کرم مرطوب کننده و آبرسان دست و صورت مای

پوست انسان، و مخصوصا لایه اپیدرم برای سلامت و بقای خود به آب نیاز دارد و تامین آن یکی از اصلیترین مکانیزمهای بافت پوست محسوب میشود. به مرور پوست شما آبرسانی و نرم تر می شود فرمول بکار رفته در این کرم برنده جایزه پرفروش ترین کرم با جذب سریع و عمیق پوستی شده است، حاوی اسید هیالورونیک است که به طور طبیعی در بافت پوست به عنوان یک اسفنج عمل می کند و تا ۱۰۰۰ بار در خود آب را جذب میکند. وقتی پوست خشک است، تبخیر آب آن بیشتر از سایر زمانهاست، بنابراین در این هنگام با مصرف مرطوبکنندهها، مانع از دست دادن آب لایه اپیدرم پوست میشوید.

اگر پوست شما خشک تا بسیار خشک است، شما نیاز به استفاده از کرم مرطوب کننده حاوی روغن پسته نفیس آنها دارید. به همین دلیل جلوی خشکی پوست را میگیرد و آن را نرم و لطیف میکند. مرطوبکننده(moisturizer) به دستهای از محصولات حفاظت از پوست گفته میشود که مانند یک لایه مغذی روی پوست قرار میگیرد و مانع از دسترفتن آب و رطوبت داخل آن میشود.

اون یک مرطوب کنندهی خوب است که خیلی سریع جذب پوست شما شده و تغذیه کنندهای برای پوست شما به حساب میآید. ضد التهاب، ضد قرمزی و خارش نیز به حساب میآید. اسیدهای چرب ضروری، ویتامینها، روغنهای گیاهی، عصارههای گیاهی و همچنین آمینواسیدها در برخی از مرطوبکنندهها آنها را به محصولاتی مناسب برای تقویت پوست تبدیل میکنند. اولین محصول که از محبوبیت بالایی برخوردار است کرم نیوآ NIVEA مرطوب کننده دست و صورت است که پوست را تقویت میکند و باعث نرمی و لطافت پوست میشود. به این خاطر ما این مرطوب کننده ها رو برای دست معرفی می کنیم چونکه کمپانی های سازنده یا مصرف کننده های این محصولات نظرشون این هست که این کرم ها مناسب دست هستند نه صورت.

در این بخش به معرفی کرم مرطوب کننده مای و آبرسان دست و صورت این برند میپردازیم. خرید انواع کرم مرطوب کننده صورت و کرم آبرسان صورت مناسب با هر پوست همان قدر سخت و دشواره که خرید یک کرم ضد آفتاب مناسب پوست شما و انتخاب کرم ضد لک قوی که لک هارو به سرعت از بین ببره. افراد با پوست خشک، لازم است از بهترین مرطوب کننده صورت و بدن که در آنلاین شاپ محصولات پوستی مختلف وجود دارد و به طور تخصصی برای آنها تولید میشود، استفاده کنند.

ایندکسر