کتاب فروشی های مستقل چه می خواهند؟

نویسنده فرانسوی کتاب کامپیوتر و برنده جایزه گنکور به مناسبت انتشار رمان جدید خود ، آینه های اندوه ما ، برای حم

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 مهر 1399
نویسنده فرانسوی کتاب کامپیوتر و برنده جایزه گنکور به مناسبت انتشار رمان جدید خود ، آینه های اندوه ما ، برای حمایت از کتابفروشی ها و اهمیت آنها در دوران مدرن ، در یک رویداد کتاب فروشی شرکت کرد. صحبت در مورد بقای این صنعت به طور فزاینده ای دشوارتر می شود. پیر لومیر که برای نوشتن رمان جدیدش در لابیرنت دعوت شده بودکتاب کامپیوتر ، گفت: "ادبیات هنوز هم می تواند یک اتفاق مهم باشد." "اتفاقی که باعث می شود مردم حرکت کنند و آنها را به کتابفروشی ها برسانند تا با یک نویسنده ملاقات کنند و با او وقت بگذرانند."

کتاب هک

"با تشکر از شما مردم ، کتاب هک هنوز ادبیات وجود دارد." این چیزی است که ما بیش از هر زمان دیگری به آن نیاز داریم و کتابفروشی ها بیش از هر زمان دیگری به ما نیاز دارند. پیر لومتر با اشاره به اینکه رمان هایش در کتاب هک آمازون فروش خوبی دارد ، گفت کتاب هک که آنها را دوست ندارد و ترجیح می دهد کتاب هایش را به تعداد کم اما در کتابفروشی های مستقل بفروشد.

کتاب آموزش کامپیوتر

وی افزود: کتاب آموزش کامپیوتر درست است که من از معدود نویسندگانی هستم که کتابهایشان فروش خوبی دارد اما همیشه اینطور نبوده است. کتاب آموزش کامپیوتر سالهای سختی را به یاد می آورم و هنوز به سایر همکارانم فکر می کنم که در زندگی حرفه ای خود با مشکلات زیادی روبرو هستند ، بنابراین من با یک تور کتاب در فرانسه ا ز کتاب کامپیوتر مردم می خواهم که به کتابفروشی ها بروند و در مقابل کتاب آموزش کامپیوتر از کتابفروشی ها تشکر می کنم. "آنها علی رغم مشکلات زیادی که آن روز به طور فزاینده ای دشوار می شوند ، به کار خود ادامه می دهند."

بهترین سایت دانلود کتاب رایگان

سرانجام بهترین سایت دانلود کتاب رایگان، این نویسنده فرانسوی از مخاطبان خود خواست با کتاب کامپیوتر صرف کلیک و مراجعه به کتابفروشی ها برای خرید کتاب ، از خرید کتاب خودداری کنند. فیلیپ گلوک ، نویسنده کتاب های طنز قبلاً این كار را انجام داده و از خوانندگانش خواسته است فقط برای خرید كتاب هایش به كتابفروشی ها بهترین سایت دانلود کتاب رایگان بروند. پیر لومیر نویسنده و فیلمنامه نویس فرانسوی متولد 1951 در پاریس است. کتاب کامپیوتر مهمترین رمان نویسنده فرانسوی "ملاقات با رستاخیز" است که در سال 2013 منتشر شد و در آن سال چندین بهترین سایت دانلود کتاب رایگان جایزه معتبر از جمله جایزه گنکور را از آن خود کرد. ادامه مطلب
آخرین مطالب