مروری بر مهم ترین سریال های شبکه نمایش خانگی تاکنون

تهیه کنندگی این سریال بر عهده پرویز پرستویی می باشد . برای چنین نوسان بزرگی، پایان به این وضوح و تمیزی، پیچ و تاب تاریک فیلم را باز و تاثیر ترسناک مورد نظر را خنثی میکند. پرستاری به نام Claire Randall بعد از پایان جنگ جهانی با شوهر خود به عنوان دومین ماه عسل زندگی خود به اسکاتلند میرود ولی در بین آثار تاریخی در یکی ار مکانهای عجیب این کشور Claire Randall از هوش میرود و وقتی به هوش میآید خود را درتاریخ 1743 می یابد جایی که نه تنها کسی حرف او را باور نمی کند بلکه از نظر جانی نیز زندگی او تهدید میشود. این امر کاملا منطقی است ولی باز هم شاهد مقایسه کردن آن با آثاری همچون بازی تاج و تخت هستیم که اصلا چه از نظر ساختار و چه از نظر اولیت های داستانی به هم ربطی پیدا نمیکنند. لگزینگتون برای هر مارشال دیگری به غیر از ریلان جای مناسبی به نظر میرسد، اما هارلان شهر کوچکی در حومه لگزینگتون جایی است که ریلان به دنیا آمده و بزرگ شده است. این احساس برای همه آنها که فیلم ترسناک میبینند و دوست دارند آشناست؛ در حال تماشای فیلم ترسناک هستید و از آن لذت میبرید، از شدت هیجان و دلهره در جای خود بالا و پایین میروید و منتظر لحظهی خوفناک بعدی هستید و با خود میگویید: «آخرش قراره سکته کنیم!

او پیش از پرواز و برگشتن به آمریکا، به اتفاق سلین در پاریس قدم میزنند، در کافهای مینشینند و بر روی رودخانهٔ سن قایقی تفریحی سوار میشوند و گرم و صمیمانه با هم گفتوگو میکنند: ابتدا، دربارهٔ جزئیات زندگی فعلی و ارتباطهایشان و سپس دربارهٔ احساس ماندگاری که هنوز نسبت به یکدیگر دارند. سه جوان ساکن در مجتمع، سعید (تاقمائوئی)، عرب مهاجر، ون (کاسل)، یهودی کلهشق، و اوبر (کونده)، افریقائی بوکسور، که به خاطر بیکاری به شغلهای پست و سرقت و خرید و فروش مواد مخدر روی آوردهاند. او پی میبرد که نمیتواند دست روی دست بگذارد و صرفاً نظارهگر کشتار مردم بیگناه باشد و دیری نگذشته که هتل به اردوگاه پناهندگان تبدیل میشود. این دومین باری بود که هیلاری سوانک نقش یک فضانورد را بازی میکرد. این سریال برای 4 فصل ساخته شده بود ولی به دلیل استقبال مردم آمریکا تا 7 فصل ادامه پیدا کرد. لی ـ ژن هم متوجه میشود که کراوات چو دقیقاً همانی است که مدتی پیش به همسرش هدیه داده بود. در نهایت شرکت برادران وارنر که آن زمان در دنیای تلویزیون کمی تازهکار بود و به دنبال محتوای خوب و خطر کردن بود، آن را پذیرفت.

تی. و من» بود، با بوجود سابقهی درخشان اسپیلبرگ در فیلمسازی، شرکت کلمبیا پیکچرز تمایلی به ساخت آن نداشت. فیلم، مجموعه تصاویر متحرک که در سینما ، تلویزیون و مانند آن نمایش داده می شود. پل از قبیلهٔ هوتر است و تاجر خیلی موفقی هم هست که رفتهرفته با تمامی طبقات اجتماعی روآندا، روابط قوی و کارآمدی نیز ایجاد کرده است. کارمندان و توریستهای اروپائی، از هتل تخلیه و به کشورهایشان بازگردانده میشوند و تمامی مسئولیتەا به دوش پل میافتد. بهزودی خبرنگار کارکشتهای بهنام پیتر وارن (گیبل) سر راه الن قرار میگیرد و این دو در سفر ـ فراری از میامی به نیویورک همراه میشوند. به این منظور «راکی» انتخاب میشود، تمرینهایش را زیرنظر مربیاش، «میکی» (مردیت) شروع میکند، و با وجود ناامیدی اولیهاش، به مرور مصمم میشود تا در مبارزه با قهرمان جهان، حریفی قدر باشد… قهرمان بوکس سنگینوزن جهان، «آپولو» (ودرز)، برای تبلیغ و رسیدن به محبوبیت بیشتر، تصمیم میگیرد تا مسابقهای نمایشی با یک مشتزن گمنام برگزار کند. اوبر و سعید دستگیر میشوند و بقیه تصمیم به تغییر شرایط موجود میگیرند. چو آرام آرام به غیبتهای همسرش شک میکند و از یکی از همکاران میشوند که او با مردی دیگر رابطه دارد. وقتی فرانک از برندا تقاضای ازدواج میکند، برای جلب توجه بیشتر راجر پدر دختر (شین) ـ که اتفاقاً، وکیل دادگستری نیواورلیانز است ـ یک هویت جعلی دیگر برای خود دست و پا میکند…

الن (کلبر)، دختر نازپرورده میلیونری بهنام الکساندر اندروز (کانولی)، از ازدواج ناخواستهای که پدرش برای او ترتیب داده میگریزد. وقتی دختربچهٔ نترسی به نام بو (گیبز)، سالیون و مایک را دنبال میکند و قدم به دنیای هیولاها میگذارد، ایندو مجبور هستند حضورش را از دیگران پنهان دارند و به هر ترتیب که شده دخترک را به دنیای خودش برگردانند. سینمای عشقی دربارهٔ دختری که عاشق مردی است که به هر دلیل نمیتواند با او باشد، فیلمهایی دربارهٔ یک قهرمان که در برابر تمام بدیهای یک دشمن شیطان صفت قدرتمند میجنگد، کمدیهایی در خصوص زندگی روزمره و غیره تماماً دارای زمینههایی با موضوعات مشترک که در کتابها، نمایشنامهها و دیگر مکانها آمده، هستند. برخی به پل بهعنوان یک خائن مینگرند و همین مسئله زندگی او را به خطر میاندازد و به همین خاطر، سرنوشت مهمانان̎اش نیز هر روز متزلزلتر میشود. لی ـ ژن در یک واحد آپارتمانی شلوغ زندگی میکند و روبهروی آپارتمانش، واحدی قرار دارد که در آن روزنامهنگاری به نام چو (لئونگ چیو وای) زندگی میکند. مشتزنی درجه چندم و گمنام بهنام «راکی بالبوا» (استالون) که از راه شرکت در مسابقههای بوکس شرطی و غیر قانونی و جمعآوری طلبهای یک نزولیخوار زندگی فقیرانهای را میگذراند، قصد دارد با خواهر دوستش، «ایدریان» (شایر) ازدواج کند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد دانلود فیلم 6 underground لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر