18 ملوانان مجروح در آتش روی عرشه کشتی ناو Bonhomme ریچارد در سن دیگو

بیش از یک دوجین ملوانان هستند که برای درمان جراحات جزئی پس از سه زنگ خطر آتش سوزی یکشنبه در یک حمله آبی خاکی کشتی لنگر انداخت در سن دیگو.

آتش آغاز شده و در حدود 8:30 صبح نیروی دریایی سطح نیروهای افغانستان ، هجده ملوانان منتقل شدند به یک بیمارستان محلی با غیر تهدید کننده زندگی صدمات. تمام خدمه است برای محاسبه و خاموش کردن کشتی.

جزئیات بعدی: سوال باقی می ماند برای خانواده ها از تفنگداران دریایی پس از گزارش جدید به کشنده هوا برخورد

علت این آتش سوزی مشخص نیست اما از سن دیگو آتش نشانی توییتی یکشنبه بعد از ظهر بود که یک انفجار روی عرشه کشتی. ویدئوها از آتش به اشتراک گذاشته شده توسط این گروه نشان می دهد ضخیم سیاه و دود مواج از کشتی.

مقامات نیروی دریایی بلافاصله پاسخ به سوالات در مورد انواع آسیب های ملوانان رنج می برد. شهر آتش نشانی گفت: آسیب های متنوع در طبیعت است.

آن را بلافاصله روشن نیست که در آن ملوانان در حال درمان.

وجود دارد حدود 160 نفر در Bonhomme ریچارد هنگامی که آتش آغاز شده و با توجه به سطح نیروی دریایی نیروهای. کشتی دارای یک خدمه حدود 1000.

این amphib لنگر انداخت در پایگاه نیروی دریایی سن دیگو که در آن تحت تعمیر و نگهداری روزمره. محلی پایه و کشتی تیم های آتش نشانی در پاسخ به فروغ نیروی دریایی سطح نیروهای توییتی.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط: حداقل 1 ملوان مجروح در آتش داخل USS Bonhomme ریچارد

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>