16 قربانی سم لیتل در پلیس لس آنجلس در حال تلاش برای شناسایی هستند

[ad_1] سام لیتل، یکی از پرکارترین قاتلان سریالی شناخته شده کشور، قبل از مرگش به قتل 93 نفر اعتراف کرد. این ا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 آذر 1400
[ad_1]

سام لیتل، یکی از پرکارترین قاتلان سریالی شناخته شده کشور، قبل از مرگش به قتل 93 نفر اعتراف کرد. این افشاگری مقامات را بر آن داشت تا به دنبال تطبیق اعترافات وی با قربانیان قتل های حل نشده در ایالات متحده باشند.

بازرسان تایید کرده اند که لیتل 62 مورد از این قتل ها را انجام داده است. لیتل گفت از 31 قتل ادعایی که هنوز حل نشده باقی مانده اند، بیش از نیمی از آنها در شهر لس آنجلس یا جاهای دیگر در شهرستان لس آنجلس انجام شده است.

این هفته، تگزاس رنجرز، آژانس مجری قانون که بر تحقیقات لیتل نظارت می کند، و FBI خبرنامه ای را منتشر کردند که جزئیات اعترافات لیتل را به امید دریافت مشاوره در مورد نحوه حل و فصل پرونده های باز منتشر کرد.

اینها خلاصه‌ای از 16 قتلی است که او در لس‌آنجلس کانتی انجام داد. هر کسی که اطلاعاتی دارد تشویق می شود با FBI به شماره (800) CALL-FBI (225-5324) تماس بگیرد یا به tips.fbi.gov مراجعه کند.

شیلا

او زنی به نام شیلا یا شلا را در سال 1996 به قتل رساند. او زن سیاه پوست را که او را 5 فوت و 6 اینچ، 120 پوند قد و 20 سال سن داشت، در یک غرفه همبرگر در تام در فیگوروآ و خیابان امپراتوری ملاقات کرد. او گفت شیلا با یکی از دوستانش بود و لیتل هر دو را با کادیلاک آبی خود سوار کرد.

روز بعد، لیتل دوباره شیلا را در تام ملاقات کرد. او یک لباس مشکی پوشیده بود و لیتل معتقد بود که او یکی از اعضای باند خیابانی Bloods است. او او را در ماشینش خفه کرد، او را در صندوق عقب انداخت و به سمت جنوب به سمت ورمونت رفت، از کنار مزرعه اسب‌داری. او جسد او را در یک محوطه خالی از چمن در کنار یک فروشگاه رها کرد.

لیتل که تصاویر برخی از قربانیان خود را کشیده بود، این ارائه را به شیلا ارائه کرد:

این تصویری از شل توسط سام لیتل است.

خود لیتل این تصویر از شیلا را کشیده است.

(اف بی آی)

لیندا

لیتل ادعا می کند که در سال 1991 یا 1992 با لیندا و دوستی به نام کریستینا در خیابان فیگوئروآ ملاقات کرده است. لیتل لیندا را که به گفته خودش یک فاحشه بود، به یک کوچه برد و خفه کرد. او گفت که سپس جسد او را روی یک حصار چوبی در حیاط خلوت نزدیک خیابان 71 و خیابان هوور پرتاب کرد.

کمی به یاد می آورد که کودکی جسد لیندا را پیدا کرد و در مورد قتل در محله صحبت می شود. مدت کوتاهی پس از قتل، لیتل گفت که برای کریستینا به پلیس لس آنجلس شکایت کرده است، زیرا کریستینا به او موم فروخته است، نه کراک. لیتل گفت که پلیس کریستینا را بر اساس حکمی دستگیر کرد.

زنی با عمامه

کمی گفت که او یک زن را در کامپتون کشته است، شاید در سال 1992. او با این زن در غرفه همبرگر Tam در Figueroa و Imperial Boulevards ملاقات کرد. او زن عمامه پوش را به سمت کامپتون برد.

بر اساس یک بولتن نیروی انتظامی که این هفته منتشر شد، باران می بارید و "نوعی شورش در جریان بود". لیتل زن را با آنچه که او "کادیلاک ژنده پوش" می نامید خفه کرد، بدن او را در ماشین خود نگه داشت تا به نظر برسد که او خواب است و پشت یک بانک یا شرکت اعتباری در کامپتون رانندگی کرد. او گفت که او جسد را به صورت رو به پایین روی مقداری چمن پشت ساختمان گذاشت.

پول تی

او گفت که لیتل در سال 1996 در خیابان های سن پدرو و منچستر با یک فاحشه سیاه پوست سنگین به نام T-Money آشنا شد.

به گفته لیتل، او را برای خوردن در یک غرفه همبرگر در نزدیکی خیابان اسلاسون، که روبروی یک کلینیک پزشکی بود، برد. کوچولو زن را در پارکینگ خفه کرد و به داخل کوچه کشاند. او جسد را در انبوهی از زباله رها کرد و بر اساس داستانی که به بازپرس داد، آن را با یک تشک کهنه پوشاند.

در وان رها شده است

ادعاهای کمی وجود دارد که پس از ملاقات با یک زن سفیدپوست در کمپ بی خانمان ها در نزدیکی خیابان مرکزی و خیابان هوپر، او با او به خانه ای در خیابان اسلوسان رفت. او گفت که این زن حدود 5 فوت و 110 پوند قد داشت.

لیتل گفت که او و زن بعداً به خانه خالی مجاور رفتند و افزود که زمین خاکی بود و زن همه جا را اثر انگشت گذاشته بود. لیتل زن را در حمام خفه کرد، لباس او را درآورد و در وان حمام گذاشت.

مادربزرگ و "دختر سیاه پوست لاغر"

در ژانویه یا فوریه 1987، کمی پس از آزادی از زندان، لیتل ادعا کرد که دو زن را در همان روز کشته است. او گفت که یک زن سیاه پوست به نام مستعار مادربزرگ را در خانه ای با کف سیمانی و بدون سقف خفه کرده است.

دومین قربانی او یک "دختر سیاهپوست لاغر" در اوایل 20 سالگی بود. او را در کنار جاده بلند کرد و خفه کرد و در کوچه ای رها کرد.

در گاراژ کشته شد

لیتل گفت، دوباره در ژانویه یا فوریه 1987، یک فاحشه را در گاراژ خانه خالی در خیابان فیگوروآ خفه کرد. لیتل در گاراژ متوجه اره ها، تخته ها و رنگ شد. لیتل شروع به خفه کردن زن روی طاقچه ای در حدود پنج فوتی زمین کرد. او ضربه را پاسخ داد و آنها روی زمین افتادند. او را تا حد مرگ خفه کرد و جسدش را با صورت روی بتن رها کرد. چند روز یا چند هفته بعد، لیتل متوجه شد که گاراژ با نوار زرد پلیس محصور شده است.

زنی با دامن کوتاه

لیتل در سال 1987 با یک زن سیاهپوست در یک غرفه همبرگر در تام نزدیک خیابان 51 و خیابان مرکزی ملاقات کرد. او گفت که زنی را که در متل مجاور زندگی می کرد در صندلی عقب ماشینش خفه کرد و جسد او را روی یک نرده آهنی در کنار یک فروشگاه مواد غذایی گذاشت. کمی گفت که فروشگاه ممکن است در لانگ بیچ بوده باشد.

هالیوود هیلز

او گفت که این پسر زنی را که از او به عنوان معتاد به مواد مخدر و عضو باند یاد می کرد خفه کرد. این زن در حالی که لیتل او را در پارکینگی در کامپتون خفه کرد، "به شدت" مبارزه کرد. او گفت که جسد این زن را روی یک حصار بلند در تپه های هالیوود پرتاب کرده و شنیده است که او از یک شیب پایین می آید. او باور نمی کرد که این زن را در سال 1987 کشته است.

در "علف فیل"

او گفت که لیتل در سال 1992 یا 1993 یک زن سیاهپوست پیدا کرد که به شهرستان لس آنجلس رفت. او به یاد می آورد که یک جاده فرعی را منحرف کرد که در آن به عنوان "علف فیل" نامیده می شد. لیتل گفت، پس از اینکه ظاهراً زن را خفه کرد، جسد را به داخل علف های بلند کشید و در آنجا او را با صورت به پایین رها کرد. ادعای کمی وجود دارد که جسد این زن در نهایت توسط هلیکوپتر مشاهده شد.

در نزدیکی رصدخانه خفه شد

لیتل گفت که در سال 1992 یا 1993 یک زن لاغر لاغر لاتین 20 ساله را در یک مشروب فروشی در خیابان مرکزی در سال 1992 یا 1993 انتخاب کرد. او به یاد می آورد که او به او گفت که اهل فینیکس است. آنها قبل از اینکه لیتل به عنوان "رصدخانه تلسکوپ یا گارد ساحلی" توصیف کرد، در شهر پرسه زدند. از کوچه پیچید و به سمت جنگل رفت. او زن را خفه کرد و جسد او را حدود 30 فوت به داخل درختان کشاند.

"خارج از شهرستان"

لیتل در سال 1991 یا 1992 با یک زن سیاه پوست در اوایل دهه 20 زندگی خود در نزدیکی هتل فرانتیر در خیابان پنجم ملاقات کرد. لیتل گفت که او زن را به سمت خیابان مرکزی به سمت یک "تپه طاس" با چندین درخت هدایت کرد. او زن را در نزدیکی تپه خفه کرد و جسد او را روی درخت رها کرد.

در انبوهی از زباله رها شده است

لیتل ادعا می کند که یک زن سیاه پوست 20 ساله را که در خانه ای در نیمه راه خیابان فلورانس در نزدیکی بزرگراه 10 زندگی می کرد، کشته است. لیتل زن را که لباس بلندی با گل تزئین کرده بود، به یک ساختمان تامین خودرو برد. کمی گفت که او و زن وارد کامیون فرسوده روبروی ساختمان شدند و او شروع به خفه کردن او کرد و جسد او را در انبوهی از زباله رها کرد. او باور نمی کرد که نام این زن هلن باشد و قتل در سال 1996 اتفاق افتاده باشد.

پارک گریفیث

در سال 1987، لیتل در نزدیکی خیابان فلورانس و برادوی با یک زن سیاه‌پوست حدوداً 20 ساله آشنا شد. لیتل گفت که او زن را که به تازگی از زندان آزاد شده بود به پارک گریفیث برد و او را در جاده ای خاکی خفه کرد. او ظاهراً جسد او را در جنگل رها کرده است.

لیتل گفت که در سال 1987 زنی را که در عکس نشان داده شده بود خفه کرد و جسدش را در پارک گریفیث رها کرد.

لیتل گفت که در سال 1987 زنی را که در عکس نشان داده شده بود خفه کرد و جسدش را در پارک گریفیث رها کرد.

(اف بی آی)

بین ایالتی 10

به گفته پلیس، او در سال 1984 یک زن سیاه‌پوست را در نزدیکی تقاطع خیابان فلورانس و بین ایالتی 10 به قتل رسانده است. به گفته پلیس، او او را "به آن سراشیبی که در کنار بزرگراه قرار دارد" برد و با او "در خارج از بزرگراه" رابطه جنسی داشت. بولتن او گفت که زن را خفه کرد و جسد او را به بالای تپه کشید و او را در یک سفر کاری رها کرد.


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir
آخرین مطالب