کامالا هریس می گوید که دولت Omicron را در نظر نگرفته است

[ad_1]

معاون رئیس جمهور کامالا هریس روز جمعه گفت که دولت در پیش بینی گزینه هایی که باعث طولانی شدن و تشدید همه گیری کووید-19 شده اند، شکست خورده است و نقش اطلاعات نادرست در طولانی شدن بیماری که منجر به مرگ 800000 آمریکایی شد را دست کم گرفته است.

ما آمدن دلتا را ندیدیم. او گفت: «فکر نمی‌کنم اکثر دانشمندان – که ما به توصیه‌ها و راهنمایی‌هایشان اعتماد کرده‌ایم – ظهور دلتا را دیده‌اند. «ما ندیدیم که Omicron بیاید. و این ماهیت این است، این ویروس وحشتناک، که، همانطور که مشخص است، دارای جهش و انواع است.

هریس این اظهارات را در طی یک مصاحبه گسترده با تایمز در دفتر تشریفاتی خود بیان کرد که در مورد مهاجرت، سلامت زنان، انتقاد از شیوه مدیریت او و نقش او به عنوان یک رهبر تاریخ صحبت می کرد. اما معاون رئیس جمهور بارها به چالش اصلی دولت بایدن بازگشته است: مقابله با بیماری همه گیر، که – به لطف Omicron جدید که به سرعت در حال گسترش است – بسیاری از آمریکایی ها را مجبور کرده است برنامه های سفر خود را به تعویق بیندازند، مهمانی های تعطیلات را لغو کنند و ماسک تهیه کنند.

“فهمیده است. من میفهمم. او گفت: “من کاملاً آن را درک می کنم.” منظورم این است که می دانید، یکی از ترس هایی که دارم، ترومای تشخیص داده نشده و درمان نشده به درجات مختلف است که همه تجربه کرده اند.

پرزیدنت بایدن در ۴ ژوئیه در یک سخنرانی خوش بینانه، «استقلال» ویروس را جشن گرفت و گفت: «تا زمانی که ویروس شکست نخورد، این را می دانیم: این ویروس دیگر زندگی ما را کنترل نمی کند. این دیگر ملت ما را فلج نمی کند. و این در اختیار ماست که مطمئن شویم این اتفاق دیگر تکرار نخواهد شد.”

در آن زمان، برخی از کارشناسان بهداشت عمومی هشدار دادند که خوش‌بینی او زودهنگام است، با توجه به اینکه گزینه دلتا از قبل یک تهدید مهم بود.

هریس انکار کرد که دولت پیش از موعد یا اصلاً پیروزی را اعلام کرده باشد.

او گفت: «ما او را کتک نزدیم. «فکر نمی‌کنم وقتی 800000 نفر بر اثر این ویروس جان خود را از دست داده‌اند، کسی بتواند به هیچ وجه ادعای پیروزی کند.

بسیاری از آمریکایی ها، به ویژه محافظه کاران، با درخواست بایدن برای واکسیناسیون علیه کووید-19 مخالفت کرده اند، اقدامی که به گفته مقامات بهداشت عمومی برای جلوگیری از بستری شدن در بیمارستان و مرگ ناشی از این بیماری بسیار مهم است. هریس گفت که مایه تاسف است که او قدرت اطلاعات نادرست را در منصرف کردن مردم از اعتماد به واکسن درک نکرده است.

او به اطلاعات نادرست گفت: “من این موضوع را جدی تر می گیرم.” “بزرگترین تهدید برای مردم آمریکا هنوز تهدیدی برای افراد واکسینه نشده است. و اکثر افرادی که به اثربخشی واکسن و شدت ویروس اعتقاد دارند واکسینه شده اند. این مرا عمیقاً نگران می کند.”

اما به سختی می تواند برای هریس غافلگیر کننده باشد. او بیشتر وقت خود را در ماه های اول دولت صرف تلاش برای غلبه بر تردید در میان برخی از سیاهپوستانی کرد که سابقه سوء استفاده پزشکی را داشته اند. رئیس جمهور سابق ترامپ در دوران قدرت، به ویژه پس از شیوع بیماری همه گیر، مکرراً به انتشار اطلاعات نادرست تشویق کرده است. او همچنان در ترویج این ادعای دروغین مبنی بر دزدیده شدن انتخابات فعال است، نظریه ای توطئه که بسیاری از آنها از واکسینه شدن خودداری می کنند.

بیش از 70 درصد آمریکایی ها حداقل یک واکسن دریافت کرده اند. اما نظرسنجی ها و داده های سطح ایالتی نشان می دهد که احتمال انجام این کار دموکرات ها بسیار بیشتر از جمهوری خواهان است. تحقیقات NPR نشان داد که هر چه تعداد کل آرا در این شهرستان برای ترامپ بیشتر باشد، میزان واکسیناسیون علیه کووید-19 کمتر است.

برخی از محافظه کاران هریس را به سیاسی کردن واکنش همه گیر متهم کرده اند، چیزی که او در مصاحبه ای آن را رد کرد.

معاون رئیس جمهور کامالا هریس در ماه آوریل از یک سایت واکسیناسیون کووید-19 در شیکاگو بازدید کرد.

معاون رئیس جمهور کامالا هریس در ماه آوریل از یک سایت واکسیناسیون کووید-19 در شیکاگو بازدید کرد.

(کنت نیشیمورا / لس آنجلس تایمز)

هنگامی که در سپتامبر 2020 از هریس پرسیده شد که آیا در صورت تایید قبل از انتخابات واکسینه می‌شود، از هریس محافظت شد و گفت که این یک “مشکل برای همه ما” خواهد بود زیرا “من به دونالد ترامپ اعتماد نخواهم کرد.” با این حال، او اضافه کرد که به یک منبع اطلاعاتی قابل اعتماد که از کارایی و قابلیت اطمینان صحبت می کند اعتماد خواهد کرد. … حرفش را قبول نمی کنم.

او با اشاره به پیشنهاد تمسخرآمیز ترامپ در آوریل 2020 مبنی بر اینکه تزریق مواد ضدعفونی کننده به مردم می تواند ویروس را از بین ببرد، افزود: «او از ما می خواهد سفید کننده تزریق کنیم.

هریس در پاسخ به پرسش‌هایی درباره نقش آن در دولت و چالش‌هایی که با آن مواجه است، به همه‌گیری اشاره کرد. برخی از آمریکایی ها و کارشناسان سیاسی انتظار داشتند که هریس سطح نفوذ و دیده شدن غیرمعمولی داشته باشد. بایدن 79 ساله نه تنها مسن ترین رئیس جمهور تاریخ است، بلکه معاون رئیس جمهور بود و در مورد اهمیت این نقش صحبت کرد.

اگرچه به هریس وظایفی در سطح بالا داده شده است، از جمله نظارت بر تلاش های دولت برای رسیدگی به علل ریشه ای مهاجرت از آمریکای مرکزی، اما تحت تأثیر برخی از پیشینیان خود قرار نگرفته است. بایدن به‌عنوان معاون رئیس‌جمهور، نقشی کلیدی در معامله با کنگره داشت و مذاکرات برای تشکیل دولت جدید در عراق را رهبری می‌کرد و بر برنامه محرک دولت اوباما در سال 2009 نظارت می‌کرد.

هریس گفت که این مقایسه منصفانه ای با آنچه دولت بایدن در تلاش برای مهار این همه گیری ویرانگر با آن مواجه شده بود، نیست.

هریس نمی گوید که آیا معتقد است نژاد و جنسیت او در انتقاداتی که او به عنوان معاون رئیس جمهور با آن مواجه است، نقش داشته است یا خیر.

او گفت: «من تصمیم گیری را به دیگران واگذار می کنم.

سوال برای هریس پیچیده است. او گفت که معتقد است نمایش او به عنوان یک زن سیاه‌پوست در بسیاری از مسائلی که کاخ سفید به آن پرداخته بود مهم است، اما تمایلی به اشاره به برخی موارد مانند سلامت مادر و کاهش مرگ و میر مادران در هنگام زایمان نداشت. ترس از برچسب زدن آنها به عنوان دلایلی علاقه خاص.

او گفت: «این نباید بر اساس نژاد یا جنسیت اولویت داشته باشد، وقتی زنان سیاه‌پوست سه تا چهار برابر بیشتر در معرض خطر مرگ در هنگام زایمان هستند، زنان محلی دو برابر بیشتر در معرض خطر مرگ در هنگام زایمان هستند، زنان در مناطق روستایی 60 درصد بیشتر در معرض مرگ هستند. – مستعد مرگ در بدو تولد. تولد، “او گفت.” این به کل جامعه آسیب می زند. و به همین دلیل است که من تمایلی به نسبت دادن آن به نژاد یا جنسیت خود ندارم، به طوری که هیچ کس تصمیم نمی گیرد که اگر از آن نژاد یا جنسیت نیستید، باید در اولویت نباشید.”

مهم ترین وظایف هریس شامل دفع تلاش های جمهوری خواهان در سطح ایالت برای محدود کردن حق رای و تلاش برای کاهش مهاجرت از طریق مقابله با فقر، فساد و جرم و جنایت در کشورهای محل زندگی مهاجران است.

هیچ کدام آسان نبود. دو لایحه در مورد حق رای فاقد رای در سنا برای غلبه بر یک کلاهبردار جمهوری خواه است. تعداد مهاجرانی که در نزدیکی مرز توقف کرده اند امسال به رکورد بی سابقه ای رسیده است.

هریس مستقیماً پاسخ نمی‌دهد که آیا باید مسئولیت تعداد رکوردهای مهاجرت را بپذیرد یا متعهد به کاهش آنها باشد. در عوض، او به کار خود برای جذب سرمایه‌گذاری خصوصی بیشتر در آمریکای مرکزی اشاره کرد که این هفته به تعهدات ده‌ها شرکت خصوصی به 1.2 میلیارد دلار رسید.

این وظیفه هریس را مغناطیسی برای انتقاد ساخت. جناح راست سعی کرد مشکلات او را در مرز به دوش بکشد. در همین حال، چپ در تابستان زمانی که به گواتمالا رفت و به مهاجران گفت: “نباید” عصبانی بود.

هنگامی که یک قانونگذار سنا حکم داد که مجموعه ای از تغییرات در قانون – از جمله ویزای کار جدید برای برخی از مهاجران غیرقانونی در اینجا – نمی تواند در خدمات اجرایی لایحه زیست محیطی و اجتماعی گسترده گنجانده شود، دولت برای مقابله با چالش های مهاجرتی ضربه خورد. بایدن و هریس در تلاشی برای فروش این پیشنهاد که دموکرات‌ها به گونه‌ای به دنبال آن هستند، به کشور سفر می‌کنند که نیازی به غلبه بر این پیشنهاد نداشته باشند.

هریس از این تصمیم ابراز ناامیدی کرد، اما طرح جایگزینی را پیشنهاد نکرد.

او در یک مصاحبه 20 دقیقه ای گفت: «ما باید همچنان از مردم آمریکا درخواست کنیم که باید از کنگره و نمایندگان منتخب آنها انتظار داشته باشند که در این زمینه اقدام کنند. “ما نمی توانیم آن را رها کنیم، این مطمئن است.”

واضح است که برخی از هیجان‌هایی که حامیان هریس از زمان انتخاب او احساس کرده‌اند، از این عصبانیت کاسته شده است، زیرا او همچنان از تأیید ضعیف و انتقاد دائمی جمهوری‌خواهان و برخی دموکرات‌ها رنج می‌برد. او اخیراً با موجی از داستان‌های خروج مقامات بلندپایه و سابقه جابه‌جایی کارکنان خود مواجه بوده است که به زمان او به عنوان دادستان کل کالیفرنیا برمی‌گردد.

هریس گفت که او نسبت به خودش سختگیرتر است و بسیاری از کارمندان و کارمندان سابق “درباره نحوه آموزش، پرورش و حمایت او” صحبت می کنند.

هریس وقتی از او خواسته شد تا لحظاتی را به خاطر بیاورد که از داستانی که خلق کرده بود تحت تأثیر قرار گرفت، گفت که این همیشه اتفاق می افتد، به خصوص زمانی که او در یک رویداد حضور دارد و والدینش تصاویری از فرزندانشان نشان می دهند که در حال تماشای سوگند او به عنوان معاون رئیس جمهور هستند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Bozdurma