پیش نمایش تلویزیون CES 2021

پیش نمایش تلویزیون CES 2021: صفحه های 8K ، OLED ، MicroLED همچنان بزرگ هستند ،بندر گناوه تبلیغات تبلیغاتی کاهش می یابد

همه گیری جهانی نمی تواند بزرگترین نمایشگاه تلویزیونی روی زمین را متوقف کند تلویزیون گناوه ، اما می تواند سرعت آن را کم کند.
در سال 2021 تعداد زیادی تلویزیون جدید وجود خواهد داشت ،قیمت تلویزیون در گناوه فول ویزیون اما برای اولین بار در دهه های گذشته آنها به طور حضوری در CES معرفی نمی شوند. سازندگان تلویزیون مانند سامسونگ ، ال جی و TCL به جای پر کردن غرفه های عظیم در لاس وگاس با صفحه نمایش های جمع و جور برای تحریک صدها هزار شرکت کننده ، رویدادهای مجازی را بصورت آنلاین برگزار می کنند – درست مثل اپل ، گوگل و دیگران در طی همه گیر شدن بیماری

این بدان معناست که افرادی مانند من آخرین راحتیهای تلویزیون را از آسایش منازل و آپارتمانهایمان پوشش خواهند داد (در بیشتر موارد). در CNET ما همچنان میزبان بحث ها و رویدادهای زنده در مورد چت تصویری خواهیم بود و می توانید انتظار داشته باشید که در طی چند هفته اول ژانویه مقالات زیادی درباره تلویزیون های جدید بخوانید ، اما فاکتور و صدای جیر جیر یکسان نیست. من تمام تلاشم را قیمت تلویزیون در گناوه می کنم اما بگذارید این بندر گناوه را بپذیریم: زیرزمین من تلویزیون گناوه به اندازه کافی بزرگ نیست تا بتواند 290 اینچ MicroLED ، موج OLED ال جی یا مرحله CNET سامسونگ را در خود جای دهد.
از آنجا که CES امسال “کاملاً دیجیتال” است ، من همچنین انتظار ندارم که در مورد آن صحبت شود. برخی از سازندگان تلویزیون از فقدان نمایش فیزیکی برای تبلیغ سریع محصولات بزرگ مانند تلویزیون 110 اینچی سامسونگ MicroLED استفاده خواهند کرد. بعضی ها به جای رقابت برای فضای پوشش در CES ، در اواخر سال ، نزدیکتر به تاریخ راه اندازی بهار ، اعلامیه های تلویزیونی جدیدی ارائه می دهند. و مفاهیم دیوانه وار مانند OLED شفاف و صفحه های سفارشی در پرواز از LG Display به خوبی در ارائه های بزرگنمایی ترجمه نمی شوند.

با این وجود هنوز اخبار تلویزیونی زیادی در CES 2021 وجود خواهد داشت. کلید واژه هایی مانند 8K ، Mini-LED و MicroLED سهم عمده عناوین خبری آنها را تهدید می کند ، سازندگان تلویزیون قول می دهند کیفیت تصویر بهتر ،بندر گناوه صفحه نمایش بزرگتر و افزودنیهای مفید مشکوک باشد و این نمایش اولین نگاه اجمالی به بهترین تلویزیون های سال 2021 را ارائه می دهد. در اینجا پیش نمایش است از این تکرار منحصر به فرد CES شامل بینش های استفن بیکر ، معاون رئیس صنعت تجزیه و تحلیل در NPD Group ، یک شرکت تحقیقاتی در بازار است. بسیاری از سامسونگ ، TCL و LG ، کمتر Vizio و Hisense

من با اصول شروع می کنم. در اینجا پنج مارک برتر تلویزیون ایالات متحده بر اساس تلویزیون گناوه واحدهای فروخته شده و دلار (تعداد تلویزیون و مقدار هزینه شده برای تلویزیون) آورده شده است. مانند تمام داده های این مقاله ، این اطلاعات مربوط به NPD است و برای 2020 تا هفته دوشنبه سایبر اعمال می شود ، منتهی به 5 دسامبر. سه از پنج مارک بزرگ احتمالاً تلویزیون های جدیدی را در CES به نمایش می گذارند ، اما دو قطعاً آن را کنار می گذارند. ویزیو به CNET تأیید کرد که در CES 2021 هیچ تلویزیون جدیدی اعلام نخواهد کرد قیمت تلویزیون در گناوه – علی رغم حضور گسترده در سال های گذشته ، از جمله 2020. Hisense همچنین به طور معمول تلویزیون های جدید را در CES نشان می دهد ، اما امسال نماینده شرکت به من مدل های جدیدی را برای من گفت در عوض بازار آمریكا “نزدیك به تاریخ در دسترس بودن آنها” در سال 2021 آشكار خواهد شد.
آیا بالاخره 2021 سال تلویزیون 8K خواهد بود؟ احتمالا نه.

به طور کلی سال 2020 یک سال عظیم برای فروش تلویزیون بود – اندازه تلویزیون آنها نسبت به سال گذشته 20 درصد باورنکردنی رشد کردند – و به طور خاص سامسونگ ، که تقریبا نیمی از تلویزیون ها را بیش از 1000 دلار فروخت و در واقع سهم بازار در حال حاضر غالب خود را توسط دیگری افزایش داد 3٪ بسیاری از اعلامیه های CES سامسونگ در سال گذشته با محوریت 8K بود ، اما فروش تلویزیون های 8K احتمالاً در سال 2021 اندک باقی خواهد ماند.

بیکر به من گفت: “هیچ تغییری در پیش آگهی 8K وجود ندارد.” “این محصول در حال حاضر بدون تقاضای زیاد یا تمایز باقی مانده است.بندر گناوه” او انتظار ندارد 8K بیش از 1٪ از حجم فروش را تا سال 2022 تجربه کند. من هنوز هم انتظار دارم سامسونگ ، ال جی ، سونی و TCL تلویزیون های 8K را در CES اعلام کنند (TCL ، برای ثبت ، وعده داده است که تلویزیون 8K در ایالات متحده هر یک از آخرین دو سال و در تحویل موفق نشدم) اما تلویزیون گناوه انتظار ندارم افراد زیادی آنها را بخرند.

بیشتر بخوانید: تلویزیون 8K: آنچه باید بدانید

2021 سال تلویزیون بزرگ خواهد بود (دقیقاً مانند سال 2020)

بیکر می گوید: “تلویزیون ها همیشه بزرگتر می شوند.” “قابل توجه ترین روند در سال جاری این است که مصرف کنندگان چقدر سریع در صفحه های بزرگتر ارزش را می بینند و چقدر ارزش آن را در فناوری مدرن تر و جدیدتر برای حمایت از نیازهای سرگرمی خود تشخیص دادند.” این دو گرایش دست به دست هم می دهند: وقتی مردم جای تلویزیون های قدیمی را می گیرند ، اغلب تلویزیون های بزرگتری می گیرند.

در اینجا میزان فروش تلویزیون های بزرگتر در چند سال اخیر رشد کرده است.

CES غالباً دارای تلویزیونهای غول پیکر و یک طرفه ای است که یا هزینه بالایی دارند یا محصولی واقعی نیستند ، اما این رشد در اندازه صفحه نمایش های غول پیکر واقعی است و تا زمانی که تلویزیون های بزرگ ارزان تر می شوند احتمالاً افزایش می یابد.

با این حال ، یک یادداشت جالب از طرف بیکر: “ما انتظار داشتیم که در تلویزیون های صفحه کوچکتر افت چشمگیری داشته باشیم بندر گناوه ، در عوض این اندازه ها در کنار صفحه های بزرگتر رشد کرده اند.” من فکر نمی کنم که این به اطلاعیه های تلویزیونی کوچکتر در CES تبدیل شود قیمت تلویزیون در گناوه – من از دیدن OLED کوچکتر از 48 اینچ تعجب می کنم ، اما شما هرگز نمی دانید.

بیشتر بخوانید: تلویزیون برای خرید چقدر بزرگ است؟ تا جایی که می توانید بزرگ باشید
آیا OLED ترفندهای جدیدی در آستین خود دارد؟

پیوستن ویزیو به سونی و ال جی در فروش یک تلویزیون مبتنی بر OLED یکی از بزرگترین داستانهای CES 2020 بود. یکی دیگر از اینها OLED دیوانه وار OLED از LG بود که بالاخره به فروش رسید. برای سال 2021 ، اگر LG سعی کند صف OLED خود را بیش از پیش متمایز کند ، تعجب نخواهم کرد ، یا با یک فن آوری جدید (پنل های OLED سالها بدون تغییر مانده اند ، البته عالی هستند) یا برخی از ترفندهای طراحی – شاید OLED شفاف برای مصرف کنندگان به جای فقط خرده فروشی.

صحبت از پانل های جدید ، در اینجا همچنین این احتمال وجود دارد که بیشتر در مورد QD Display ، یک نقطه ترکیبی نقطه کوانتومی / OLED که سامسونگ دیسپل سال گذشته سرمایه گذاری زیادی در آن انجام داد ، بیشتر بشنویم.تلویزیون گناوه تولید اولیه قرار است از سال 2021 آغاز شود.

خبرهای سریع تر: بازی ، تلویزیون هوشمند و نوارهای صوتی

اکنون که Xbox Series X و PlayStation 5 در دسترس هستند ، امیدوارم تلویزیون های مقرون به صرفه اضافی HDMI 2.1 بازی دوستانه مانند 4K / 120Hz و نرخ تازه سازی متغیر داشته باشند – اما انتظار ندارم درباره تلویزیون های ارزان تر در CES چیزهای زیادی بشنوم.
جریان در سال 2020 سال عظیمی را پشت سر گذاشت اما من انتظار ندارم نوآوری زیادی در سیستم های تلویزیون های هوشمند وجود داشته باشد که تا حد زیادی تسویه شده اند. بیکر با اشاره به دسترسی آسان آن به سیستم عامل های متعدد بندر گناوه، می گوید: “پخش جریانی به یک لیست چک تبدیل شده است.” او می گوید بیش از 90 درصد تلویزیون های فروخته شده در سال 2020 تلویزیون های هوشمند بوده اند.
تلویزیون های غیر هوایی می توانند در سال 2021 با دریافت تلویزیون های اضافی از تیونرهای تلویزیونی NextGen که امکان دسترسی به پخش های آنتن 4K و موارد دیگر را فراهم می کند ، در سال 2021 خبرساز شود. سال گذشته تعداد انگشت شماری از این تلویزیون ها معرفی شدند. من همچنین تعجب نمی کنم که جعبه های جداگانه تلویزیون NextGen را اعلام کنم.
سرگرمی در خانه فقط مربوط به تلویزیون نیست: ستون های صوتی با رشد مشابه 20 درصدی ، پایه های تلویزیون با 31٪ جهش و روترها با رشد 50٪ روبرو می شوند – همه محصولات در مرکز فضای سرگرمی خانگی یا نزدیک آن است. در CES ، من انتظار دارم روند میله های صوتی با مارک تلویزیون رشد کند (به عنوان مثال میله های صوتی سامسونگ که با تلویزیون های سامسونگ بهترین کار را می کنند) و سازندگان تلویزیون تلویزیون گناوه به ساخت آسان تر نصب دیوار و سایر راه حل های تلویزیون مبلمان ادامه می دهند.
به طور کلی ، بیکر پیش بینی می کند فروش تلویزیون در سال 2021 نسبت به سال 2020 کاهش یابد ، اما با توجه به سال گذشته تلویزیون های پرفروش ، این تعجب آور نیست. “با این حال مهم است که اشاره کنیم که ما انتظار داریم حجم فروش 2021 و 2022 بالاتر از روند 2017-2019 باشد زیرا مصرف کنندگان بیشتر روی گزینه های سرگرمی خود تمرکز می کنند و تلویزیون های خود را به روز می کنند ، به روز می کنند و بزرگ می کنند.”

در صنعت تلویزیون مانند بسیاری از زمینه های دیگر زندگی قیمت تلویزیون در گناوه ، 2020 بی نظیر بود. CTA پیش از این اعلام کرده بود که CES 2022 دوباره در لاس وگاس برگزار می شود. در همین حال ، برای نمایش مجازی و بندر گناوه تمام دیجیتالی امسال دقیق ترین پیش بینی من مثل همیشه است: CNET آخرین تحولات را از CES از اوایل ژانویه خواهد داشت. گوش به زنگ باشید.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Bozdurma