لیفت شقیقه با نخ – کلینیک زیبایی پوست و مو

کلینیک درمانی و پزشک تاثیر بسیار زیادی در دست یابی به نتیجه دلخواه دارند. کسانی که تمایل به لیفت پیشانی و ابرو ندارند و فقط میخواهند انتهای ابرویشان را بالاتر بکشند. اگر شما نیز فکر میکنید لیفت پیشانی میتواند گزینه بسیار مناسبی برای رهایی از علائم پیری در چهره شما باشد میتوانید به مطب دکتر شیرنگی که یکی از بهترین جراحان لیفت پیشانی و ابرو است مراجعه کرده و از مشاوره و تخصص او بهره ببرید. قیمت چسب لیفت با توجه به برند آن متفاوت است. باید مقداری از چسب را در ناحیه نزدیک رویش مو قرار داده و پوست را به سمت بالا کشید. از آن طرف، نخهای خاردار در نزدیکی خط مو قرار میگیرند تا پوست را به آرامی به عقب بکشند و گونهها را لیفت کنند. در این عمل، پزشک با احتیاط و دقت فراوان، لایه های زیر پوست پیشانی و شقیقه فرد را لیفت میکند تا این خطوط از بین بروند و ظاهری جذاب ایجاد شود.

افرادی که در اثر افزایش سن یا به هر دلیل دیگری چربیهای زیر پوست خود را از دست داده و چشمان و ابروهای آنها حالتی افتاده پیدا کرده است، میتوانند از لیفت شقیقه برای جوانسازی چهره خود استفاده کنند. روی چسب لیفت به راحتی میتوان هر نوع مواد آرایشی مثل کرم پودر، پنکک یا کرمهای دیگر استفاده کرد. از این نوع چسبها میتوان برای لیفت شقیقه نیز استفاده کرد. همچنین در صورتی که افتادگی در پلکهای شما باشد، علاوه بر زیبایی، دید بیشتری نیز خواهید داشت. در زمان کشیدن چسب دقت داشته باشید، که اگر بیش از حد آن را بکشید، روی پوست چین میافتد و در صورتی که کشش کمتر از حد لازم باشد، تاثیری ایجاد نمیکند. این عمل توسط پزشک انجام میشود، نسبتاً بدون درد است و روی هم رفته، حدود دو ساعت طول میکشد. البته تاثیر این نوع چسبها در طولانی مدت بررسی نشده است و ممکن است، در زمان طولانی مشکلات پوستی ایجاد کند.

اما افرادی که برجستگی روی تیغه بینی آنها زیاد است، نمیتوانند با استفاده از چسب لیفتینگ بینی به نتیجه دلخواه خود برسند. چسباندن چسب روی بینی بسیار آسان است. برای هر نوع بینی به ویژه بینی گوشتی بسیار مناسب است. در شرایطی که افراد بیماری خاص یا منعی برای این جراحی نداشته باشند، در هر سنی امکان استفاده از این جراحی را دارند. گونه برجسته، چشمهای زیبا، موهای مرتب و رنگ شده، پیشانی جوان باعث افزایش هر چه بیشتر جذابیت چهره می شود. به این ترتیب چشم ها درشت تر به نظر می رسند و چهره جوان تر می شود. بااستفاده از این چسب پوست صورت و گردن صاف شده و به جوانسازی موقت کمک میکند. با این روش علاوه بر رفع افتادگی پوست در ناحیه گردن زاویه سازی صورت هم انجام شده و ظاهر خوبی ایجاد میکند. علاوه بر این میتوانید حالت موردنظر خود را در چشمها یا ابروها ایجاد کنید و آنها را کمی به سمت بالا بکشید.

اگر چسب بینی پهن خریداری کردهاید و برای بینی شما بزرگ است، میتوانید به راحتی آن را نصف کنید و سپس روی بینی قرار دهید. این نوع چسب را میتوانید از فروشگاههای لوازم آرایشی و بهداشتی یا فروشگاههای آنلاین مثل دیجی کالا خریداری کنید. زیرا پوشش این نوع چسب با لوازم آرایش هم کمی سخت است. اما استفاده از این چسب کاملا غیرتهاجمی است و هیچکدام از عوارض و مراقبتهای جراحی بینی را ندارد. در آخر بهتر است، روی چسب را با مواد آرایشی بپوشانید تا به هیچ وجه دیده نشود. پس از قرارگیری چسب باید موهای خود را طوری حالت دهید، که چسب به هیچ وجه دیده نشود. بهتر است بگوییم با استفاده از چسب لیفت، بینی کوچکتر دیده میشود. یکی از سوالات افراد هنگام خرید چسب این است، که چگونه با چسب لیفت، بینی خود را کوچک کنیم؟ همچنین این عمل با بیحسی موضعی انجام میشود و فرد هنگام جراحی دردی احساس نمیکند. هنگام استفاده از روشهای مختلف زیبایی مثل چسب لیفتینگ بینی سؤالاتی برای افراد پیش میآید. در واقع چسب لیفت بینی برای بینی قوزدار چندان مناسب نیست و این افراد با جراحی زیبایی بینی یا تزریق ژل به نتیجه بهتری میرسند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با فیلم لیفت شقیقه با کش وب سایت خود باشید.

ایندکسر