گارانتی گوشین ایفون

شما با طی کردن مراحل و راه حل هایی که در هر قسمت شرح داده شده احتمالا قادر به رفع مشکل سیاه شدن نمایشگر گوشی خواهید بود. میتوانید در این مرحله به صورت تک تک اپلیکیشن هایی که تصور دارید در به وجود آمدن مشکل دخیل هستند را حذف و سپس با راه اندازی گوشی در حالت نرمال، عملکرد دستگاه را بررسی نمایید و اگر مشکل رفع نشد دوباره اپلیکیشن مشکوک بعدی را حذف و به همین ترتیب ادامه دهید تا اپلیکیشن مخرب اصلی پیدا شود. اما چطور وارد حالت ریکاوری شده و حافظه کش گوشی را کاملا حذف کنیم؟

گارانتی تحلیل اپل
چطور میتوانیم اپلیکیشن مذکور را پیدا کنیم؟ گزینه Applications Manager را انتخاب کنید. در این شرایط یک پیغام برای تایید حذف حافظه کش گوشی ارائه میشود که باید در آن گزینه Yes را انتخاب کنید. با حذف پارتیشن حافظه کش (Cache) گوشی های اندرویدی در اغلب موارد مشکل خاموش شدن خودکار نمایشگر رفع میشود. نمایندگی موبایل سامسونگ مرکز سخت افزار ایران با تمام توان تجهیزاتی و تخصصی خود در خدمات شما عزیزان است. تعمیرات موبایل سامسونگ یا هر برند دیگری در این شرایط، نیاز به دانش نرم افزاری و سخت افزاری بسیار بالایی دارد و باید توسط تعمیرکاران با تجربه در مرکز تعمیرات موبایل انجام شود. برای رفع این مشکلات چون اغلب کاربران قادر نیستند خودشان آن را حل کنند و از طرفی نمی­توانند به هر کسی اعتماد کنند بنابراین باید کار تعمیرات موبایل سامسونگ را به یک کارشناس ماهر بسپارند تا مشکلات را بررسی و آن را بدون ایجاد هیچ خسارتی به گوشی برطرف نماید.

برای اطمینان از این مسئله بخش زیرین صفحه نمایش را بررسی کنید و به نبال عبارت Safe Mode باشید. ” بپردازید. همچنین به منظور تشخیص گوشی های اصل از قاچاق هم میتوانید از روشی استفاده کنید که پیش از این در مقاله “آموزش تشخیص گوشی اصل از قاچاق ؛ چگونه گوشی قاچاق نخریم؟ در صورتی که عملکرد دستگاه قابل قبول باشد دستگاه به مشتری تحویل داده خواهد شد. در واقع اگر تعمیر گوشی سامسونگ به وسیله ی افراد نابلد انجام شود علاوه بر عدم بازیابی کارایی اولیه آسیب دیدگی های بیشتری برای دستگاه ایجاد خواهد شد. برای اینکه با نحوه دقیق فعالسازی حالت ریکاوری در مدل گوشی خودتان آشنا شوید، کافیست یک جستجوی ساده در اینترنت داشته باشید. بدین ترتیب به گزینه Wipe Cache Partition مراجعه و با فشردن دکمه پاور آن را انتخاب نمایید.

زمانی که وارد حالت ریکاوری شدید، با فشردن دکمه های افزایش و کاهش صدا میتوانید مابین گزینه های مختلفی که وجود دارد جهش داشته باشید. نکته: ممکن است در برخی گوشی ها برای فعال سازی حالت ریکاوری نیاز به فشردن دکمه های دیگر و طی کردن مراحل متفاوتی وجود داشته باشد. این کار با استفاده از مولتی متر برای اندازه گیری مقدار اهم انجام می شود. با استفاده از برنامه Fonster قادر خواهید بود تا تمام فونت های سیستمی و موجود در بخش های مختلف دستگاه اندرویدی را طبق سلیقه خود شخصی سازی کنید. زمانی که در این حالت گوشی اجرا شود، عبارت مذکور روی نمایشگر دستگاه نشان داده خواهد شد.

گارانتی اپل شامل چیستاگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد تعمیرات گوشی آیفون فونات بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

ایندکسر