در حال حاضر بیش از همیشه به خانه جایی است که بسیاری از ما به دنبال پناه و آرامش در نور از رمان coronavirus. این دشوار است اما ما در اینجا برای شما—این که آیا آن یک جدید شربت خانه دستور و یا یک نکته مفید برای آشپزخانه شما, در اینجا برخی از ایده تا همه چیز را کمی بیشتر اجرا هموار برای شما و عزیزان شما.


هر کجا که شما در جهان هستند, من امیدوارم که شما امن و صدا در خانه. همانطور که همه ما حرکت جهانی COVID-19 بحران از آن مهم است که ما هنوز در تغذیه خودمان را—نه فقط معده ما بلکه ذهن ما و قلب ما و جوامع ما. همکار من Brinda مادر بزرگ, در, سنگاپور, پیامک او در این چند هفته پیش شده است و من سرود پس: “آیا افسرده. آواز خواندن و بازی در پیانو, خواندن رمان, آموزش بافتنی و خیاطی, تفکر—این همه کمک کند.”

من نمی دانم اگر من باور دارم که ساده و در همینطور نوه ها از پخت و پز خواهد indelibly درمان بیماری و امروز و فردا اما من نمی دانم که راه رفتن به آشپزخانه را خودتان چیزی برای خوردن—بدون توجه به وضعیت خود را و چگونه شما در مورد آن احساس—همیشه یک چیز خوب تغذیه عمل می کنند.

در اینجا در Food52 ما شده است های ما قرنطینه وعده های غذایی در رسانه های اجتماعی (Instagram, Twitter و Facebook) با هشتگ #f52community. ما از شما دعوت به انجام همان—و لطفا به این لیست اضافه در بخش نظرات زیر. آنچه که شما در حال پخت و پز در حال حاضر ؟ و چگونه شما انجام می دهند ؟

برای شروع ما یک نابغه ترفند از برایانت تری از ما نابغه نویس, کریستن:

1. مارچوبه با لیمو-فلفل ترشی از برایانت تری

شربت خانه پخت و پز: بهار edition. “من دوست داشتن برایانت تری در لیمو-فلفل ترشی در یخچال من این هفته هم به دلیل آن را به ارمغان می آورد کبابی (یا کبابی) سبزیجات به زندگی و از آنجا که به عنوان یک مزرعه-مانند شیب آن بوده است کمک به من خوردن هر قراضه در crisper حتی کرک شده رازیانه تاپ” کریستن می نویسد.

رنگ پریده هر کاری می کردم—برای من این بود که برخی از خردل سبز ساقه و چند ولگرد ساقه کلم بروکلی rabe—سپس خیس در سرکه ساخته شده با خامه ابریشمی توفو بی پروا با فلفل سفید. داد و بیداد و یا کوره به caramelize هر طولانی ترشی و خدمت با بیشتر از رویایی سس.

2. کدو, Mac & Cheese

سردبیر (و خود اعلام کرد “مخمر تغذیه علاقه مندان”) Brinda Ayer riffed در وگان نویس Gena Hamshaw مک و پنیر. به دلیل ذاتی “heartiness و چربی,” butternut squash ثابت به یک انتخاب قطعی و بدیهی برای یک شبه پنیر. سپس سس می شود حتی creamier با علاوه بر این از دو نوع گیاهی و شیر نارگیل و بادام.

3. خشک مالیده بال مرغ با سس باربیکیو

مریل لگد کردن بال چهار شنبه: قرنطینه Qooking نسخه این هفته sans دودی نمک (“من فقط می خواهم به استفاده از به طور منظم”) و گرانول سیر (“معدن نوع desiccated اما این اشکالی ندارد”). این خشک مالیده بال ظاهرا خیلی خوشمزه به عنوان این است که شما حتی نمی خواهد دست سس—اما ما به شما اجازه قاضی است که.

4. Momofuku بو Ssam می & 5. پنج برابر Challah

“من یک شانه خوک نشسته در یخچال بیش از حد! من برنامه ریزی در bo-ssaming آن را از مرجان گفت. من اصلا زیادی از وقت اضافی به طور فعال به طبخ در حال حاضر پس از من و همسرم نیز به تماشای ما مشغول راه رفتن ناگهان 1-سال-در حالی که کار از خانه اما من به دنبال به جلو به گرفتن معافیت های کوتاه برای انجام کارهایی مانند لرزش برخی از نمک و شکر را در یک تکه بزرگ از گوشت خوک برای درمان آن زیرچشمی نگاه کردن در آن را در طول آن مدت آهسته کباب در فر. من پیدا کردم گفت تاشو yeasted خمیر ترفند بیش از حد.” —کریستن Miglore مدیر خلاق نابغه

6. ماکارونی باهم Ceci

آن را دریافت نمی کند بیشتر شربت خانه پسند تر از این نابغه ماکارونی باهم ceci از ویکتوریا Granof که ما از بنیانگذاران آماندا Hesser می گوید “چیزی است که شما می توانید بیشتر و بدون نیاز به رفتن به فروشگاه مواد غذایی.” تنها دبستان شما نیاز به انجام: سر و صدا چهار حبه سیر. (جدی است.) هر چیز دیگری می آید با هم در یک ماهی تابه درآمد این ظرف ما شام weeknight مهر تایید.

7. Cheesiest چیز برگر

مواد غذایی ویرایشگر اما Laperruque ها کمی بزرگ دستور العمل همبرگر با پنیر و نه آبدار لوسی اما cheesiest از چیزبرگر معروف مواد غذایی آسایش همه ما باید در حال حاضر.

“در اینجا جان کلام: مخلوط گوشت چرخ کرده با پنیر رنده شده. رول به شامی کباب (cheeseballs? پنیر کوفته?). یک کتری ریخته گری آهن خروش داغ, اضافه کردن توپ و سر و صدا آنها را به فراموشی سپرده و با محکم کاردک.”

8. اول شب در فلورانس اسپاگتی

مدیر حساب Mollie Doherty بود با او شریک و فیلمساز تیم و این به طور تصادفی شربت خانه پسند دستور از جامعه عضو Boulangere. برای همیشه لطفا برای تغییر جادویی کاسه ماکارونی در فلورانس Boulangere تلاش دست خود را در بازآفرینی آن را در خانه و ما برای همیشه سپاسگزار.

9. ماکارونی با کلم بروکلی Rabe & لوبیا سفید–سس ماهی کولی

“من ساخته شده فوق العاده brothy ریف در این دستور غذا ماکارونی با استفاده از آنچه که ما تا به حال در آشپزخانه و یخچال: آرنج, ماکارونی, مرغ, سهام broccolini, کنسرو لوبیا, سیر, و یک بسته قارچ است که در مورد رفتن بد است. من در خدمت خودم بزرگ bowlful پاشیده مقدار زیادی از پنیر در بالا و slurped آن (بدون ریختن ماهواره!) در حالی که من به تماشای یک فیلم بر روی نیمکت.” —ارین الکساندر سردبیر

10. ایستاده-میکسر خمیر پای

“این ممکن است به نظر می رسد سبک را به یک میوه ترش در حالی که قرنطینه بلکه زمانی که چیز دیگری می تواند یک زمان خوب است ؟ Midmorning دیروز رفتم به محله آشپزخانه فروشگاه عرضه به انتخاب کنید تا یک شیاردار ترش تابه. متلاطم با انتخاب من رفت به صندوق برای کمک به, که پس از آن برگزار شد از دست او (به نشانه جهانی برای “توقف” و “لطفا دور ماندن از من”) در حالی که ارائه کمک از یک احترام و شش فوت دور. آن را مانند بازی مارکو پولو اما ما نیست در یک استخر. و ما بزرگسالان است. در طول این قرنطینه من یادگیری جدید, راه های کوچک به نوع—به دیگران (نگه داشتن یک فاصله) به شریک زندگی من (که خوب با اجازه ظروف خیس) و خودم (ساخت یک بی اندازه استادانه درست شده از میوه های ترش).” —مرجان لی سردبیر

11. سوپ پیاز فرانسوی های سوخته راه

“من برنامه ریزی برای ایجاد یک ol’ دسته ای از سوپ پیاز فرانسوی در حالی که من در پناه این هفته است. من انبار مقدار زیادی از پیاز (یکی از هم اتاقی های من یک دسته خریدم و از آنجا فرار کرد N. Y. C.) یک قرص نان از خمیر ترش و سه ظروف مرغ و آبگوشت گوشت گاو در یخچال من که کردم به جایی بروید! اوه, و من هم خریدم حدود هفت نوع پنیر در طول هفته گذشته, چون اگر همه ما در حال رفتن به قرنطینه می شود و من قصد دارم به قرنطینه با پنیر.” —کارولین مولن دستیار سردبیر شیوه زندگی

12. نارگیل دال با زردچوبه, برنج

“دیروز من ساخته شده چیتا Agrawal فوق العاده خوش طعم فوق العاده آرامش coconutty dal. رشد بخار داغ dal بیش از یک کاسه برنج شد نوش دارو برای همه ails—تب مشکلات معده و دل شکستگی. به مناسبت تعیین چگونه به سادگی ساخته شده و یا لود شد: زمانی که شما بیمار هستید مثلا یک آبکی dal فقط با کمی زردچوبه, زیره سبز و نمک; برای شادتر موارد تیره تر dals ساخته شده غنی و دلچسب با شیر نارگیل و یا کرم و chaunk. من واقعا نمی توانم فکر می کنم از یک آرامش بیشتری غذا برای غالب بار. اگر شما نگران هستید شما لازم نیست که یک عنصر یا دو در این لیست ریف دور. هیچ رب آلوچه? ریز ریز کردن تا برخی از گوجه فرنگی برای اسیدیته. من همچنین روشن کردن عدس قرمز با قهوه ای. هر چیزی می رود.” —Arati منون ارشد ویرایشگر

13. Ram-همین

“من تا به حال چند بسته از رشته فرنگی از طریق مسنجر نیاز به Ram-آیا نشستن در کمد. خوشبختانه شوهر من قادر به پیدا کردن یکی انفرادی نوار استیک در فروشگاه مواد غذایی محلی دیروز بنابراین Ram-همین بود! با طرف کیمچی که stashed در پشت ما یخچال. من می دانم که آن را بیشتر جهانی در دسترس چیز را اما تا آنجا که به حداقل-مواد تشکیل دهنده پخت و پز می رود آن را یک برنده واقعی—به علاوه خود را غنی احساس می کند به خصوص قابل اجرا در حال حاضر. اگر شما هر نوع از رشته فرنگی از طریق مسنجر و برخی از پروتئین—می شود آن را یک استیک, توفو, مرغ یا تخم مرغ—شما می توانید خود را بسیار پرارزش وعده غذایی. و اگر شما بیشتر از آن—برخی از سبزی گیاهان یا pickly بیت—شما واقعا در شانس.” —جوانا Sciarrino اجرایی ویرایشگر

14. کیمچی برنج سرخ شده با نوری

همانطور که برای من همیشه شیشه کیمچی تخمیر در یخچال است که یک کمک بزرگ به این چند روز گذشته خود در قرنطینه به عنوان سبزی ذخیره کردن کاسته روز به روز. و با هر گونه سبزیجات مانده من فراموش نشسته در من crisper کشو (یک تکه از کلم بروکلی و چند ساقه مارچوبه شاید یک چهارم یک پیاز) من شده است با در نظر گرفتن جیمز ریش سرب و sautéing آنها بسیار به طور خلاصه در یک ماهی تابه با کره و سس سویا.

برنج سفید و بو جلبک دریایی (یا نوری) نیز دو آشپزخانه آیتم های من خرید به صورت فله و در دست نگه داشتن برای وعده های غذایی روزمره و احساس می کنند به خصوص آرامش به طبخ با شرکت: همه چیز می رود در یک ماهی تابه همراه با برخی از شور و شیرین اسپم crisped در روغن کنجد و یک مشت کوچک از آن کیمچی. آن را می سازد یک هم بزنید سرخ شده در روغن برنج, و من می توانم خوردن آن را برای همیشه لطفا برای.

15. قوم و خویشی شیر نان

این شیر نان از قوم و خویشی رستوران یکی از دستور العمل های محبوب ترین در تمام دوران با بیش از 450(!) نظرات. پس از آن برای اولین بار ما از بنیانگذاران آماندا Hesser به سرعت کشف که چرا—آن کاری که با سهولت برای ایجاد و تا کنون چند منظوره (استفاده از آن برای ساندویچ نان تست فرانسوی, همبرگر, نان شما نام آن را). “این چنین سرد و غیر معمول دستور العمل نان و آن را فوق العاده آسان برای قرار دادن با هم و این باعث می شود این زرق و برق دار, قرص” برنده برنده.

16. ملایم پخته شده, پیاز, سس

“بله آن طول می کشد زمان طولانی است, اما آن را در واقع بسیار آسان—سخت ترین بخشی است که برش های پیاز. پس از آن فقط پخت و پز پیاز کم و آهسته. برای یک آشپز تازه کار مثل خودم طعم تاثیر به مراتب بیش از این پایین آسانسور مورد نیاز است. آن را به بهترین چیزی که من تا به حال طعم و من آرزو می کنم که من تا به حال این واژگان به واقعا آن را انجام دهد عدالت است. همچنین زمان واقعا می رود به سرعت زمانی که شما متوجه شما باید مانده شراب شما می توانید در حالی که آن آشپز است.” —کارا Vaccaro, ایمیل, کننده

17. آسان کشت Flatbread

برای سریع-دیدار-آسان میان وعده غذایی ما ویرایشگر اما Laperruque شده و شلاق تا این آسان کشت flatbread دستور از سارا Jampel. جایزه: بدون مخمر مورد نیاز! “این دستور غذا خواستار ترکیبی از دانه های که من دوست دارم چرا که بسیار باز می گوید:” اما. که بدان معنی است که شما می توانید با استفاده از هر آنچه که شما در حال حاضر در دست از دانه کنجد به زیره.آنچه که شما در حال پخت و پز در این روز ؟ اجازه دهید ما را در نظرات می دانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im