11 Backsplash ایده های ما در حال صرفه جویی برای ما رویای آشپزخانه

آشپزخانه ما تنگ شد-بودجه DIY نوسازی. هر یک از عناصر به یک تاثیر بزرگ از جمله ما backsplash. ما پایه کابینت و آ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 24 اردیبهشت 1399

آشپزخانه ما تنگ شد-بودجه DIY نوسازی. هر یک از عناصر به یک تاثیر بزرگ از جمله ما backsplash. ما پایه کابینت و آشپزخانه در حال حاضر برخی از رنگ و دیوار کابینت سفید, بنابراین من تصمیم به رفتن با یک کاشی backsplash را به دو سطح با هم. من در بر داشت یک مترو با کاشی دست ساز بافت. من آن را دوست داشتم زیرا من می دانستم که این منطقه ای بود که می توانم بگویم در این پروژه DIY—خطوط آلی خواهد نرم کردن هر گونه اشتباه در هنگام نصب.

شوهر من Austin و انتخاب کردم به کاشی های عمودی انباشته به جای مبهوت به صورت افقی برای یک رویکرد مدرن به بی انتها مواد. ما آغاز شده توسط محور اول کاشی به طور مستقیم در زیر پنجره نزول برای تقارن. محاسبه که چگونه بسیاری از کاشی های که نیاز به کمرنگ در این بخش مشغول به کار بودند و برش آنها را در همان زمان به روند کارآمد تر. که راه ما نیست, برش, پیوستن, برش, پیوستن, و غیره. بین هر کاشی. به جای استفاده از کاشی spacers ما هر کاشی در برابر هر یک از دیگر. ناهموار طرف artisanal کاشی ساخته شده برای بیشتر آلی فرم ما امیدوار بودند. ما با نصب هر یک از ردیف قبل از رفتن به سطر بعدی.

هنگامی که تمام کاشی به کار گرفته شد با مصطكي و ما به آنها اجازه نشستن به مدت 24 ساعت به درمان است. بعد از ظهر بعد Austin grouted در حالی که پدر خود را دنبال کرد و با یک کاشی اسفنجی برای حذف دوغاب اضافی. آن را تنها در زمان چند ساعت به دوغاب کاشی. ما هرگز کاشی backsplash استفاده کنید اما قبل از انباشته کاشی در یک شبکه با استفاده از یک بیشتر آمرزنده کاشی و عمدا تخمگذاری طراحی متقارن ساخته شده مراحل کمتر تهدید آمیز و حتی کمی سرگرم کننده است. همه در همه, ما عاشق نگاه ما backsplash. آن را آسان برای یادگیری برای انجام به پایان رسید و ما در فضایی کاملا.

ما آموخته است که بسیار در طول راه با نگاه کردن و بررسی همه گزینه های ما (حتی اگر تنها به رویا!), بنابراین در اینجا 11 زیبا backsplash ایده—از سنتی به راحت واسوده و حتی غیر متعارف. من امیدوارم که آنها می تواند جرقه ایده های خود را.

آناستازیا کیسی از Identité جمعی استفاده می شود عمودی قاب برای اکثریت آشپزخانه دیوار به جای سنتی کاشی و یا سنگ اما به یک نکته عالی برای یک سنگ زیبا از ویژگی های پشت محدوده. "اگر شما با سنگ طبیعی شما باید برای خرید آن توسط دال. ما تا به حال برای خرید دو تخته برای پوشش ما شمارنده اما تنها مورد نیاز در حدود 1.5 از مواد. من قادر به آنها را برش سنگ مرمر ما backsplash از باقی مانده و تنها پرداخت برای نصب و راه اندازی از سنگ مرمر خواهد در غیر این صورت رفتن به زباله" آناستازیا سهام.

ایمز داخلی همیشه سهام زرق و برق دار, آشپزخانه, اما این یکی به من متوقف در آهنگ های من. من فکر می کردم از 4 اینچ backsplash به عنوان یک چیزی از گذشته اما دیدن آن را در یکی از امی هانسن اخیر نشان می دهد باعث می شود آن را احساس تازه و جدید است. سادگی backsplash می دهد حتی تمرکز بیشتر به زرق و برق دار قفسه باز و قفس.

برای محافظت از دیوارها از براشهای با 4 اینچ backsplash آن می تواند مفید باشد برای استفاده از ساتن یا نیمه براق رنگ برای تعمیر و نگهداری آسان.

فلوریدا خانه رعیتی نوسازی توسط صاحب خانه بکی دالی شامل این خیره کننده کاشی backsplash از مقابله به سقف. آجر کلاسیک الگوی فضایی نگاه بی انتها است. تنوع در رنگ و بافت کاشی می دهد و آن را با یک دنیا احساس و پنهان اواسط پخت و پز روز spatters.

در واقع وجود دارد یک روند در حال حاضر نسبت بیشتر از قطع بی رویه دستباف کاشی. مانند zellige یک صد ساله درهم دستباف سنت کاشی-ساخت است که قابل ملاحظه fanbase از مردم که خوشبختانه چرخید کمال برای مقدار زیادی از تنوع در رنگ و سطح ثبات است.

طراح پشت چشم غش کردن, آتنا Calderone به طور کامل بازسازی آشپزخانه خود را تنها در دو ماه. قبل از اینکه به صورت افقی روی هم چیده سبز مترو کاشی زد تمام راه را تا به سقف. در طراحی مجدد او به ارمغان آورد یک زیبایی veined Calacatta مونه سنگ مرمر backsplash نیمه راه تا دیوار برای دیدار با طاقچه های ایجاد شده در همان سنگ است.

دال مثل این خواهد بود آسان برای تمیز کردن پس وجود هر گونه ملات به دریافت کثیف. نگه داشتن موارد در یک قفسه از گرفتن گرد و خاکی است که همیشه آسان تر زمانی که آن را مدل دهید با قطعات استفاده می شود که تقریبا روزانه مانند کاسه و نوشیدن ،

از فروشگاه ما

این ممکن است به لحاظ فنی نمی توان از یک آشپزخانه (آن را به یک اتاق رختشویی!) اما این موزاییک کاشی backsplash بسیار الهام بخش! طراح Lindye گالووی می گوید: "به جای رفتن با مترو و کاشی و ما با استفاده از یک مجموعه از پنی کاشی در یک زاویه دار, الگوی, با, برنج, schluter (بریده نشده) در میان است."

انتخاب یک پالت تک رنگ مثل این یکی توازن سرگرم کننده الگو با کمی ظرافت.

مواد غیر سنتی را می توانید به صورت عمده wow-عامل است. مد وبلاگ نویس کارمن همیلتون بود Decus داخلی طراحی مجدد او 1940s آپارتمان. به جای کاشی و یا سنگ آنها ایجاد آشپزخانه backsplash با بدون درز آینه. آشپزخانه زیاد نیست, اما احساس می کند خیلی بزرگتر و روشن تر با بازتاب در آینه.

به جای نصب با بنه مانند یک استاندارد کاشی backsplash مطمئن شوید که به استفاده از یک واقعا قدرتمند ساخت و ساز چسب. یک پارچه میکرو و برخی از شیشه پاک کن در دست خواهد بود خود را با بهترین دوستان است.

پیر جهان مواد و طراحی مدرن در کنار هم به زیبایی در Ericka Vocking آشپزخانه. ورق های نازک از مس ایجاد براق backsplash که زنگار در طول زمان است. می خواهید به نگه داشتن مس از لکه بینی و پیری ؟ Ericka توصیه مس لهستانی اما ترجیح رنگ آمیزی و زیباسازی است که همراه با پیری طبیعی است.

از فروشگاه ما

مقدار کمی از جذابیت می تواند یک راه طولانی بروید. این کلبه در آکسفوردشایر انگلستان استفاده 15 عتیقه دلفت کاشی به عنوان آشپزخانه backsplash برای ایجاد چیزی فریبنده. به جای نوسازی فضای Alexandra Tolystoy تکیه به خانه تاریخ و در آغوش عصر-مناسب پس از اتمام رنگ و مواد.

از فروشگاه ما

وجود دارد خیلی دوست دارم در مورد این DIY backsplash از Allie Beckwith—نبوغ استفاده از بتن و مقابله به سقف برنامه و این واقعیت است که آن را تنها در زمان 5 ساعت از آغاز تا پایان. اگر شما ساده تیغه و یا می خواهید به اندکی backsplash پس از از بین بردن کاشی, این می تواند یک ایده عالی را امتحان کنید. آن را مقرون به صرفه و قطعا باعث می شود بیانیه ای.

تغییر دور از استاندارد کاشی backsplash آن را می توانید قدرت پردازش. انتخاب به استفاده از تصویر زمینه و اجازه می دهد تا صاحب خانه ها و مستاجرها به سفارشی کردن آشپزخانه خود را در یک راه کاملا جدید. وجود دارد بنابراین بسیاری زیبا و گرافیک گزینه به صورت موقت تصویر زمینه این روزها و با یک ورق پلکسی گلاس برای محافظت از این مقاله این backsplash می تواند به عنوان با دوام به عنوان هر یک از دیگر.

پاملا بیماری هوجکین استفاده از تصویر زمینه در بسیاری از طرح های خود و انتخاب این بازی سرگرم کننده Hygge و غرب الگو برای اجاره تعطیلات ، موقت, تصاویر پس زمینه می تواند یک راه حل عالی برای مستاجرها با ساده drywall در آشپزخانه خود را اگر اعمال و مراقبت صحیح می باشد.

از فروشگاه ما

پوست و چوب کاشی آمده است یک راه طولانی به چند سال گذشته است. مستاجرها که می خواهید برای سفارشی کردن آپارتمان خود را در آشپزخانه و صاحب خانه که می خواهید سریع رفع باید یک انتخاب عظیمی از پوست و چوب کاشی را انتخاب کنید. فردی کن و prearranged ورق می دهد backsplash جدید و زیبایی بدون صدمه به دیوار و یا اجاره سپرده—آنها حتی می تواند توان بالای موجود backsplash کاشی.

Desirée پسر آشپزخانه به نظر می رسد به طور کامل بازسازی شده و بدون هر گونه واقعی بازسازی. او نقاشی شده کابینت (او صاحب محل!) و با استفاده از پوست و چوب backsplash کاشی در معماری الگوی از دیوار میآید. اگر او تا به حال تصمیم به تغییر برچسب برای چیز دیگری همه او نیاز به انجام است که با دقت پوست آن را خاموش.

از این که شما می خواهم را امتحان کنید ، به ما بگویید که در نظرات زیر!


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن