پلیس هیوستون می گوید برای مرگ استروورلد نیازی به تحقیقات خارجی نیستتروی فاینر، رئیس پلیس هیوستون، روز چهارشنبه از ارائه تحقیقات جنایی در مورد جشنواره مرگبار Astroworld تراویس اسکات به یک آژانس خارجی امتناع کرد، اگرچه او و سایر مقامات محلی به دلیل ارتباط آنها با خواننده رپ در زادگاهش مورد انتقاد قرار گرفته اند.

فینر در طی یک جلسه توجیهی در مرکز پلیس مرکز شهر هیوستون گفت که قرار بود روز جمعه با مقامات محلی FBI در مورد تحقیقات ملاقات کند، اما “برای روشن شدن، قتل HPD در حال بررسی این پرونده است.” ما در این “پیشگام هستیم و” کسانی که باید پاسخگو باشند، پاسخگو خواهند بود.”

فینر افزود: «ما در حال حاضر جایی نیستیم. «من مخالف تحقیقات مستقل نیستم، زمانی که موجه باشد. در حال حاضر تضمین نشده است.”

منتقدان خواستار تحقیقات مستقل در مورد این جشنواره در روز جمعه هستند، پس از آن که هشت نفر – 14 تا 27 ساله – جان خود را از دست دادند و ده ها نفر در این غوغا زخمی شدند. دو نفر در شرایط وخیم در بیمارستان ماندند. بیش از ده ها پرونده توسط قربانیانی که ادعا می کنند مرتکب تخلف شده اند تشکیل شده است.

تونی بازبی، وکیل هیوستون، که نماینده خانواده یک مرد 21 ساله است، گفت: “دپارتمان پلیس چگونه مورد بررسی قرار می گیرد؟” چه کسی در میان کشته شدگان است

سیلوستر ترنر، شهردار هیوستون – که کلید شهر را در سال 2019 به اسکات داده بود – در آخر هفته گفت که خواهر، مادر و مادربزرگ اسکات را می‌شناسد، اما او به اسکات نزدیک نیست. (ترنر به درخواست مصاحبه چهارشنبه پاسخ نداد.) فینر قبل از کنسرت از اسکات و رئیس امنیتی اش در تریلر اسکات دیدن کرد تا در مورد نگرانی های ایمنی عمومی صحبت کند.

فینر در جلسه توجیهی گفت که اسکات را به خوبی نمی شناسد و تنها دو بار با رپر ملاقات کرده است، از جمله قبل از کنسرت. گفت: نزدیک نیست.

فینر گفت که قبل از یک کنسرت با اسکات ملاقات کرده است زیرا “من از آن دسته رئیس هایی هستم که دوست دارم با مردم صحبت کنم.”

او گفت: “من هیچ دلیلی نداشتم که باور کنم امن نخواهد بود.”

فینر گفت که پلیس هیوستون 530 کارمند در Astroworld داشت که این تعداد از 170 کارمند زمانی که جشنواره سه سال پیش آغاز شد، افزایش یافته است. فینر در پاسخ به این سوال که آیا برای پلیس هوستون مناسب است در مورد همکارانی که امنیت خارج از وظیفه در Astroworld را تامین می کنند، تحقیق کند، گفت: “چرا که نه؟” ما همیشه در حال بررسی هستیم. من به کاری که اینجا در هیوستون انجام می دهیم افتخار می کنم. … آژانس من برای انجام تحقیقات است.»

پلیس هوستون تحقیقاتی را در مورد قتل های جنایی و مواد مخدر در آخر هفته آغاز کرد. فینر گفت که کارآگاهان شبانه روز کار می کردند، شواهد پزشکی قانونی را بررسی می کردند، با تماشاچیان کنسرت مصاحبه می کردند و ساعت ها فیلم گرفته شده از هوا و زمین را تماشا می کردند. کالبد شکافی همچنان در انتظار روز چهارشنبه بود. فینر گفت گزارش اولیه مبنی بر اینکه یک محافظ امنیتی با سوزن به گردنش ضربه زده است، دروغ است. فینر گفت که سازمان دهندگان و اجراکنندگان کنسرت گفتند که با تحقیقات همکاری می کنند و پلیس سوابق امنیتی Astroworld را دریافت کرده است، اما “من با آنچه آنها به ما می دهند راحت نیستم” و افزود: “اینها فقط سوابق خوبی نیستند.”

فرماندار جمهوری خواه، گرگ ابوت روز چهارشنبه اعلام کرد که یک گروه کاری در تگزاس برای ایمنی کنسرت راه اندازی کرده است، شامل فهرستی از “کارشناسان ایمنی، مجریان قانون، آتش نشانان، سازمان های دولتی، رهبران صنعت موسیقی” که هنوز مشخص نشده است. برای برگزاری میزهای گرد. و گزارش تهیه کنید. گروه “ایمنی کنسرت ها را تجزیه و تحلیل خواهد کرد و راه هایی را برای بهبود امنیت رویدادهای موسیقی زنده در تگزاس توسعه خواهد داد… تا اطمینان حاصل شود که تراژدی که در جشنواره استروورلد رخ داد دیگر هرگز تکرار نخواهد شد.”

علاوه بر گروه ضربت و تحقیقات جنایی، لینا هیدالگو، مدیر اجرایی هریس کانتی در هیوستون، گفت که در حال بررسی استخدام یک تیم خارجی برای تحقیق در Astroworld است، “چیزی که مستقل و عینی است و می تواند به ما کمک کند تا بهتر شویم.”

یکی از سوالات اصلی او این است که “آیا این فاجعه نتیجه شرایطی است که از کنترل دست اندرکاران خارج است؟”

شرکت‌هایی که مراقبت‌های امنیتی و پزشکی در Astroworld را ارائه می‌کردند، قبل از کنسرت برنامه‌های دقیقی را به پلیس ارائه کردند و گفتند که در تحقیقات همکاری می‌کنند.

جودا انگلمایر، سخنگوی ParaDocs Worldwide Inc. که خدمات پزشکی را در Astroworld ارائه می دهد، گفت: “ما مطمئن هستیم که حقایق نشان می دهد که مراقبتی که ارائه کردیم از پروتکل های مربوطه و روش های عملیاتی پیروی می کرد.” با تجهیزات پزشکی کافی برای جمعیت زیادی آماده شد و با مقامات محلی موافقت کرد و تماس های اورژانس را به 911 ارسال کرد.

اما ساموئل پنا، رئیس آتش نشانی هوستون، گفت که کادر پزشکی کنسرت “به سرعت بیش از حد شلوغ شده است.”

پنیا با اشاره به اینکه 10 تا 15 آتش نشان از جمله فرماندهان حادثه و شیفت را به کنسرت اعزام کرد، گفت: «وقتی شروع شد به جایی که بیماران در شرایط بحرانی، ناخودآگاه و ایست قلبی بودند، خوشحالم که از قبل آماده بودیم. .

ما ادامه دادیم و این گام اضافی را برداشتیم. ما فقط می خواستیم واحدهایی در منطقه داشته باشیم تا مطمئن شویم که سریعاً آنجا هستیم.

بازبی، جمهوری خواه که ترنر را مجبور کرد در سال 2019 برای شهرداری نامزد شود اما در نهایت شکست خورد، گفت: اما مشخص نیست که چرا امدادگران اولیه کنسرت را زودتر متوقف نکردند. او گفت که با بیش از 100 تماشاچی کنسرت که قصد نمایندگی آن را داشت صحبت کرده است و ترافیک رادیویی را از اداره پلیس و آتش نشانی هیوستون دریافت کرده است تا جدول زمانی جمع آوری کند که نشان دهد مقامات هیوستون می دانند امنیت Astroworld در عرض چند دقیقه پس از باز شدن درهای آن به خطر افتاده است. جمعه. آنها تا ساعت 21:38 یک “رویداد تلفات جمعی” را اعلام کردند و اسکات که قرار بود تا ساعت 11 شب اجرا کند، کمی بعد از ساعت 10 شب به سخنرانی ادامه داد.

بازبی گفت که در ساعت 9:15 صبح جمعه، صدای پلیس هیوستون در رادیو خود شنیده می شود که آماده افتتاح Astroworld است. او گفت که تا ساعت 9:23 صبح، پلیس در رادیو گفت که مردم دروازه اصلی کنسرت را نقض کرده و از یک ایست بازرسی COVID-19 عبور کرده اند.

“در ساعت 10:02 آنها متوجه شدند که به نرده ها آسیب وارد شده است و هیچ کنترلی روی مکان وجود ندارد. او گفت: تا ساعت 10:05 صبح، جمعیت خط کالا را شکسته بود، او گفت: “مثل اوباش حرکت می کنند.”

بازبی گفت که آتش نشانان هیوستون از طریق رادیو گفتند که کنترلی بر شرکت کنندگان ندارند و تا ساعت 11 صبح، افسران در رادیو گفتند که بیش از صد نفر از حصار پریده اند. شرکت کنندگان در کنسرت می گویند که گروه هایی از مردم را دیده اند که بدون مچ بند در آن منطقه پرسه می زنند، به این معنی که بلیت خریداری کرده اند.

بازبی می‌گوید: «آنها اساساً بدون چک کردن بلیت‌ها و بدون بررسی چیزی، نرده‌ها و موانع را فشار می‌دهند. «آنها مجبور بودند جلوی او را بگیرند. و این سوال برای افراد قوی خواهد بود: چرا این کار را نکنیم؟

فینر از بحث در مورد ضرب‌الاجل‌ها خودداری کرد و گفت که در تحقیقات خیلی زود است. اما او گفت که پلیس از قبل آگاه بود که مردم سعی می‌کردند از نرده‌ها بالا بروند تا وارد شوند، که به محض باز شدن و شلوغ شدن چادرهای کالا، این مشکل به وجود آمد، اما پلیس وضعیت را “تحت کنترل” قرار داد. او گفت که این رویداد را متوقف نکرد زیرا “فکر نمی‌کنم برای آن دسته از افرادی که پول زیادی برای ورود به آن پرداختند منصفانه باشد.”

او گفت: قدرت اصلی پایان دادن به نمایش از طریق تولید و هنرمند است.

وکیل اسکات، ادوین اف. مکفرسون، پس از جلسه توجیهی بیانیه ای صادر کرد که این سوال را مطرح کرد که چرا فینر و دیگر مقامات شهر گفتند اسکات مسئول توقف نمایش است.

این بیانیه با اشاره به اینکه در سال 2019، پلیس هیوستون «قدرت و صدای این جشنواره را خاموش کرد، گفت: «انگشت‌های اشاره زیادی وجود داشت، بسیاری از آنها از سوی مقامات شهری، که پیام‌های متناقضی ارسال کردند و از بیانیه‌های اولیه منصرف شدند. اجرا بیش از 5 دقیقه طول می کشد.

در بیانیه آمده است: «تحقیقات باید با انگشت اشاره شروع شود تا بتوانیم با هم دقیقاً آنچه اتفاق افتاده است و چگونه می توانیم از تکرار چنین چیزی جلوگیری کنیم.»

بازبی اصرار داشت که ضبط‌ها نشان می‌دهند که ساعت‌ها قبل از روی صحنه رفتن اسکات، جمعیت “به همان اندازه بد، اگر نگوییم بدتر” بود، و برخی از تماشاگران کنسرت “مدت‌ها قبل از اینکه تراویس اسکات روی صحنه برود” از نظر پزشکی منتقل شدند.

رئیس هم این را می دانست. به همین دلیل او با تراویس اسکات صحبت کرد – زیرا وضعیت بسیار ضعیف بود. آن روز صبح، آنها درخواست ابزار ضد شورش کرده بودند. آنها چندین بار از اصطلاح “جمعیت” استفاده کرده بودند. چرا آنها اجازه دادند نمایش ادامه پیدا کند؟ “بازبی گفت.

بازبی گفت فعلاً قصد ندارد از شهر یا شهرستان بر سر Astroworld شکایت کند.

او گفت که دو پسر نوجوانش در اولین Astroworld در سال 2018 شرکت کردند، اما پس از احساس ناامنی در میان جمعیت، ترجیح دادند دیگر برنگردند. او گفت اسکات که در آخرین بازی خانگی آستروس در سری جهانی انتخاب شد تا آن را “بازی با توپ” بنامد، “تا حد زیادی در اینجا آنچه را که می خواهد انجام می دهد. مطمئنم فشار زیادی وجود داشت که علیرغم اتفاقی که در حال رخ دادن بود، بسته نشود.”

اسکات به عنوان یک مرد جوان در این شهر شهرت بسیار خوبی دارد، او خوب عمل کرد، او شهرت ملی دارد، او خانه ای به قیمت 23 میلیون دلار در لس آنجلس خرید، اما فکر می کنم مردم بعد از بیرون آمدن دوباره به او نگاه خواهند کرد. بازبی گفت: برای جدول زمانی که منجر به مرگ پسر مشتریانش، اکسل آکوستا، 21 ساله، دانشجوی دانشگاه وسترن واشنگتن شد. “این یک داستان بسیار تحقیرآمیز خواهد بود.”

خاویر روزالس، تماشاگر کنسرت، گفت که او و دوست دخترش قبل از مرگ آکوستا، تماشای جمعیت بر فراز آکوستا بودند.

ما می‌توانستیم ببینیم که او در حال تلاش برای خارج شدن است. روزالس، یکی از دانشجویان دانشگاه هیوستون، می‌گوید: «می‌توانی وحشت را در چهره‌اش ببینی.

روزالس، 25 ساله، گفت که آکوستا را دید که در میان جمعیت در نزدیکی جلوی جمعیت افتاد.

“او سعی می کرد بلند شود و کمک می خواست. ما هیچ کاری نمی توانستیم انجام دهیم – فشار زیادی وجود داشت، همه به یکدیگر فشار می آوردند “روزالز گفت.” او واقعاً وحشت زیادی داشت. این شخصی است که من هرگز فراموش نمی کنم.”
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر