همانطور که کامالا هریس انتقادات را می پذیرد، دموکرات ها با نگاه به سال های 2024 و 2028 در مشکل هستند.زمانی که جو بایدن سال گذشته کامالا هریس را به عنوان نامزد خود انتخاب کرد، برخی از دموکرات‌ها گفتند که معتقدند او جانشینی احتمالی را منصوب می‌کند که می‌تواند بلافاصله پس از سال 2024 جایگزین او شود و نمایندگی بهتری برای حوزه‌های اصلی حزب یعنی زنان و رنگین پوستان داشته باشد.

ده ماه پس از دولت جدید، این تصور که بایدن در حال چاپلوسی از هریس است، به منبع تنش در میان دموکرات‌ها تبدیل شده است، زیرا نگرانی‌های فزاینده در مورد رشد سیاسی هریس با ترس از این که هر اقدامی برای برکناری او، رأی‌دهندگان مورد نیاز برای پیروزی در انتخابات را از خود دور کند و قدرت حزب را تضعیف کند، تبدیل شده است. وعده عدالت

بایدن که روز شنبه 79 ساله می‌شود و هریس از نظرسنجی‌ها منحرف می‌شوند و معاون رئیس‌جمهور با موج جدیدی از انتقادات از اشتباهات عمومی و ناکارآمدی‌های داخلی در دفترش مواجه می‌شود و موضوع را به تمرکز دقیق‌تری تبدیل می‌کند.

گلیندا کار، رئیس قد بلند، یک سازمان سیاسی غیرانتفاعی که به دنبال ارتقای زنان سیاه‌پوست است، می‌گوید: «تشویق او به انتخاب یک زن و در نهایت انتخاب یک زن سیاه‌پوست، حرکتی برای ایجاد مسیری برای طرح ارث بود. دفتر منتخب .

بایدن وقتی در یک کنفرانس مطبوعاتی در آگوست 2020 هریس را به عنوان نامزد خود معرفی کرد، بسیار پیشنهاد داد، به عنوان کسی که می تواند الهام بخش دختران کوچک باشد، “به خصوص دختران کوچک سیاه پوست و قهوه ای که اغلب احساس می کنند مورد غفلت و دست کم گرفتن قرار گرفته اند.”

وی ادامه داد: «امروز شاید برای اولین بار خود را به شکلی جدید می بینند، مردم روسای جمهور و معاونان رئیس جمهور هستند.

به گفته کار، اگر دموکرات‌ها در مواجهه با آنچه که او به عنوان تبعیض جنسی و نژادپرستی می‌بیند، به این وعده پشت کنند، آنها “به معنای واقعی کلمه پایه و اساس ائتلاف برنده دموکرات‌ها را تضعیف خواهند کرد.” … رای دهندگان زن سیاهپوست که بارها و بارها به حاشیه پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری دست یافته اند.»

اما بسیاری از دموکرات‌های برجسته به طور فزاینده‌ای بر این باورند که هریس، اولین زنی که معاون رئیس‌جمهور شد، و همچنین اولین سیاه‌پوست و آسیایی آمریکایی، به عنوان یک مورد علاقه بیش از حد وارد رقابت بعدی برای نامزدی نخواهد شد. آنها به نفع انتخابات مقدماتی گسترده با هدف یافتن برنده در انتخابات عمومی استدلال می کنند. از پیت بوتیگیگ، وزیر حمل و نقل، اغلب به عنوان یک رقیب بالقوه یاد می شود، اما دموکرات ها انتظار دارند که دیگران نیز مانند میدان شلوغ سال 2020 که هریس را شامل می شد، ظاهر شوند.

سناتور سابق باربارا باکسر، یک دموکرات از کالیفرنیا که در سنا از هریس پیشی گرفت و پایگاه سیاسی خود را در سانفرانسیسکو به اشتراک گذاشت، گفت: “نبردی برای این کار وجود خواهد داشت، و من فکر می کنم بسیار سالم است.”

باکسر به عنوان معیاری برای کاهش شهرت هریس از زمان انتخاب شدن او و بایدن، دیگر تماس تلفنی با میزبان خود را برای نامزدی بعدی متوقف کرد.

باکسر با انعکاس نظرات کریستوفر داد، سناتور سابق کانکتیکات، که این ماه به نیویورک تایمز گفت که هریس در «لیست کوتاه» قرار خواهد گرفت، گفت: «البته، اگر معاون رئیس‌جمهور کنونی بخواهد کاملاً مختلط خواهد بود». قدرت موقعیت او

جنیفر پالمیری، مدیر ارتباطات کاخ سفید پرزیدنت اوباما و نامزدی هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری 2016، گفت که سیاه پوستان و زنان دموکرات با توجه به موقعیت خود در حزب، نیروی غالب در انتخاب نامزد بعدی، چه هریس یا شخص دیگری خواهند بود.

او گفت: «این در اختیار آنهاست که نامزدی را ارائه کنند.

اگرچه بسیاری از رای‌دهندگان سیاه‌پوست و زن از موفقیت هریس حمایت می‌کنند، اما نمی‌توان به طور مساوی از او حمایت کرد. هریس پس از ناکامی در ایجاد پایگاهی در یک میدان بزرگ که شامل زنان و نامزدهای سیاهپوست بود، از انتخابات مقدماتی 2020 انصراف داد. بایدن در کارولینای جنوبی با فشار رای دهندگان سیاهپوست به جلو حرکت کرد، بسیاری که می گفتند در حال انتخاب عملگرایانه در مورد اینکه چه کسی برای شکست دادن رئیس جمهور وقت ترامپ که نامزدی بعدی او را آزار می داد، مناسب تر است.

بوکسر گفت که واکنش بالقوه در میان حامیان هریس با ضرورت پیروزی غلبه خواهد کرد.

باکسر در مورد خشم احتمالی گفت: “بعضی از افراد همیشه چنین احساسی نسبت به نامزد خود دارند، مهم نیست که او کیست.” اما من فکر می‌کنم تعداد زیادی از افراد در حزب متنوع ما می‌خواهند پیروز شوند، زیرا ریسک‌ها بسیار زیاد است، و اکنون آنچه بعد از ترامپ می‌بینیم این است که آنها دقیقاً چقدر در کنار خود دموکراسی قرار دارند.

حامیان هریس می گویند که برای راه اندازی یک نبرد خیلی زود است. او در اولین دوره اش کمتر از یک سال سن دارد، که همیشه از نظر سیاسی چالش برانگیز است و سعی می کند هر گونه گمانه زنی را مبنی بر اینکه او چیزی جز یک بازیکن تیم است، از بین ببرد.

روز پنجشنبه، وقتی از هریس در مصاحبه ای با ABC News پرسیده شد که آیا در مورد 2024 با بایدن صحبت کرده است، او گفت: “مطمقاً نه”.

بایدن نامزد ادعایی در سال 2024 باقی می ماند. و دولت می گوید بایدن، پس از امضای یک لایحه قانونی زیرساختی بزرگ در این هفته، به دستیابی به بخش مهم دیگری از دستور کار خود نزدیک است، لایحه آب و هوا و رفاه اجتماعی که می تواند به احیای شتاب سیاسی او کمک کند.

دونا برازیل، معتمد هریس که رهبری کمپین ریاست جمهوری گور در سال 2000 را بر عهده داشت، گفت: «هیچ کس تا پس از دوره موقت 1998 شروع به صحبت در مورد پاکسازی میدان – یا نامزدی ال گور – نکرده است. . بوته.

برازیل گفت: «او باید انتخابات میان‌دوره‌ای را پیش از اینکه بتواند به فردای آینده نگاه کند، بگذراند، اما در حال حاضر او در قدرت است.

با این حال، دموکرات ها نگران هستند. برخی در خلوت درباره آنچه پل ماسلین، استراتژیست کهنه کار دموکرات، موضوعی “بسیار نگران کننده” برای حزب خوانده است، در حالی که او بازگشت احتمالی ترامپ را در نظر می گیرد، بحث می کنند. شکست حزب در این ماه در رقابت برای فرمانداری ویرجینیا – ایالتی که متمایل به بلوز است که معمولا به عنوان رهبر شناخته می شود – نگرانی ها را در آستانه انتخابات میان دوره ای سال آینده افزایش داد، جایی که حزب کاخ سفید تقریباً همیشه کرسی های کنگره را از دست می دهد.

یکی دیگر از فعالان دموکرات که از ترس بیگانگی دولت از نام خود استفاده نمی کند، گفت: «این یک وحشت آشکار است.

ماهیت معاون رئیس جمهور، به عنوان یک ستوان وفادار، به او فضای کمی برای مانور برای بهبود مشخصات خود می دهد.

هریس همچنین وظیفه رسیدگی به برخی از بحث برانگیزترین و حل نشدنی ترین مسائل دولت را بر عهده دارد – جلوگیری از مهاجرت از آمریکای مرکزی و مقابله با تلاش های جمهوری خواهان برای محدود کردن دسترسی به صندوق رای. این لایحه در سنا متوقف شده است و تعداد افرادی که تلاش خود را برای ورود غیرقانونی به کشور متوقف کرده اند در سال مالی منتهی به 30 سپتامبر به رکورد 1.7 میلیون نفر رسیده است.

برخی از حامیان او می گویند که چنین وظایفی تعیین پیروزی های سیاسی مورد نیاز برای جلب رأی دهندگان را دشوار می کند.

“آنها می توانند چیزهایی را به او اختصاص دهند که برای اهداف آنها مفیدتر باشد. او آماده است. النی کونالاکیس، معاون فرماندار کالیفرنیا، یک دموکرات و متحد، گفت یک استاد باهوش، سخت کوش و قانونی.

در طول تاریخ، معاونان رئیس جمهور معمولاً در صورت برنده شدن در دوره دوم، به عنوان نفر بعدی در صف قرار می گیرند. اما سن بایدن، سوالاتی در مورد اینکه آیا او به دنبال انتخاب مجدد خواهد بود یا خیر، و مبارزات دولت او فشار غیرعادی بر هریس وارد کرد. در مورد شخصیت شکستن حصار معاونت ریاست‌جمهوری او نیز همین‌طور است، که او را با توقعات بالا و بار اضافی تبعیض جنسی و نژادپرستی بر دوش می‌کشد.

جین هسبرگ، یکی از فعالان برجسته دموکرات در ایالت اولیه آیووا، گفت که گمانه زنی ها در اوایل دوران تصدی هریس شاهدی بر استاندارد دوگانه “منزجر کننده” است که “باید حزب دموکرات را به لرزه درآورد.”

او گفت: “امیدوارم که ما، رای دهندگان، به طور کامل درک کنیم که چه چیزی در خطر است و در پاسخ خود بی امان باشیم.”

معاونان رئیس جمهور تقریبا همیشه بدتر از روسای جمهور رای می دهند. اما بر اساس تحلیل تایمز، هریس همچنین در این مقطع از دوره خود از چهار سلف اخیر خود عقب مانده است.

میانگین محبوبیت او معمولاً چند امتیاز کمتر از بایدن است – 41 درصد از رأی دهندگان کار او را تأیید می کنند. محبوبیت آنها در ماه اوت تحت تأثیر همه گیری مداوم COVID-19، تورم و خروج بی نظم از افغانستان قرار گرفت.

روشنی ندونگادی، شریک HIT Strategies، یک شرکت نظرسنجی دموکرات که متخصص در تحقیق در مورد زنان، رای دهندگان جوان و رنگین پوستان است، گفت که محبوبیت هریس در میان حوزه های انتخابیه اصلی، از جمله رای دهندگان زیر 30 سال و رای دهندگان سیاه پوست، با تعداد قابل توجهی کاهش یافته است. مطمئن نیستم چگونه به آن نگاه می کنند.

ندونگادی گفت: “یک چیزی که هر هفته از آنها می شنویم این است که آنها نمی دانند او چه می کند.” در چند ماه اول، آنها مایل بودند که به او شک و تردید بدهند.»

اما اخیراً گفت: چرا جلو و وسط نبود؟
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر