15 روز پدر صبحانه سالم تمام خانواده را دوست دارم

روز پدر می توانید مانند یک سخت برای به دست آوردن حق. آیا شما برنامه ریزی یک برنامه کامل از فعالیت های? آیا اجازه پدر و استراحت ؟ آیا شما او را برای شام ؟ و یا آیا شما او طبخ یک وعده غذایی خوب? و آنچه در مورد یک هدیه است ؟ آیا او واقعا نیاز به یکی دیگر از کباب تنظیم کنیم ؟ چگونه در مورد یک سلامی دسته گل ؟ گزینه های در یک بار به طور کامل و قاطع و کاملا محدود. خوش شانس برای شما, ما باید برخی از اخبار خوب است. همانطور که معلوم است همه پدر و واقعا می خواهد یک صبحانه.

در اینجا 15 هرگز موفق صبح وعده های غذایی به شلاق تا برای پدر این روز پدر—از سیب و سوسیس گوشت خوک (با طرف تخم مرغ البته) به مناسب وافل و ماکارونی. خدمت در خانه کارت در کنار هرگز لطمه می زند یا نه.

فروشگاه داستان

پدران با یک دندان شیرین را کاملا دوست دارم این ooey-چسبناک رول دارچین slathered در پوشش به خصوص با یک فنجان تازه دم قهوه در سمت.

این وافل—با یک مرطوب مناقصه در داخل و طلایی-واضح بیرونی—نوع شما (و پدر) در مورد خواب و آنها یک جایگزین عالی برای یک شبه yeasted نوع (به این معنی که شما می توانید ’em صبح-از).

اگر پدر شما بیشتر از یک کلوچه فرد او را فوق العاده کرکی پشته با این گندم دستور (و فراموش نکنید که برای گرم کردن شربت افرا).

آن را سخت به اشتباه با این ریف قادر صبحانه tacos—آنها فقط برای چند مواد تشکیل دهنده, اما شما می توانید اضافه کردن به عنوان بسیاری از پر کردن به عنوان دوست دارید. یا بهتر است مجموعه ای از یک صف از انواع افزودنی و اجازه پدر خود را به ترکیب و مطابقت.

این مسابقه برنده صبحانه برنج سرخ شده نمی تواند ساده تر را دارد اما یک پیشنهاد ما: دو تا بیکن (شما نمی توانید به اشتباه).

برای بیشتر از یک دسر-برای-صبحانه پرنیان پخت این آسان speculoos کیک (اگر شما تا کنون طعم معامله گر جو کوکی, کره, که طعم speculoos کوکی ها). این مرطوب ورق کیک که مانند طعم غنی و گرم ادویه جات ترشی جات با تشکر از کوکی کره در خمیر جفت کاملا با یک فنجان قهوه داغ و یا سرد و یخ دم.

پدر خود خواهد بود آه-تا-تحت تاثیر قرار است که شما ساخته شده است این شیرین و در عین حال خوش طعم سوسیس تمام توسط خودتان (شما می دانید, به جای فقط برداشتن یک بسته از فروشگاه). ساخته شده با سیب ترش مقدار زیادی از گیاهان خردل دیژون و گوشت خوک زمین این سوسیس می توان روز پیش از تعطیلات و گرم تا صبح. ما راه های مورد علاقه به خدمت آن: در کنار خامه تخم مرغ نیمرو—با کمی سس گوجه فرنگی یا سس تند.

این تند دلچسب shakshuka است بهترین راه برای شروع هر روز پدر جشن. به عنوان یک پاداش آن را فوق العاده آسان به را است. دانه گوجه فرنگی-y خورش و کاملا تخم مرغ آب پز همه گرد هم می آیند در یک کتری که بدان معنی است که شما صرف زمان کمتر انجام ظروف و زمان بیشتری را حلق آویز کردن با پدر است.

این است که به طور متوسط شما نمی صبحانه ساندویچ خشک و تخم مرغ نیمرو و فلاپی نان. این عطر و طعم-بسته بندی شده تعداد آن قدرت ستاره از Swiss chard پخته تا نرم و مزه تند در خردل و خامه سنگین—همراه با پنیر چدار تیز کامل سرخ شده و تخم مرغ و کرکی بیسکویت.

این خوشمزه توفو صبحانه تقلا برای همه شما وجود دارد با وگان پدران. آن را با عطر و طعم با تشکر از سیر مخمر تغذیه و مقدار زیادی از ادویه جات ترشی جات و هنوز هم مدعی است که تخم مرغ-y بافت با استفاده از یک ترکیب اضافی-شرکت توفو و سبزیجات خرد شده. اگر شما احساس واقعا بلند پروازانه به نوبه خود آن را به یک صبحانه burrito با tempeh بیکن و تازه آووکادو.

این کرکی پوسته پوسته بیسکویت هر کسی (حتی برای اولین بار-تایمر!) می توانید بکشید لطف بی وقفه مفید, ترفندها و راهنمایی از آشپز و آشپزی نویسنده کارلا سالن.

این اسفناج quiche است که قطعا یک پروژه—همه چیز را با دقت از ابتدا ساخته شده از جمله پوسته—اما ما نمی تواند فکر می کنم بهتر (خوراکی) هدیه از خواب بیدار برای روز پدر.

این پنج عنصر ساندویچ تخم مرغ ممکن است به نظر می رسد ساده اما آن را بسته بندی شده با طعم لطف Calabrian شیلی-تزریق مایو, برشته, نان و آبریزش تخم مرغ سرخ شده. ما تقریبا تضمین شما خواسته می شود به خدمت ثانیه است.

ماکارونی برای صبحانه ؟ ما نمی تواند فکر می کنم از هر چیزی بهتر است. “باید آن را گرم و گرم در دمای اتاق و یا مستقیما از یخچال روز بعد می گوید:” کمی بزرگ دستور العمل نویس اما Laperruque, “(اگر مانده ماکارونی خامه ای frittata ساندویچ با شیلی مایو اشتباه است من نمی خواهم به حق).”

این نابغه دستور از نویسنده کتاب آشپزی و مواد غذایی سبک سامانتا Seneviratne بهترین از هر دو جهان. “فکر می کنم: همه همینطور نوه ها از نان موز با بیشتر ترد و شیرین لبه ها و کرکی-شکلات مشخصی اواسط و آماده—در حدود نیمی از زمان است.”

چه شما در حال ساخت خود را پدر برای صبحانه این روز پدر? به ما بگویید که در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de