1 مشکوک مرده 1 در بازداشت در ارتباط با Pfc. ونسا Guillen ناپدید شدن

وکیل به نمایندگی از خانواده گم شده 20 ساله سرباز گفت: آنها معتقدند بقایای انسانی یافت می شود در این هفته هستند که از Pfc. ونسا Guillen که یکی از بزرگان خود را به قتل روز سه شنبه هنگامی که با نزدیک شدن توسط مقامات.

دوم غیر نظامی مشکوک name جدا همسر سابق یک سرباز از فورت هود تگزاس — در حال حاضر در بازداشت در بل زندان شهرستان انتظار اتهامات از سوی مقامات غیر نظامی, ارتش, مقامات اعلام کرد.

Guillen خانواده خواستار تحقیق کنگره به ارتش را از دست داده و این تحقیقات به Guillen ناپدید شدن است. 20-year-old سلاح های کوچک تعمیرکار با 3 سواره نظام گذشته دیده می شد در تاریخ 22 آوریل در پارکینگ از هنگ مهندس اسکادران ستاد در فورت هود.

جزئیات بعدی: ناشناس باقی می ماند در بر داشت در نزدیکی فورت هود در میان جستجو برای Pfc. ونسا Guillen

ارتش تحقیقات جنایی فرماندهی گفت: “تاریخ و سرباز از فورت هود” که به فرار این پست اواخر روز سه شنبه به کشته شدن خود را در Killeen, Texas. زمانی که اجرای قانون عوامل در تلاش برای پیدا کردن مرد با نزدیک شدن به گمان او “نمایش داده می شود سلاح و زندگی خود را در زمان,” ارتش, اخبار انتشار متحده است.

مقامات روز سه شنبه گفت که آنها جزئی بشر باقی مانده است نزدیک به لئون رودخانه حدود 30 مایل در خارج فورت هود. باقی مانده است فرستاده شده به یک انسان شناس پزشکی قانونی برای تجزیه و تحلیل هر چند هیچ تایید رسمی در هویت باقی مانده است تکمیل شده است.

Guillen, اعضای خانواده ساخته عاطفی درخواست برای عدالت در طول روز چهارشنبه در کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن ،

“چگونه می تواند این اتفاق می افتد در حالی که او در وظیفه?” Lupe Guillen, سرباز, خواهر, پرسید. “… من می خواهم عدالت و من جواب می خواهم چون خواهر من نیست آیا این به خودش است.”

“اگر این اتفاق می افتد به آن اتفاق می افتد می تواند به دیگر خدمات زنان و مردان است.”

ناتالی Khawam با موسس شرکت حقوقی است که به نمایندگی از Guillen خانواده گفت: سرباز گزارش به خانواده و دوستان او که او بود که از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط یک برتر است. Guillen نمی گزارش آن را با فرمان او از ترس از اقدامات تلافی جویانه, Khawam گفت.

به همین دلیل آنها در حال هل دادن نمایندگان مجلس برای ایجاد یک سیستم برای قربانیان تجاوز جنسی و آزار و اذیت به یک کانال خارج از زنجیره فرماندهی که در آن آنها می توانند گزارش اتهامات تخلف است.

“این ثابت می باشد,” او گفت:. “سیستم خراب است.”

او همچنین گفت: مقامات ارتش انجام داده اند به اندازه کافی برای نگه داشتن Guillen خانواده مطلع از بررسی است. آنها به جای آموخته اطلاعات جدید از گزارش های رسانه های Khawam گفت. آنها می خواهند یک بررسی کنگره به بررسی آنچه اتفاق می افتد در فورت هود, او گفت:.

کریس خاکستری ارتش CID گفت آژانس به “پیشرفت های قابل توجهی در این وضعیت غم انگیز.”

“[ما] در حال انجام همه چیز ممکن است برای رسیدن به حقیقت و آن را پاسخ به خانواده Pfc. ونسا Guillen,” خاکستری در بیانیه ای گفت.

ارتش راه اندازی کرده است رسیدگی به این ادعا که Guillen بود که از نظر جنسی مورد آزار و اذیت قبل از او ناپدید شد. خدمات اطلاع عموم پیشنهاد از $25,000 پاداش برای اطلاعات معتبر سرباز ناپدید شدن است.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با:سلما هایک مشتاق برای کمک به از دست رفته تگزاس سرباز ونسا Guillen صفحه اصلی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>