19 حیاط خلوت آشپزخانه است که ما می خواهیم به زندگی می کنند در خارج


Summer lovin'.
تابستان عشق می ورزم. Photo by D. S. زیبا سازی خانه

ما آن را قبل گفت: و ما دوباره آن را می گویند تمام راه را از طریق روز کارگر: غذا خوردن در خارج از منزل است یکی از بزرگترین شادی های فصل تابستان است. به خصوص در طول تابستان مانند این که خواسته های ما و خانه و زندگی در داخل خانه باید واقعا کشیده بودن. به عنوان آب و خدایان بازی زیبا و به روز دریافت گرمتر تمرکز ما به طور طبیعی تغییرات به مایل به گرفتن برخی از ما زنجیر زندگی در خارج از منزل به ما تازه گل حیاط و باغ.

اما زمانی که آشپزخانه خود را در داخل است و آب و هوای گرم خارج—شما می توانید شروع به احساس کمی جدا از عمل است. خانواده را دور خود جمع پاسیو یا بازی cornhole بر روی چمن در حالی که شما در داخل خانه گرفتن (بیشتر) یخ یا سس سالاد. این لحظات است که الهام بخش یک بیماری شایع شناخته شده به عنوان “آشپزخانه در فضای حسادت است.”

آشپزخانه در فضای حسادت است درد شدید و ناگهانی از اشتیاق شما به عنوان شما تصور کنید آنچه شما می خواهم با بیشتر (و یا هر), هوای آزاد, فضای پخت و پز (اضافه کردن یک یخچال و یک سینک?), پول بیشتر (نصب سوزاندن چوب فر پیتزا?), بیشتر شب های تابستان (هرگز خوردن شام دیگری در داخل خانه دوباره!). در حالی که در این تابستان ما را به نگه داشتن کار با آنچه که ما کردم یا نمی کردم—ما همچنین می توانید درمان ما حسادت با الهام از کسانی که باید از این منابع و یا در طول سال آب و هوا در تابستان به ما فضای آشپزخانه از رویاهای خود را به واقعیت. از آن زمان به نوبه خود به Instagram, بزرگترین نیابتی زندگی ابزار از سن و سال ما و آن هرگز پایان دادن به #outdoorkitchens.

برای پیمایش لذت در اینجا برخی از جذاب ترین آشپزخانه در فضای باز از سراسر جهان—شبانی غریب و freakishly فانتزی. آنها به آشپزخانه که اگر آنها ما می خواهم زندگی می کنند در تمام تابستان طولانی است. آن را نمی ogling; تماس با آن تحقیق و پژوهش برای تابستان آینده است. یا ساده ol’ افکار واهی و پوچ.

بله, من می خواهم به زندگی می کنند در Riviera فرانسه. و بله, این است که این مادر من می خواهم به طبخ در هر روز. طبیعی فیبر سقف و پنجره در دیوار برای کمک به ایجاد این آشپزخانه outdoorsy در شیک ترین راه است. من تقریبا می توانید احساس گرم و ملایم وزش باد از طریق در حالی که کل ماهی چیپس در کوره….

حومه انگلیسی هرگز نتواند به جلب. اضافه کردن یک نقاشی با آبرنگ روی گچ آشپزخانه کامل با توقیف, فرانسوی, درب, دست ساز, کاشی, دست باف گونی فرش صورتی foxglove و… غش کردن.

نگاه کردن به این کوچک روستایی آشپزخانه در فضای باز باعث می شود من فکر می کنم از یک نقل قول از یک اتاق از خود ویرجینیا وولف: “کسی نمی تواند فکر می کنم خوب, دوست دارم خوب, خواب خوب, اگر نمی dined هست.” تماس این گوهر یک آشپزخانه خود. آن را به یک مخزن ساده اجاق و روستایی تنظیم; چه یک نیاز دارد ؟

کمی گاز + کمی نزول = کمی آشپزخانه در فضای باز. این یکی می آید از سوئد که در آن بسیاری از وعده های غذایی زیبا هستند و مطمئنا در این فضای کوچک (و در آن بسیار زیبا گلدان مینا).

این لحظهای هوای فضای پخت و پز (ما می توانید مطمئن باشید که آن را حتی کاربردی ؟ آن را تقریبا بیش از حد زیبا!) تا به حال ما در آن ظروف لعابی. به علاوه همه کسانی که بزرگ آشپزخانه منسوجات. و قدیمی گالوانیزه سطل.

تاپیک های زیادی در این آشپزخانه از موزاییک backsplash به لوازم فولاد ضد زنگ براق تعبیه شده در آجر به استفاده از قالب. آن را کمی توسکانی کمی فرانسه و به نظر می رسد مانند بسیاری از سرگرم کننده برای طبخ در.

راستش من حتی نمی دانم که چه چیزی اتفاق می افتد در این آشپزخانه, but I can’t take my eyes off عظیم خشن لبه سنگ مرمر backsplash-که-خیلی-خیلی-بیشتر-از-یک-backsplash. و هستند کسانی که زیاد شقایقهای دریایی? پودر پاف? آن را چشم نواز در هر صورت.

اجازه ندهید prettiness از این صورتی و سفید boho آشپزخانه شما احمق—آن را کامل و کاربردی کردن که کوچک-tiny اجاق. آن را نیز یادآوری خوبی که وجود دارد هیچ چیز مانند بیش از حد بسیاری از سبدهای بافته شده.

از فروشگاه ما

“براق” است که این کلمه برای توصیف این آشپزخانه های مدرن که کاملا توازن قدرت از بتن—مواد با دوام نیاز به هیچ تعمیر و نگهداری—چوب و فولاد با شکوه بافتنی, محوطه سازی اضافه کردن نرمی. من تصور پیتزا طعم بهتر بیرون آمدن از آن فر.

لوازم آن! که دیوار آجری! از اذیت کردن تابستان شکوفه در گوشه ای! که…windsail-الهام (?) نصب و راه اندازی! و یک تلویزیون برای زمانی که خانواده اجرا از چیزهایی که به بحث در مورد آن به یک سال در حال حاضر.

همه همیشه تمایل به جمع شدن در آشپزخانه این آشپزخانه در فضای باز باعث می شود مطمئن شوید که از آن. با شال صندلی آشپز در مرکز توجه و بنابراین است که شایان ستایش اجاق چوب سوز. من شرط می بندم همسایه حسود نمی توانید صبر کنید برای دعوت شود بیش از.

این آشپزخانه مدرن موفق به حفظ تمام خطوط تمیز که بتن را می توان در حالی که هنوز احساس جادویی دنج (کسانی که هندوانه آبدار قطعا انجام کمی خود را). آن را به ارزش پیمایش از طریق تمام عکس ها در این حساب به ببینید که چگونه آنها ساخته شده است این آشپزخانه زیبا و تمام راه های جذاب استفاده می کنند و سبک آن.

اصطلاح “نخ نما شیک” به ذهن می آید زمانی که به دنبال این زرق و برق دار, آشپزخانه, اما واقعا این همه شیک و نخ نما. ترکیب خانه رعیتی با کارآمد آشپزخانه پخت و پز در منطقه (و ماشین ظرفشویی؟!) باعث می شود برای یک آشپزخانه است که به عنوان جذاب به عنوان آن عملکردی است.

چه چیزی باعث می شود یک آشپزخانه یک آشپزخانه ؟ ظاهرا همه شما نیاز به یک کوره و یک کوره مجموعه ای از انبرک و یک قاتل مشاهده.

از فروشگاه ما

بخش-آشپزخانه قسمت ناهار خوری و فضای اجتماعی. بخشی-Scandivanian پرنیان بخشی-Baja. کاملا حسادت است.

این آشپزخانه است که چه اتفاقی می افتد هنگامی که شما را به داخل آشپزخانه منزل—کاملا به معنای واقعی کلمه پاره پاره کردن آن و plonked آن توسط دریاچه. این همه چیز داخل آشپزخانه از نزول به یک اجاق به یک کوره به یخچال و کابینت بیشتر از متوسط آپارتمان در شهر نیویورک. به علاوه وجود دارد که نمایی از استخر و دریاچه. پاسیو زندگی در آن بهترین.

اجازه ندهید شایان ستایش string چراغ و جذاب و گیاهان آویزان در منحرف کردن اذهان شما; این یکی از جدی ، با القای اجاق و کوره و هیچ چیز وجود دارد شما می توانید طبخ اینجا و هیچ حزب شما نمی تواند پرتاب. به علاوه کسانی که رشته چراغ, دار زدن گیاهان و لذیذ سرخس بسیار بزرگ است.

برای آشپز خانه که می خواهد یک آشپزخانه در فضای باز اما نمی خواهند به احساس می کنید بیش از حد outdoorsy همیشه وجود دارد گزینه آوردن تخت و صفحه نمایش مسطح با شما به حیاط خلوت. با سربار هود به خورد کردن دود از کوره که به می گویند که آیا شما در داخل یا خارج.

هر کس گفت که حداقل طراحی را نمی توان مجلل دیده نشده و این مگا-آشپزخانه سرد. Psst—هر کس دیگری در تلاش برای گرفتن چشم خود را از آن سبز و سرامیک کوره?

آیا مورد علاقه خود را در آشپزخانه در فضای باز ویژگی های ؟ اجازه دهید ما را در نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>