19 کشته موشکی ایران بازدید خود کشتی در تمرین

تهران — ایران موشک شلیک در طی یک تمرین آموزشی در خلیج عمان رخ داد یک کشتی پشتیبانی در نزدیکی آن را هدف کشتار 19 ملوانان و زخمی شدن 15, رسانه های دولتی گزارش روز دوشنبه در بحبوحه افزایش تنش ها بین تهران و آمریکا

این بیانیه به طور قابل توجهی افزایش مرگ و میر در یکشنبه حادثه از آنچه گزارش شد فقط ساعت قبل, زمانی که رسانه های دولتی گفت: حداقل یک دریانورد کشته شد.

این شهرستان کنارک طی یک هندیجان-پشتیبانی کلاس کشتی بود که در این مانور بیش از حد نزدیک به یک هدف در طول یک تمرین روز یکشنبه زمانی که این حادثه اتفاق افتاده است, این گزارش گفت:. این کشتی تا به حال شده است با قرار دادن اهداف را برای کشتی های دیگر به هدف. رسانه ها گفت: این موشک زده این کشتی به طور تصادفی.

دوستانه آتش حادثه اتفاق افتاده در نزدیکی بندر جاسک برخی 1,270 کیلومتر (790 مایل) جنوب شرقی تهران در خلیج عمان, تلویزیون دولتی گفت.

یک بیمارستان محلی بستری 12 ملوانان و درمان یکی دیگر از سه با اندکی زخم دولتی ایرنا خبر داد.

رسانه های ایرانی گفت: شهرستان کنارک طی کرده بود بازرسی و نگهداری شده است در سال 2018 بود و قادر به راه اندازی دریایی و موشک های ضد کشتی. هلندی-ساخته شده, 47 متر (155-پا) کشتی بود و در خدمات پس از سال 1988 بود و ظرفیت 40 تن. معمولا حامل خدمه از 20 ملوانان.

ایران به طور منظم نگه می دارد و تمرینات در این منطقه که نزدیک به استراتژیک تنگه هرمز باریک دهان خلیج فارس که از طریق آن 20 درصد از نفت جهان عبور می کند. نیروی دریایی آمریکا به ناوگان 5 که نظارت بر این منطقه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

رسانه های ایرانی به ندرت گزارش اتفاقات ناگوار در طول تمرینات این کشور را از نیروهای مسلح سیگنالینگ شدت حادثه است. همچنین در میان ماه از افزایش تنش بین ایران و ایالات متحده از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه خارج از تهران هسته ای ایران با قدرت های جهان در سال 2018 و اعمال خرد کردن تحریم ها در کشور است.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Jon Gambrell در دبی, امارات متحده عربی کمک به این گزارش.

این مقاله در نوشته شده بود توسط ناصر کریمی از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

ادامه مطلب: 5 چیزهایی که نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی می خواهید در یک نور جدید کشتی جنگی آبی خاکی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im