یک کمی بزرگ دستور العمل کوچکترین-امکان لیست مواد تشکیل دهنده و بزرگ همه چیز: عطر و طعم خلاقیت وای عامل. Psst—ما به حساب نمی آوریم و آب و نمک و فلفل سیاه و برخی چربی ها (به طور خاص 1/2 فنجان یا کمتر از روغن زیتون و روغن نباتی و کره) از آنجایی که ما در حال حدس زدن شما باید آن پوشش داده شده است. امروز ما در حال گرفتن یک قدم زدن پایین خط حافظه.


پس شروع کردم کمی بزرگ دستور دو سال پیش (تقریبا به روز!), هر ستون ارائه شده همان چالش: هر عنصر دفعات مشاهده شده است. این روزها که ایده طنین انداز تر از همیشه. در نور از COVID-19 ما فروشگاه مواد غذایی بیشتر به ندرت و اغلب نمی پیدا کردن آنچه که ما دنبال آن هستید. به همین دلیل است که در این هفته ما در حال نگاه کردن به پشت در کمی بزرگ دستور العمل های که لولا در آشپزخانه و یخچال کالاهای اساسی—و بله, ما چت در مورد تعویض بیش از حد. در اینجا به آن کار.

از فروشگاه ما

1. پاستا و سوپ نخود با Miso & شیلی نفت

اگر شما مانند من هستید شما همیشه ماکارونی کنسرو لوبیا miso و شیلی نفت در آشپزخانه خود را. اما اگر جزئیات مطابقت ندارد تا چه کسی مراقبت کنید ؟ Ditalini می توان جابجا کردن آرنج نخود برای cannellini سفید miso برای رب گوجه فرنگی , خوراک لوبیای پر ادویه و روغن به صورت تکه های فلفل قرمز و glug روغن خوب.

2. فوق العاده قشنگ اسفناج-غوطه کنگر فرنگی

مطمئن شوید که این شیب طراحی شده بود به عنوان اشتها آور برای یک جمعیت—اما اگر شما می خواهید برای ایجاد یک دسته ای برای خود و تماس با آن شام که برای متوقف کردن شما ؟ باقی خواهد بود فوق العاده جمع به املت یا کبابی توست.

3. قهوه ای کره چاشنی

به نظر می رسد فقط در مورد هر کس پخت نان در حال حاضر—شما بیش از حد ؟ —که بدان معنی است که تعداد زیادی از نان تست کره, البته, اما آنچه در مورد کره چاشنی? من عاشق این شکرگزاری اصلی در تمام طول سال به ویژه هنگامی که من نیاز به برخی از راحتی. تقریبا هر woodier گیاه مانند رزماری و آویشن یا پونه کوهی می تواند ایستادن برای sage. (نرمتر از گیاهان مانند ریحان و گشنیز نمی خواهد نگه دارید تا به عنوان به خوبی.) و سهام مرغ را می توانید از سبزیجات.

4. نمک & سرکه سیب زمینی له شده

مانند پیاز و سیب زمینی و محکم هستند به عنوان هک پس چرا نگه داشتن آنها را در دست دارند ؟ (Psst: در اینجا برخی از راهنمایی برای ذخیره آنها را به درستی.) اینجا, کلاسیک, پوره سیب زمینی, دریافت livened با تعجب مواد تشکیل دهنده: سرکه. سرکه مالت است من رفتن به اما و سفید و سیب و برنج کار بیش از حد.

5. ماکارونی با کلم بروکلی-سس پنیر چدار

هر گیاهی در اطراف شما احتمالا (قطعا!) خواهم برای تبدیل شدن به سس پاستا. این دستور غذا را کمی متکی بر blanched کلم بروکلی, هر چند شما می توانید قطعا خارج از جاده با کلم بروکلی rabe, اسفناج, کلم یا گل کلم.

6. سیر کره حموس

اگر شما می توانید از نخود, شما همچنین باید حموس. این سیر, ethereally خامه نسخه مبارک همدم به هر چه سبزیجات طولانی در خود crisper کشو. در حالی که برخی از دستور العمل های تکیه بر بخارا (با نام مستعار tehina) برای غنای این یکی تبدیل به کره ذوب شده که اگر شما از من بپرسید که دقیقا coziness ما باید در حال حاضر.

7. مشغول Weeknight لوبیا فلفل قرمز

شربت خانه superstars کنسرو لوبیا کنسرو گوجه فرنگی و پودر فلفل قرمز را بیشتر از این پشت گذاشته فلفل قرمز. وجود دارد سه فنجان سبزیجات خرد شده—پیاز زرد و poblano اگر شما به دنبال دستور غذا را به یک T اما شانس هستند شما نیست. سعی کنید پیاز قرمز, فلفل, هویج, حتی رازیانه—هر چه خرت و شما باید در crisper.

8. 3-مواد تشکیل دهنده ماکارونی

یک موز دو عدد تخم مرغ و یک سوم فنجان آرد بادام: Got it? آن را کردم. در حالی که این دو مواد تشکیل دهنده به احتمال زیاد به تکان دادن آخرین خوشحال بود جایگزین در شربت خانه خود را از هوی و هوس. به عنوان Food52er دیانا گزارش “من به پایان رسید تا با استفاده از فندق و آرد و به جای آن از آنجایی که من از بادام و آن را خوشمزه بود!” همان را می توان گفت برای گردو یا گردو—فقط وزوز در یک پردازنده مواد غذایی تا زمانی که بافت آرد.

9. Snickerdoodle کماج

این درست مثل یک snickerdoodle اما بدون تخم مرغ و جوش شیرین و کرم تارتار. درست به کماج این عنصر لیست ریزه اندام—فقط آرد و شکر و کره و دارچین و وانیل. و اگر آن را از دستور کمتر snickerdoodle-esque شما می توانید خندق دارچین برای زمین زنجبیل یا پای کدو تنبل ادویه یا گفتگوی garam. و وانیل را می توان به طور مشابه جایگزین با بوربن یا رم.

10. برنج-شیر برنج پودینگ

بسیاری از برنج پودینگ خورش در چیزی خامه مانند شیر یا نصف و نیمه برای چربی. اما نشاسته ای برنج, شیر, معلوم می شود, نیز یک ستاره ای کار می کند و ظرف زحمت وگان در این فرآیند است. ما با استفاده از شیر برنج شما را به خرید در فروشگاه ، ما در حال ساخت آن خودمان (آن را آسان وعده).

11. 3-عنصر کوکی ها بلغور جو دوسر

معمول کوکی مظنون—فکر می کنم آرد و کره و تخم مرغ و جوش شیرین و بکینگ پودر نیست در اینجا یافت نشد. به جای نورد جو و شکر قهوه ای و آجیلی بخارا ارائه خمیر با حق ترد-جویدنی روغنی-رایحه شیرین بازده حداقلی کوکی که فقط به عنوان شاد به خدمت با بستنی به عنوان آن را با قهوه. (همه در حال خوردن کوکی ها برای صبحانه در حالی که پناه در جای خود درست است ؟ حق با شماست.)

12. Flourless گردو کیک

آیا آجیل ؟ تخم مرغ ؟ شکر ؟ شگفت انگیز است. شما می توانید کیک را در یک ماده از ساعت. من یاد گرفتم این flourless قالب از نویسنده کتاب آشپزی Emiko دیویس’ Calabrian کیک گردو. آن حرکت را با هر آجیل در اطراف شما—و البته گزارش هنگامی که شما انجام دهد.

13. کره بادام زمینی–شکلات Halvah

به جای بخارا این halvah شروع می شود با مصرف کره بادام زمینی, که, اگر شما مانند من هستید شما همیشه در اطراف. شکلات ذوب شده و می آید در دستی دو بار اول به ایجاد یک swirly طرح سنگ مرمر و دوم به عنوان یک لوکس پایان در بالا.

14. Nutella یکجور دوربین عکاسی کوکی ها

است Nutella یک آشپزخانه اصلی? من با رفتن به: بله. نمی تواند منصرف توسط این کوکی ها’ یکجور دوربین عکاسی-loose خمیر—این چیزی است که باعث می شود آنها را فوق العاده-fudgy و فوق العاده خوب است. این نم نم از پوسته پوسته نمک بر روی کلیدی است برای ایجاد تعادل همه شیرینی.

15. Chocolatey بخارا فنجان

مانند یک کره بادام زمینی, کاپ, اما متفاوت است. بخارا ممکن است به نظر می رسد بیش از حد آبریزش برای پر کردن یک شکلات—و آن است. ترفند این است که آن را مخلوط با یک چلپ چلوپ آب که به طرزی جادویی غلیظ بخارا. (اگر شما تنها باید ضخیم تر کره مغزها مانند بادام زمینی یا بادام شما می توانید جست و خیز آب است.) به جای شیر شکلات تلخ و شیرین یا تیره کار می کند بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de