میهن پرستان برای آمریکا به دنبال حمایت دولت محلی برای توقف جریان مهاجران در مرز تگزاس هستند.

[ad_1] دل ریو، تگزاس - رهبر شبه‌نظامیان با پوشیدن کلاه کابوی حصیری، چکمه‌ها و یک تی شرت تزئین شده با پرچم آمر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 دی 1400
[ad_1]

رهبر شبه‌نظامیان با پوشیدن کلاه کابوی حصیری، چکمه‌ها و یک تی شرت تزئین شده با پرچم آمریکا، برای نشست عادی خود در این شهر مرزی در 200 مایلی غرب سن آنتونیو، به کمیسیون‌های شهرستان وال ورد آمد.

او خود را ساموئل هال، مستقر در شمال تگزاس، بنیانگذار Patriots for America معرفی کرد. طی دو ماه گذشته، داوطلبان شبه‌نظامی او - که عضویت خود را فاش نکرده‌اند - با کلانتری در همسایگی کانتی کینی هماهنگ شده‌اند تا جلوی مهاجران غیرقانونی را بگیرند. گشت پلیس به صورت شیفتی با کمک های مالی تامین می شود. آنها برای انجام عملیات در زمین خود نیز به پرورش دهندگان Val Verde مراجعه کردند. هال امیدوار بود که در جلسه روز سه شنبه برکت کمیسران را جلب کند.

هال 40 ساله گفت: «ما در حال گسترش عملیات خود هستیم. «شبه نظامیان به خوبی توسط چپ اهریمنی شده بودند. هدف من و امروز من در برابر شما، کمیسران، این است که به شما اطلاع دهم که پیام ما روشن است. ما گروهی از پسرها نیستیم که لفاظی های نفرت انگیز داشته باشیم. ما آن دسته از پسرانی نیستیم که در قفسه سینه دعوا کنیم یا نیت اشتباه یا پیام نادرست داشته باشیم. ما یک سازمان مسیح محور مبتنی بر ایمان هستیم. ما گروهی از مؤمنان هستیم.»

اعضای میهن پرستان برای آمریکا

ساموئل هال، نفر دوم از چپ، و میهن پرستان برای آمریکا در دل ریو، تگزاس.

(مولی هنسی فیسک / لس آنجلس تایمز)

شبه‌نظامیان دهه‌ها از مرزها محافظت می‌کردند، اما میهن‌پرست‌های آمریکا موفق شدند کاری را انجام دهند که بسیاری دیگر نتوانستند انجام دهند: گشت‌زنی، مسلحانه، با اجازه مالکان، با توافق با مجریان قانون محلی.

پلیس پس از آن که فرماندار گرگ ابوت مرز تگزاس را فاجعه اعلام کرد و عملیات ستاره تنها را در بهار گذشته آغاز کرد، به اینجا رسید که به نیروهای ایالتی اجازه داد تا مهاجران را به اتهام جنایت دستگیر و بازداشت کنند. هزاران مهاجر از آن زمان وارد شده‌اند، از جمله کاروانی از هائیتی‌ها که پاییز گذشته گمرکات و حفاظت از مرزهای ایالات متحده را غرق کردند و انتقاد برخی از ماموران را برانگیخت که روی اسب‌هایی در حال تعقیب مهاجران عکس گرفته بودند.

مرگ و میر مهاجران در هر دو شهرستان در سال جاری افزایش یافته است. کلانترها گفتند که غرق شدگان در ریو گرانده وجود داشت و اجساد در مزرعه ای در شمال یافت شدند. هفته گذشته، اتحادیه آزادی‌های مدنی آمریکا و 9 گروه دیگر شکایتی را به وزارت دادگستری ایالات متحده ارائه کردند و از آن خواستند آژانس‌های تگزاس و مقامات محلی دخیل در عملیات را بررسی کند. از جمله نگرانی های آنها: حمایت ناحیه از شبه نظامیان.

مهاجران از ریو گرانده عبور می کنند

جونیور دسترویل، مهاجر هائیتی، در مرکز، از ریو گراند در دل ریو، تگزاس عبور می کند.

(مولی هنسی فیسک / لس آنجلس تایمز)

کیت هادلستون، وکیل کارکنان ACLU، با اشاره به اینکه هنوز پاسخی از سوی وزارت دادگستری دریافت نکرده است، گفت: "عملیات ستاره تنها با افراط گرایی سفیدپوستان، از جمله تلاش برای مشارکت با گروه های هوشیار همراه است."

هادلستون گفت: «ما به‌ویژه نگران این خشونت‌ها هستیم که دلیل آن حضور یک گروه هشیاری مسلح و تمایل مجریان قانون برای همکاری با آن‌ها به‌جای اطمینان از امنیت همه افراد در شهرستان است».

او گفت که اکثر بیش از 2300 دستگیری این برنامه در شهرستان کین، یک جامعه روستایی محافظه کار و 3500 نفری بوده است.

کلانتر براد کو هفته گذشته در مصاحبه ای در دفتر خود در شهرستان براکتویل، در حدود 130 مایلی غرب سن آنتونیو، گفت: "دادستان ها بدون وقفه مشغول هستند."

براد کو، کلانتر شهرستان کینی

براد کو، کلانتر شهرستان کینی در دفترش در براکتویل، تگزاس.

(مولی هنسی فیسک / لس آنجلس تایمز)

کو 30 سال در گشت مرزی خدمت کرده است و هنوز برچسب های دونالد ترامپ را روی میز خود دارد. کو گفت که با هال در تماس بود و پرورش دهندگان به شبه نظامیان اجازه ورود به زمین آنها را داده بودند و برای آنها در شهر ارزش قائل بودند.

«وقتی به مغازه‌ها، رستوران‌ها می‌روند، مردم آنها را دوست دارند. کو گفت: "ما از کاری که انجام می دهید قدردانی می کنیم."

کو او گفت که وقتی کار با پلیس را آغاز کرد، توسط وزارت امنیت عمومی تگزاس دفع شد و این نگرانی را ایجاد کرد که ایالت منابع را از این شهرستان خارج کند.

تراویس کانسیدین، سخنگوی آژانس دولتی، گفت که از همکاری با پلیس حمایت نمی کند. اما او گفت که این اداره هرگز تهدیدی به برداشت منابع از شهرستان کین نکرده است.

"ما نمی خواهیم با آنها کار کنیم [militias]او گفت: «اما ما کلانترها را کنترل نمی کنیم.

نشست کمیشنران ولسوالی ها

جو فرانک مارتینز، کلانتر شهرستان وال ورد، در مرکز، تماشا می کند که ساموئل هال، سمت راست، به کمیسران منطقه خطاب می کند.

(مولی هنسی فیسک / لس آنجلس تایمز)

جو فرانک مارتینز، کلانتر شهرستان وال ورد نیز در مورد همکاری با گروه هال ملاحظاتی داشت.

هال اصرار دارد که شبه نظامیان او از قانون پیروی می کنند. آنها اعضا را با چک های گذشته چک می کنند. هنگامی که آنها با مهاجران ملاقات می کنند، از تلفن همراه خود برای هشدار دادن به کلانتر استفاده می کنند. او گفت که آنها مهاجران را بازداشت نمی کنند که غیرقانونی است.

هال گفت: «اگر بخواهند می توانند آنجا را ترک کنند. آنها از کمپین خود دست کشیدند».

هال قبل از جلسه کمیسیونرها دو بار با مارتینز ملاقات کرد و از کلانتر خواست تا از طرف او با کشاورزان محلی صحبت کند. کلانتر گفت که با هفت نفر صحبت کرده است. او گفت: "آنها به دلیل مسئولیت آنها را در مزرعه های خود نمی خواهند."

در جلسه روز سه شنبه، مارتینز از گالری نظاره گر سخنرانی هال برای پنج کمیسیونر بود که چهار نفر از آنها دموکرات بودند.

«وقتی با مهاجران غیرقانونی مواجه می‌شویم، هدف ما آرامش دادن به آن‌ها است، نه بدجنسی و نه ترساندن. به آنها غذا می‌دهیم، آب می‌دهیم، تمام نیازهای پزشکی آنها را تامین می‌کنیم، "هال"، از جمله سه مهاجری که چند شب قبل خود را در شهرستان کین دیدند، "بسیار ترسیده، بسیار سرد".

«آنها یک ماه و نیم از نیکاراگوئه پیاده روی کردند. ترجمه اسپانیایی این بود که آنها توسط کشور خودشان آنقدر مورد آزار و اذیت قرار گرفته بودند که این تنها راهی بود که فکر می کردند می توانند در پیش بگیرند.

وی خاطرنشان کرد که روز قبل با قاضی لوئیس اونز جونیور، دموکرات، رئیس اجرایی شهرستان ملاقات کرده است که موافقت کرد که شهرستان برای مقابله با افزایش مهاجران در سال جاری تلاش می کند.

«مردم در دو طرف راهرو خسته شده اند. ما منابع لازم را نداریم، زیرساخت های مناسب برای مقابله با این بحران را نداریم. پس چه کار کنیم؟ هال گفت: «خب، ما تگزاسی‌هایی مانند میهن پرستان برای آمریکا داریم.

هال در حالی که او توضیح می داد پس از اینکه یک کشاورز در شهرستان وال ورد اخیراً به آنها اجازه ورود به ملک خود را داد، چگونه خفه شد، آنها لباس های دور ریخته شده کودکان، کفش ها و جلیقه نجات یک کودک کوچک را دیدند. او گفت که کو از پلیس به دلیل "پیام انسان دوستانه" آنها حمایت کرد.

«ما به قصد صدمه زدن به کسی نیامده‌ایم. وی گفت: «ما به هیچ وجه به قصد ایجاد جنگ وارد نمی شویم. ما اینجا هستیم تا یک تغییر مثبت ایجاد کنیم، اما به حمایت شما نیاز داریم.»

سپس افسر پلیس کوین کالدول، 58 ساله، مالک سابق کسب و کار تگزاس شمالی آمد. او به کمیسیون‌ها گفت که به‌تازگی بازنشسته شده بود، یک ماشین RV خریده بود و می‌خواست با همسرش سفر کند که هال با او تماس گرفت.

کالدول با تاکید بر اینکه افسران پلیس "هوشیار" نبودند، گفت: "من تمام برنامه هایم را برای گوش دادن به این تماس به تعویق انداختم."

«این داوطلبان افرادی سختکوش مانند من هستند که فداکاری می‌کنند و می‌دانند آنچه اینجا در پایین اتفاق می‌افتد درست نیست. ما ملتی با قوانین هستیم و باید آن قوانین را اجرا کنیم.»

اونز، سازنده و پیمانکار سابق، گفت که کمیسیونرها این موضوع را در جلسه روز سه شنبه حل نمی کنند، اما خاطرنشان کرد که جریان مهاجران در منطقه کند نشده است.

نشست کمیشنران ولسوالی ها

ساموئل هال، سمت راست، از میهن پرستان برای آمریکا، قاضی شهرستان وال ورد، لوئیس اونز جونیور، مرکز، و کمیسر ناحیه، رابرت بو نتلتون، در سمت راست خطاب می کند.

(مولی هنسی فیسک / لس آنجلس تایمز)

کمیسر رابرت بو نتلتون، یک جمهوری خواه تنها که صاحب یک شرکت محوطه سازی است، یک مزرعه خانوادگی را اداره می کند و در حال جویدن یک سیگار بدون روشنایی وارد زمین شده است، گفت: "این در حال بزرگتر و بزرگتر شدن است." «مردی در ایوان من بود که پیشاهنگ بود و تلفن همراهش را شارژ می کرد. ما باید کاری در انتهای شمالی شهرستان انجام دهیم. این پرورش دهندگان بیش از حد شلوغ هستند. و اینها مردمی نیستند که پناهنده باشند.»

کمیسر گوستاوو گاس فلورس، که صاحب یک شرکت حمل و نقل و حمل و نقل است، موافقت کرد.

اونز خاطرنشان کرد که چند روز قبل، ابوت اولین بخش دیوار مرزی را که در شرق در دره ریو گراند ساخته شده بود، آغاز کرد. از آن زمان، مدیر اجرایی منطقه در مورد آنچه دولت در نظر دارد در سطح محلی بسازد، تماس گرفته است. روز جمعه، ابوت 38.4 میلیون دلار دیگر برای تأمین مالی عملیات مرزی ایالات متحده اعلام کرد.

نتلتون گفت: «دولت آمریکا مردم آمریکا را در این موضوع کاملاً رها کرده است.

هال در گالری زمزمه کرد: "بله."

ساموئل هال از میهن پرستان برای آمریکا.

ساموئل هال از میهن پرستان برای آمریکا.

(مولی هنسی فیسک / لس آنجلس تایمز)

هال با تشویق جلسه را ترک کرد. اگرچه کلانتر به او گفت که پرورش دهندگان از آن حمایت نمی کنند، او گفت که چندین نفر بودند و "چند کمیشنر بودند که من با آنها صحبت کردم و به نظر باز بودند."

اونز، مدیر اجرایی شهرستان، کمتر خوشبین بود.

او گفت: «فکر نمی‌کنم در شهرستان ما مورد نیاز یا مورد استقبال قرار گیرند،» اگرچه او اذعان داشت: «تقریباً در مورد همه چیزهایی که صحبت کردیم به توافق رسیدیم، جز اینکه به شهرستان خود بیایم.»


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir
آخرین مطالب