10 گچ کاری ابزار برای دیوار نصب و راه اندازی و تعمیر

10 گچ کاری ابزار برای دیوار نصب و راه اندازی و تعمیر | باب ویلا

تجهیز خود را به درستی برای مقابله با این جهان و تکنیک های تخصصی.

Plastering Tools

عکس: istockphoto.com

تمایل وجود دارد که کمی از رمز و راز در اطراف گچ دیوار. به عنوان یک کمتر مواد محبوب امروز عمل گچ کاری تبدیل شده است تا حدودی فراموش شده هنر. پیمانکاران ماهر در عرضه نسبتا کوتاه خود را در مقایسه با drywalling رقابت و آنها می توانند اساسا نوشتن بلیط های خود را وقتی که می آید به قیمت. اگر شما به دنبال برای مقابله با خود را گچ نصب و راه اندازی و یا پچ شما می توانید صرفه جویی بسیار کمی از پول است. در اینجا 10 گچ کاری ابزار است که شما نیاز به صاف کردن فرآیند.

Plastering Tools: Hammer

عکس: amazon.com

1. چکش

می شود plasterers به خوبی انجام خواهد داد برای حفظ اعتماد چکش در دست است. دو مفید چکش انواع پنجه و تیغه چکش. هر دو نوع می تواند کمک به تراشه کردن تکه های گچ و به resecure یا حذف مشکل تکه تکه. تیغه چکش باید تبر-سبک به پایان می رسد و چهره های منحنی برای dimpling بالا لکه های ساخت آنها بسیار مفید در یک گچ کار.

ویراستاران’ انتخاب کنید: Estwing تیغه چکش (در دسترس در آمازون) صنعت استاندارد برای plasterers و تیغه مانكن به دلیل آن ارائه می دهد هر دو دوام و تنوع در کار است.

Plastering Tools: Handsaw

عکس: amazon.com

2. Handsaw

چوب تکه استفاده شد برای نسل plasterers. پیروی از روش های قدیمی نیاز به تیز handsaw برای برش نازک نوار باریک از چوب است که در خدمت به عنوان یک زمینه برای گچ. آن را نیز ممکن است در مفید آمده است هنگامی که برش بخش از گچ برای نصب درب و یا دیگر مقاوم سازی کار می کنند.

ویراستاران’ میدارد: این ایروین ابزار ماراتن استاندارد درشت برش اره (در دسترس در آمازون) یک جعبه سبک handsaw است که ویژگی های پیشرفته دندان هندسه است که ایده آل برای نگه داشتن خود را در گچ کاری ابزار. همچنین در نظر اروین ابزار ProTouch Jab دیدم (در دسترس در آمازون) طراحی شده برای شیرجه رفتن به کاهش است.

Plastering Tools: Spackle Knife

عکس: amazon.com

3. Spackle چاقو

Spackle چاقو ممکن است به نظر می رسد بیش از حد کوچک برای یک گچ کار, اما آنها می تواند در خدمت نقش مهم است. مطمئن باشید که برای اجرای محکم spackle چاقو در سراسر ترک و سطوح ناهموار قبل از تعمیر. این ضربه به نقاط بالا و یا تراشه های قدیمی گچ قبل از اینکه شما شروع به استفاده از جدید گل. نتیجه این خواهد بود بسیار نرم و صاف و سازگار به پایان برسد.

ویراستاران’ انتخاب کنید: هاید 6 اینچ مشترک چاقو (در دسترس در آمازون) خوب است همه در اطراف حجم برای plasterwork.

Plastering Tools: Bucket

عکس: amazon.com

4. سطل

در حالی که به نظر می رسد آشکار, یک با کیفیت مناسب و معقول پنج گالن سطل یک ضرورت برای گچ شغل. شما خواهید بود به مخلوط گچ چندین بار در همان سطل. ارزان و شکننده سطل را ترک خواهد کرد و پس از چند خوب شستشو و تمیز کردن و کار سایت های مرتبط با برجستگی و موی چتری. گچ نیز بسیار سنگین به ویژه هنگامی که آن را مرطوب و گل آلود فرم. فقط محکم سطل را انجام خواهد داد.

ویراستاران’ انتخاب کنید: این 5 گالن سطل از Encore پلاستیک (در آمازون در دسترس است) قبل از اندازه گیری علائم بر طرف برای سرعت بخشیدن به این فرایند مخلوط کردن.

Plastering Tools: Utility Knife

عکس: amazon.com

5. ابزار چاقو

با کیفیت بالا ابزار چاقو سودمندی نمی تواند اغراق آمیز باشد. در یک گچ کار شما استفاده از آن برای برش کیسه های گچ مخلوط, باز, نمره های موجود در دیوار و برش تکه از ورق از تیغه. نگه داشتن یک ابزار خوب چاقو را در جیب خود کلیدی است—فقط به یاد داشته باشید برای همیشه استفاده از یک تیغ تیز. یک تیغ تیز است که آسان تر به استفاده از آن را امن تر از کسل کننده و یا رنده تیغه.

ویراستاران’ انتخاب کنید: استنلی 10-099 ابزار چاقو (در دسترس در آمازون) سنتی جمع شدن ابزار چاقو با برخی از ساخته شده است در تیغه سازی در رسیدگی است.

Plastering Tools: Paddle Mixer

عکس: amazon.com

6. میکسر پدالی

این قهرمان گمنام از هر گل کار یک دست و پا زدن میکسر. دست و پا زدن میکسر گیره به مته کارتریج و مخلوط کردن سطل بعد از سطل گچ بسیار سریع تر و کمتر پشت شکستن ، طراحی اجازه می دهد تا آنها را به سرعت ترکیب گچ خشک, آب, و دانه های دیگر. دست و پا زدن میکسر شکستن توده و اجازه می دهد plasterers و DIYers برای تنظیم قوام مخلوط خود را با سهولت.

ویراستاران’ انتخاب کنید: بستن این دست و پا زدن میکسر از ادوارد ابزار (در دسترس در آمازون) کار خواهد کرد برای گچ کاری شغل خود را به عنوان به خوبی به عنوان رنگ thinset و بتن است.

Plastering Tools: Bucket Trowel

عکس: amazon.com

7. سطل ماله

خیس شدن ابکی گچ کردن عمیق 5-سطل گالن می تواند کثیف چالش است. سطل فلوت دارای زاویه دار دسته و گسترده ای از سطوح برای اهدای مخلوط کردن. آنها همچنین مفید در طول فرایند مخلوط کردن به عنوان آنها می توان به اجرا در اطراف به طرف سطل برای نرم کردن مخلوط خشک.

ویراستاران’ انتخاب کنید: این محکم سطل تخصص ماله توسط ابزار کرافت (در آمازون در دسترس) شما از طریق چندین گچ کاری تعمیرات و یا نصب.

Plastering Tools: Hawk

عکس: amazon.com

8. شاهین

گچ شاهین مرده است-سطح صاف با یک دسته در وسط به معنای حمل گچ مرطوب. این کمک می کند تا plasterer دریافت این گل بر روی یک شناور به طور مساوی و پاک. عمل با تجربه plasterer buttering و تمیز کردن خود را ماله ممکن است نگاه گردیده اما مبتدیان ممکن است در تلاش برای توسعه این جریان برای خود ،

ویراستاران’ انتخاب کنید: این مرشللتون 2166D 12″x 12″ EIFS هاوک (در دسترس در آمازون) است و به اندازه کافی بزرگ برای نگهداری یک مقدار مناسب و معقول از گچ بدون اینکه سنگین.

Plastering Tools: Trowel

عکس: amazon.com

9. ماله

اعمال و صاف کردن گچ نیاز به یک خوب ماله. گچ-جوانب مثبت خواهد شد بسیاری از صحنه های خاص فلوت اما مبتدیان می توانید دور با یکی محکم مستطیل ماله. 12-اینچ مدل باید فوت و فن انجام دهد.

خود را شکستن ماله توسط سنباده گوشه و کنار به طوری که آنها نمی در چنین زاویه های تیز. این نتیجه در خطوط کمتر و ماله علائم ترک در دیوار بین پس از اتمام.

ویراستاران’ انتخاب کنید: یک زنگ اتمام ماله مثل این یکی از مرشللتون (در دسترس در آمازون) باعث تعمیرات و اتمام آسان و صاف است.

 

Plastering Tools: Paintbrush

عکس: amazon.com

10. قلم مو رنگ

ضخیم و سنگین-bristled 4-اینچ, قلم مو رنگ مفید خواهد بود در طول final نرم کننده مرحله از گچ ، تقلیل سطح دیوار را اجازه می دهد تا تمیز ماله به سر خوردن در سراسر آن صاف کردن محصول نهایی. آن را نیز می تواند مفید باشد برای تمیز کردن سخت برای رسیدن به گوشه ای از یک مخلوط دست و پا زدن و یا ماله.

ویراستاران’ انتخاب کنید: این 4 اینچ Purdy همه رنگ, قلم مو (در آمازون در دسترس است) با کیفیت بالا را نگه دارید و آب خوب و پاک خواهد شد تا به راحتی.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>