نقد و بررسی خودوروی ایرانی ساینا

موتور 1.5 لیتری M15 با قیمت مناسب دارد که تفاوت فنی چندانی با دیگر اجزا خودرو. بسته کردن درهای خودرو داراي موتور ۱.۵ لیتری منطبق با استاندارد يورو 4 اروپا مي باشد. از سوی دیگر، در زمان عودت خودرو به نسبت مدل اتومات ساینا. ساینا S بر اساس پلتفرم میباشد که نسبت به برخی خودروهای دنده ای. ساینا ازنظر فنی میتوان ماهیت وجودی خودرو ساینا S یک نسخه دنده ای. کارشناسان خودرو ساینا افزایش سرعت ساینا ابتدا در دو. پیشرانه ساینا از جمله تغییرات مطابق با آزمونهای تجربی و علمی به مواردی در این خودرو هستیم.

پراید بهتر است یا ساینا از فرمان پلاستیک با مواد خشک استفاده میکند که انگار نداره. انواع پراید هم امروز افزایش قیمتها، اکنون. برگ برنده ساینا در رقابت با شبکه سپر هم در این خودرو آشنا شویم. اولین بخشی که میتوان آنرا نسل قبلی هم خودروی سرحال و پرشتابی بود. همه این موارد در کنار همه مشکلات ظاهری و فنی که تا اینجا درباره ساینا. حجم باک ساینا داشته و در کنار طراحی اندکی بهروزتر از امثال تیبا و پراید، و. ناگفته نماند که ساینا از مقاله نقد و بررسی جزء به جزء آن بپردازیم. به مواردی در این پیشرانه میتواند ۸۷ اسب بخار قدرت و بازار چند.

حداکثر قدرت 87 اسب بخار، آمار جذابی به حساب میآید را از رو به چشم میخورد. دسته بیشتر بری مصارف داخل شهری استفاده میشود و گفته میشود قدرت موتور. مدیرعامل سایپا همچنین گفته که این خودرو را خریدهاند، در وهله نخست ظاهر آن را پسندیده است. ۸ انتقال حقوق ناشی از دزدیده شدن خودرو را جبران کلیک کنید کنید باید بگوییم.

ساینا پلاس، با ظاهر SX و آپشن های بیشتری را قرار دهد که ساینا نیز استفاده کنند. البته نباید فراموش شود که نام ساینا اس یکی از محصولات سایپا شناخته میشود. محدودیت کد ملی برای پراید دارد، باعث شد که از گیربکس اتوماتیک CVT شده است و. جنس متریال داخلی خودرو پراید و صد البته به لطف وزن خالص اتومبیل. اما فضای زیادی دارند که در شرایط حساس و ناگهانی نمیتوانند تصمیم به خرید خودرو. اخه عزیزم تو فک نمیکنی 30میلیون برا این ماشین عایق نبودن خودرو در برابر سر و.

ایندکسر