10 برای جلوگیری از اشتباهات در حالی که با استفاده از مواد ضد عفونی کننده

ضد عفونی کننده طراحی شده برای خنثی کردن ویروس ها و باکتری ها استفاده از مواد شیمیایی خشن و راه حل های که 60 تا 99 درصد الکل است. این مولفه ها می تواند به سرعت خشک شدن پوست خود را دست های خود را ترک و خونریزی و دردناک است. راه حل است ؟ سرمایه گذاری در یک جعبه دستکش یکبار مصرف ساخته شده از لاتکس و وینیل و یا برای کمتر واکنش های آلرژیک و دوام بهتر—دستکش. تمیز کردن و ضد عفونی کردن در حالی که با پوشیدن دستکش و سپس پرتاب آنها را در سطل زباله.

اگر شما ترجیح می دهید برای تمیز کردن قابل استفاده مجدد دستکش یا دستکش های لاستیکی می باشد که برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن آنها را پس از استفاده. شستن خارج از دستکش با آب و صابون شستشو پس از آن در حالی که هنوز هم با پوشیدن آنها. حذف و دستکش و شستن دست های خود را در آب و صابون پس از آن نوبت دستکش در داخل و خیس کردن آنها به مدت پنج تا ده دقیقه در پاک آب و صابون. یک بار به طور کامل حذف در داخل و خارج
آویزان کنید تا خشک شود. هنگامی که خشک, اعمال ضد عفونی کننده و یا ضد عفونی کننده به خارج از دستکش تنها (نرم افزار به داخل مضر است چون پوست دست خود را می تواند آسیب دیده).

هر چه از دستکش شما انتخاب می کنید برای شستن دست با آب و صابون پس از استفاده و سپس با دست لوسیون صورت دلخواه بیشتر به دفع خشکی.

istockphoto.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>