13 انواع کاکتوس گیاهان شما می توانید در خانه رشد

اگر شما به دنبال برای اضافه کردن کمی تنوع به خود گیاه, مجموعه, نظر cacti. مرعوب برآمدگی های تیز? نگران نباشید. برخی از انواع کاکتوس گیاهان هیچ برآمدگی در همه. به علاوه بسیاری از cacti سرگرم کننده و ویژگی های جذاب مانند موهای سفید, زرد, گل, یا غریب اشکال است. حتی بهتر از cacti رشد به آرامی و نگهداری کمی نیاز دارند. شما نمی خواهد نیاز به repot هرس کردن خوراک یا آب کاکتوس گیاهان بسیار اغلب.

دیگر گیاهان شاداب هستند و به راحتی اشتباه کاکتوس گیاهان. Cacti گیاهان شاداب و با چوبی یا علفی ساقه که حاوی کلروفیل. گوشتی ناشی فروشگاه آب و انجام فتوسنتز برای تغذیه گیاه. بر خلاف دیگر succulents, کاکتوس, گیاهان کوسن-مانند areoles در سطح ساقه. اکثر cacti برآمدگی. کاکتوس تیغ در واقع در حال تغییر یافتهاست برگ است که از گیاه کاکتوس از خوردن توسط حیات وحش و کمک به سایه روی سطح گیاه.

Cacti را برجسته چشم انداز نمونه ها و گیاهان و اگر با توجه به چند روش ساده مراقبت از مراحل آنها نیاز دارید. برای بیابان کاکتوس, گیاهان است که به معنی آفتاب کامل خارج از منزل و یا داخلی روشن و نور و خاک با زهکشی خوب و کم یا متوسط رطوبت. جنگل cacti را کمی متفاوت نیاز دارد; رشد آنها در شرایط نوری پایین تر. پیش رو ما پوشش تمام موارد بالا! در ادامه به یاد بگیرند که از این 13 انواع کاکتوس گیاهان ممکن است بهترین راه حل مناسب برای خانه خود را.

istockphoto.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>