12 گیاهان شما می توانید رشد با موفقیت در حمام

دوش گیاهان یک بازی سرگرم کننده و محبوب ترند. و چرا که نه ؟ گیاهان داخل سالن رشد بهتر در رطوبت بالاتر از حمام. به علاوه آنها نگاه بزرگ کمک فیلتر هوا در محیط داخلی و مناسب هستند—شما حتی نمی باید به حرکت گیاهان در حمام به آنها آب.

اما شما نمی توانید فقط هر گیاه به هر دوش و آن را به کار. یک مقاوم در برابر خشکسالی کاکتوس مثلا فقیر دوش گیاه. برای این کار شما باید در نظر روشنایی اندازه گیاه و آب نیاز دارد.

اگر شما تن از نور طبیعی از طریق آمدن با یک میز و پنجره جنوبی حمام, شما می خواهید به نور محبت گیاهان. برای یک حمام با شمالی-رو به پنجره اضافه کردن نور کم گیاهان به جای. اضافه کردن گیاهان به یک حمام با نور طبیعی شدنی است تنها با چند انتخاب گیاهان و یا به عنوان یک گیاه خانه برای چند روز در یک زمان.

اندازه حمام خود را به احتمال زیاد خواهد شد محدود کردن اندازه از گیاهان است. بسیاری از دوش فضاهای محدود به گیاهان کوچک است که می تواند آویزان از یک فنجان مکش قلاب و یا نشستن در قفسه. اگر شما یک باز اتاق دوش, اما, چرا باید بزرگتر گیاهان و درختان است ؟

بهترین دوش گیاهان می تواند رسیدگی به شرایط مرطوب در حمام خود را. آنها را نسبت به قطرات آب به دروغ گفتن در برگ های خود را. کسانی که در گلدان می تواند تحمل ثابت رطوبت در اطراف ریشه های خود را. اپیفيت گیاهان که رشد در درختان و رشد در رطوبت و آب باران به ویژه انتخاب خوب.

آماده به نوبه خود دوش به یک جنگل بهشت ؟ 12 در اینجا شما می توانید رشد گیاهان با موفقیت در حمام.

istockphoto.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>