11-خسته کننده پروتئین ها را به سالاد خود را افزایش

ما به همکاری با خوردن هوشمند برای به اشتراک گذاشتن چند از مورد علاقه ما پروتئین های بسته بندی شده به خود را شیرین کلم پیچ خرد شده سالاد کیت—ترد-ترکیب تازه از سبزی و ابر سبزیجات توپینگ (مثل کدو تنبل و دانه زغال اخته خشک) و خامه شیرین poppyseed پانسمان به بالا همه چیز خاموش است.


هنگامی که شما تا به حال خوب, سالاد, آن را تقریبا غیر ممکن به بازگشت به آن از مطلوب-و-خسته کننده انواع (فکر می کنم: لنگی سبزی مزه پانسمان و شاید چند هویج خرد شده و قطعه قطعه گوجه فرنگی گیلاس).

خوشبختانه ساخت عالی سالاد با تمام عطر و طعم و بافت شما همیشه می تواند می خواهید نیست بسیار سخت تر از ساخت یک “بد” است. همه شما نیاز دارید این است که یک جامد سالاد پایه مانند خوردن Smart شیرین کلم پیچ خرد شده سالاد کیت (کلم پیچ, کلم بروکسل, کلم, برای شروع) چند توپینگ (مانند دانه برای بحران و میوه های خشک برای شیرینی) و یک قاتل پانسمان (چیزی خامه است که همیشه یک برنده در کتاب ما).

و آن را فوق العاده رضایت بخش شما می خواهید یک پروتئین در آن وجود دارد بیش از حد—به همین دلیل است که ما در حال به اشتراک گذاری 11 از ما سالاد آماده مورد علاقه های شما. ما در حال صحبت کردن در وگان دوستانه tempeh وتکه کامل ترین کباب ماهی قزل آلا دستور شما تا به حال را و بیشتر. این را به مخلوط و به سالاد خود را هرگز همان خواهد بود.

1. سیر و گیاهان دارویی-ران مرغ مزه دار شده

یک شبه ترشی سیر, سبزی خشک و لیمو و آب ارائه این ران مرغ اضافی مناقصه قبل از آنها آمار کوره (یا چدن تابه). آنها را برش را به نوارها برای آسان سالاد دائم الخمر و یا آنها را برش را به مکعب و بازی شیر یا خط در زمانی که شما اضافه کردن پانسمان.

2. نمک و فلفل توفو

به سالاد خود را فوق العاده ترد و پا زدن با یک دسته از این نمک و فلفل توفو که در 20 دقیقه تخت—همه شما نیاز به انجام است pat آن را خشک و آن را نشاسته ای پوشش و فرای آن است.

3. کامل کباب ماهی قزل آلا

ماهی قزل آلا + سالاد بدون brainer است و این “کامل” بو نسخه است که به عنوان عاقلانه به عنوان آن می شود. Douse آن در سالم فشار لیمو و قبل از انتقال به سالاد به صورت خط تیره اضافی روشنایی.

4. Herby فلافل

این سریع فلافل سرخ شده پر شده با تمام چیزهای خوب—نخود زیاد سبزیجات تازه, خود ارضایی, سیر و punchy ادویه جات ترشی جات. ما با خوشحالی به استقبال آنها را در هر کاسه سالاد.

5. استیک گوشت مزه دار شده

این مناقصه قلوه cozies تا به ساده ادویه (فقط نمک و فلفل) و اومامی-غنی سزار پانسمان قبل از اینکه سریع از روی لئامت دادن در کوره. آن را در خدمت نازک بالای یک سالاد برای گوشتی پروتئین افزایش می دهد.

6. ساده کبابی Seitan

در اینجا seitan—گیاهی جایگزین گوشت ساخته شده از گلوتن گندم—می شود “زنجبیل-سویا-آهک درمان” قبل از کباب (شما همچنین می توانید با استفاده از یک تابه گریل را روی اجاق گاز). در نتیجه آبدار مرزه پروتئین شما می خواهید به خوردن همه چیز سالاد گنجانده شده است.

7. Momofuku را با سویا سس تخم مرغ

Momofuku را سس سویا-مزه دار شده با تخم مرغ یکی از دستور العمل های محبوب ترین از همه زمان در بخشی به دلیل آنها بسیار زیاد متنوع است. “آنها در حال کامل خود را به عنوان یک میان وعده و یا در بشقاب سفالی کوچک انگلیسی (تخم مرغ بنی setup) در ماکارونی و یا قطع کردن و مخلوط و به سالاد می گوید:” شیر نوار بنیانگذار کریستینا طوسی.

8. میگو تند

اذوقه و نوشابه گریل میگو با ادویه Sriracha پا زدن ؟ آره ما را که در یک سالاد هر روز از هفته است.

9. مرزه Tempeh بدونیم

“هنگامی که شما قطع از ساخت وتکه” می نویسد: وبلاگ نویس غذا و آشپزی نویسنده Gena Hamshaw شما می توانید سفارشی کردن ادویه به کار با هر ظرف (ahem, سالاد) شما در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن آنها به.

10. یک کتری دودی زردچوبه مرغ با ترد نخود

فکر می کنم از این به عنوان دو-به صورت-ویژه—آن را همراه با زردچوبه-ادویه دار سینه مرغ و ترد نخود همه در همان دستور العمل.

11. لپه “کوفته” با پسته ماست

ما شرط می بندم حتی جان سخت طرفداران کلاسیک کوفته خواهد شد که بیش از چند نوع کلمات برای این نسخه های گیاهی ساخته شده با لپه, گیاهان, برنج, و بیشتر. در نظر گرفتن اجازه چند آویزان در بالای خود آینده سالاد (شما نا امید نمی شود).چه شما رفتن به تابستان سالاد ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!

در همکاری با خوردن هوشمند ما برجسته پروتئین های بسته بندی شده +1s برای خود شیرین و کلم پیچ خرد شده سالاد کیت—یک ابرقهرمان سالاد که می آید با همه چیز شما نیاز به رضایت غذا از سبزی به پانسمان. ما نیز teaming تا با آنها به صورت بسیار ویژه giveaway: در اینجا وارد کنید برای برنده شدن یک جایزه بسته سالاد-ساخت ملزومات از Food52 فروشگاه (psst: شما تا جولای 20!).

از فروشگاه ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>