نکات بهداشتی در استفاده از لوازم آرایشی چشم

ریمل چشم فرشته برای داشتن ظاهری زیبا و رویایی جلوه ای بازکننده دارد. به لطف شکل خاص قلم مو با تکنولوژی بالا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 12 شهریور 1400

ریمل چشم فرشته برای داشتن ظاهری زیبا و رویایی جلوه ای بازکننده دارد. به لطف شکل خاص قلم مو با تکنولوژی بالا ، ریمل مژه با افزودن حجم ، طول و فر به مژه ها حالت می دهد و آنها را کاملاً حالت می دهد. نوک ظریف حتی به کوچکترین مژه ها می رسد ، در حالی که قسمت وسیع تر برس بر گوشه های چشم تأکید می کند تا بازتر به نظر برسد. تعداد زیادی از موهای منعطف و محکم در طول های مختلف به هر مژه می چسبند و پایه مژه ها را شانه می کنند ، بدون اینکه باعث چسبیدن یا جمع شدن آنها شود. نتیجه: یک نگاه آسمانی.

 

 

 

مهمترین مواد تشکیل دهنده و اثرات آنها:

 

موم کارناوبا دارای خاصیت تغذیه کننده است و به مژه ها درخشندگی می بخشد

روغن کرچک موهای مژه شما را تقویت کرده و می تواند به مرور زمان آنها را ضخیم تر کند. همچنین استفاده از ریمل های زخیم کننده مژه می تواند این امر را برای شما ساده تر کند.

 

 

5. استرپتوکوکوس پنومونی

به گفته یک استاد بالینی چشم پزشکی در دانشگاه تگزاس ، در جنوب غربی تگزاس ، پنومونی استرپتوکوک شایع ترین عفونت در باکتری هایی است که انسان از پیری ریمل به آن مبتلا می شود. استرپتوکوک پنومونی ممکن است باعث عفونت چشم بسیار تحریک کننده و غیر جذاب شود هر چند که جدی نیست. سبک ها نیز عفونت پلک هستند که به طور موقت تحریف کننده و اغلب دردناک هستند.

 

 

عفونت پلک می تواند باعث بلفاریت شود ، که می تواند منجر به از دست دادن پلک شود ... هزینه زیادی برای زیبایی مژه ها باید پرداخت.

 

استفاده از محصولات قدیمی به سادگی مزایای ریمل های Elizabeth Mott را برای شما به ارمغان نمی آورد و فقط برای سلامت چشم شما مفید نیست. این ریمل های بزرگ معروف هستند که تمام روز دوام می آورند و به مژه های شما مقدار لازم را می دهند. من همیشه می خواستم ، و طول مژه ، ارزش پاپاراتزی را داشته باشد. ریمل خیلی بزرگیه نکته این است که اگر از ریمل بعد از انقضا استفاده کنید ، دقیقاً می تواند چیزی را ایجاد کند که شما نمی خواهید. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریمل شما هنوز کاملاً کار می کند و از بین نمی رود ، و اگر این کار را نکرد ، یک ریمل جدید خیلی بزرگ یا خیلی بلند سفارش دهید یا بلافاصله یک نسخه پشتیبان باز نشده را ذخیره کنید.

 

آیا می توانم از ریمل قدیمی خود استفاده کنم؟

متأسفانه هیچ لطفی ندارید که روی ریمل قدیمی آویزان شود. یک ریمل قدیمی می تواند باعث رشد باکتری هایی شود که می توانند چشم شما را به طور جدی آسیب ببینند. میکروارگانیسم های مختلف از جمله مژه ها روی پوست صورت شما زندگی می کنند.

 

هر چند وقت یکبار باید ریمل خود را عوض کنید؟

هر کدام سه ماه

هر سه ماه یکبار با همه متخصصان توصیه می کنیم که ریمل خود را جایگزین کنند. آیا به یک علامت قصه نیاز دارید؟ پاتینکین می گوید: "هر بار که دیوار را باز می کنید و آن را بیرون می آورید ، باید صدای غرش را بشنوید."

 

آیا می توانید هر روز ریمل بزنید؟

با این حال ، ماده اصلی بدون تردید زرادخانه هر زن می تواند در صورت استفاده از ریمل مژه و ابرو هر روز - به ویژه اگر بدون مراقبت مناسب همراه شود - تأثیرات ناخوشایندی روی چشم آنها بگذارد. ریمل ها نه تنها درب شما را خشک می کنند ، بلکه از نظر بالینی ثابت شده است که ملحفه شما را رقیق می کند.

 

 از کجا می دانید که ریمل خود را پرتاب کنید؟

رنگ ، بو و بافت

ولازکز گفت: "اگر بوی بدی دارد ، می دانید که زمان دور ریختن آن فرا رسیده است." "می توانید بگویید که ریمل با بوییدن آن منقضی می شود." او توضیح می دهد که رنگ و بافت ریمل شما نیز باید مهم تلقی شود

 

اگر از ریمل قدیمی استفاده شود چطور؟

این چوب ریمل می تواند دور شما را طولانی تر از آن کند. برس آلوده باعث تجمع باکتری ها در ظروف آرایشی به مرور می شود. این باعث افزایش احتمال استفاده از محصول برای عفونت چشم یا واکنش آلرژیک می شود.

آخرین مطالب