10 راه برای رفع این گنجه کثیف—یک بار و برای همه

در حال حاضر بیش از همیشه به خانه جایی است که بسیاری از ما به دنبال پناه و آرامش در نور از رمان coronavirus. این دشوار است اما ما در اینجا برای شما—این که آیا آن یک جدید شربت خانه دستور و یا یک نکته مفید برای آشپزخانه شما, در اینجا برخی از ایده تا همه چیز را کمی بیشتر اجرا هموار برای شما و عزیزان شما.


یکی از مهم ترین سالانه بهار تمیز کردن وظایف کامل گنجه پاکسازی و مرتب کردن. من رفتن را از طریق تمام لباس در گنجه و کمد بیرون کشیدن قطعات است که باید شاهد روزهای بهتری که دیگر هیچ جا و یا نبوده و فرسوده در تمام طول سال و در آنها طبقه بندی شده اند به زباله و اهدای شمع.

حتی پس از من انجام دور دو یا سه کیسه, لباس, من هنوز هم معمولا احساس گنجه من کثیف است—شاید کمتر کثیف تر از قبل اما هنوز هم به خوبی سازمان یافته است. من پشته شلوار همیشه کج و کفش من هرگز اقامت قرار داده و در قفسه کفش بدون توجه به آنچه که من انجام. آن من فکر کردم: وجود دارد که به برخی از گنجه سازمان ارسال ها برای کمک به حل این مسائل است. من نمی تواند تنها یکی درست است ؟

به من مشکوک وجود دارد مقدار زیادی از اندیشه گنجه سازمان ایده های شناور در اطراف در Pinterest. این که آیا شما در حال مبارزه با مازاد مخزن تاپس و یا درهم و برهم آشفته بازار از کیف در اینجا برخی از ایده های من برنامه ریزی برای استفاده برای مرتب کردن کمد لباس من.

کیف های دستی هستند قطعا از روی حیله و تزویر به فروشگاه. آیا شما قطع آنها ؟ قرار داده و آنها را در یک قفسه است ؟ هر دوی این روش ها را با ارزش املاک و مستغلات در گنجه خود را, است که چرا من عاشق این ایده از نصب چند سطل به دیوار برای کمک به نگه داشتن کیسه های از راه. ارزان مش دیوار bin یک گزینه عالی برای سازماندهی مجلسی و کیف و بزرگ وجود دارد wall-mounted, سبد سیم برای کیف پول نیز هست.

من نیاز به یاد بگیرند که چگونه به چسبیدن شلوار جین مثل این ASAP! اکثر مردم (از جمله خود من) جلوگیری از حلق آویز کردن شلوار زیرا آنها را تا مقدار زیادی از فضا اما این نوآورانه تاشو روش از وبلاگ نویس کلیساهای ها و کافه ها نگه می دارد و آنها را مرتب و جمع و جور و سازمان یافته است. به علاوه این راه آنها آسان برای دسترسی به, صرفه جویی شما بدون هیچ زحمتی از حفر طریق کمد کشو برای گرفتن جفت در پایین پشته.

من استفاده می شود به استفاده از یک مکعب سازمان به فروشگاه من لباس اما من اغلب انباشته شلوار لی, ساق پوش, و ژاکت بیش از حد بالا و به پایان رسید تا با سرنگونی برج از لباس. اما شما می توانید شکستن کسانی که بیش از حد قد بلند و پشته با نیم قفسه درج آن شما می توانید زیر این راهنمای از همه چیز G&D. متناوبا, شما می توانید خرید قفسه درج از فروشگاه—فقط مطمئن شوید که آنها سازگار با مکعب خود را برگزار.

مخزن تاپ ها مورد دیگر که می توان روی حیله و تزویر به فروشگاه. به نظر می رسد بی فایده به هر یک از لباس های خود را مفت, اما آنها نمی پشته هست یا نه. به جای آن شما می توانید حداکثر رساندن فضا با این ایده جالب است. همه شما نیاز است یک آویز لباس و یک بسته از حلقه پرده های حمام—قطع هر مخزن بالا در یک حلقه وصل کنید و همه آنها را به مفت. کارآمد و مقرون به صرفه!

آن را بسیار آسان تر به فروشگاه جوراب و لباس زیر و روابط در یک کشو, سازمان, اما اگر شما نمی توانید پیدا کردن یکی که متناسب با کمد خود را (و یا به سادگی نمی خواهید به پرداخت هزینه برای آن شما همیشه می توانید یکی از ابتدا! همه شما باید انجام دهید این است که برش تکه مقوا در طول و عرض خود را در کشو و سپس ایجاد اسلات که در آن آنها بهم. این واقعا نمی تواند آسان تر و شما می توانید اندازه و شکل محفظه را با توجه به نیازهای شما.

این که آیا شما به دنبال یک راه برای نگه داشتن خود را در لباس های شسته شده کثیف از هم جدا و یا یک محل برای ذخیره تمام تمرین خود را, لباس, این سبد لباس های شسته شده “کمد” کاملا نابغه راه حل است. DIY پروژه از آنا سفید اجازه می دهد تا شما مناسب سه سبد لباس های شسته شده را به یک فضای جمع و جور و ما می توانیم فکر می کنم از یک دوجین راه های مختلف به استفاده از آن.

من هرگز بدست همراه با به طور منظم قفسه های کفش—کفش من همیشه نهایت سقوط از طریق اسلات—اما من فکر می کنم حتی من می توانم این کار. دیوار نصب نوار دارای کفش کاملا در محل در حالی که همه آزاد کردن گرانبها فضای طبقه در گنجه خود را. پینترست نیز انواع دیگر کفش-راه حل های ذخیره سازی از جمله نرم برای کفش پاشنه بلند صندل های, و بیشتر.

بانک شکستن نیست برای پرداخت گنجه سفارشی ساخته شده-ins! شما می توانید ایجاد یک سازمان مجموعه ای است که کاملا مناسب نیازهای خود را با استفاده از یک قفسه واحد و چند محکم میله های تنش. این روش هزینه کمتر از $100 به قرار دادن با هم و آن را به شما می دهد اتاق به چسبیدن به لباس خود را به عنوان به خوبی به عنوان فضایی برای سبد و خورده اقلام است.

هر وقت من به سازماندهی گنجه من سعی می کنم موارد مشابه با هم—ژاکت در یک منطقه, لباس های دیگر—اما همه می رود از پنجره به بیرون بعد از چند هفته. اما با این گنجه, برچسب ها, من قطعا می خواهم تواند انگیزه بیشتری برای نگه داشتن همه چیز سازمان یافته به عنوان همه چیز را روشن و تعریف فضا. شما می توانید یک بسته بسیار مقرون به صرفه تقسیم آنلاین و یا شما همچنین می توانید آنها را به خودتان اگر شما احساس فریبنده.

را غلت برج ژاکت چیزی از گذشته با این DIY جعبه ذخیره سازی از iHeart سازماندهی. آموزش استفاده از Home Depot, جعبه, اما شما واقعا می تواند استفاده از هر جعبه شما باید تخمگذار در اطراف خانه. به علاوه شما می توانید سفارشی بیرونی الگوی برای مطابقت با سبک خود را—به زودی شما خواهید بود با استفاده از این جعبه های دستی برای سازماندهی شلوار لی, ساق پوش, پتو, ورق…لیست در می رود!

از فروشگاه ما


چه هوشمندانه سازمان هک گنجه خود را خم ، به ما بگویید که در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر