لایحه هزینه های اجتماعی دموکرات ها قبل از پایان ضرب الاجل در حال تزلزل استامید دموکرات‌ها برای تصویب لایحه سنا در مورد هزینه‌های اجتماعی و آب و هوا تا کریسمس، در میان اختلافات درون حزبی، که یک مانع بالقوه مهم برای اولویت اصلی قانون‌گذاری رئیس‌جمهور بایدن است، در حال تغییر است.

رهبر اکثریت سنا، چارلز ای. شومر (DN.Y.) کریسمس را به عنوان آخرین مهلت ارسال این لایحه به سنا تعیین کرده بود. اما از آنجایی که تعداد آرا کافی نیست و کار رویه ای مهمی باید انجام شود، واقعیت در حال ظهور در کنگره این است که مهلت تعطیلات به پایان می رسد و دموکرات ها چاره ای جز بازگشت در ژانویه و تلاش مجدد ندارند.

بایدن پنجشنبه شب در بیانیه‌ای به این موضوع اذعان کرد و خاطرنشان کرد که «نهایی کردن این توافق‌ها به زمان نیاز دارد» اما ابراز خوش‌بینی کرد.

“ما این کار را با هم در روزها و هفته های آینده پیش خواهیم برد. او گفت: “رهبر سومر و من مصمم هستیم که این لایحه را هر چه زودتر با موفقیت در زمین ببینیم.”

از دست دادن ضرب الاجل تعیین شده توسط سومر برای دستور کار بایدن کشنده نیست. در مجلس نمایندگان، رئیس جمهور نانسی پلوسی (دی-سانفرانسیسکو) رای گیری برنامه ریزی شده در مورد این لایحه را بیش از یک بار قبل از تصویب لغو کرد.

اما چشم انداز پایان دادن به سال بدون رأی سنا بر شکاف عمیق بین سناتور میانه رو جو منچین سوم از ویرجینیای غربی و سایر دموکرات های سنا که قرار است این لایحه را در حال حاضر تصویب کنند، نشان می دهد. آنها هنوز از نظر قیمت کل، اعتبار مالیاتی کلیدی برای کودکان و ممنوعیت حفاری نفت در دریا فاصله زیادی دارند. تردیدهایی وجود دارد که دموکرات‌ها شانس بیشتری برای برنده شدن مانچین و تا حدی سناتور میانه‌روی کرستن سینما از آریزونا در سال جدید خواهند داشت.

از دست دادن ضرب‌الاجل در پایان سال احتمالاً به این معنی است که اعتبار مالیاتی فرزندان، که برای بسیاری از والدین چک ارسال می‌کند، حداقل ظرف یک ماه منقضی می‌شود، که برای بسیاری از دموکرات‌هایی که موفقیت آن را تبلیغ می‌کنند، چشم‌انداز نگران‌کننده‌ای است. اعتبار مالیاتی در ماه ژوئیه به عنوان بخشی از طرح نجات ایالات متحده، لایحه کمک به کووید-19 دموکرات ها ظاهر شد.

دموکرات‌ها از نشست پشت درهای بسته روز پنجشنبه – که سناتور الیزابت وارن (D-Mass.) آن را “فشرده” خواند – با بیان اینکه امیدوارند این لایحه تا پایان سال اجرایی شود، کنار رفتند. هیچ کس حاضر نبود دستور کار بایدن را برای سال تقویمی مرده اعلام کند، اما شرکت کنندگان اذعان کردند که تصویب این لایحه در دو هفته آینده تقریبا غیرممکن خواهد بود.

سناتور مارک آر. وارنر (D-Va.) با اشاره به روند فشرده بازنگری این لایحه گفت: “بپذیریم، حتی اگر توافق کامل وجود داشته باشد، ما تمام مراحل مالی و حمام کردن – روند پارلمانی را تکمیل نکرده ایم.” اطمینان حاصل شود که با قوانین سنا مطابقت دارد.

“فکر نمی کنم این اتفاق بیفتد [done] سناتور مارک کلی (D-Ariz.) گفت: قبل از کریسمس. “اما لازم نیست که باشد – زمانی که ما آماده باشیم باید باشد.”

دموکرات‌ها همچنان مشتاق به پایان رساندن سال با دستاوردهای مهم هستند، امیدوارند با جدا کردن فیلیباس سنا، لایحه‌ای را در مورد حق رای – که محدودیت‌های اعمال شده بر رأی‌گیری در ایالت‌های تحت رهبری جمهوری‌خواهان را لغو می‌کند – تغییر مسیر دهند و به تصویب برسانند. اما به نظر می رسد که حتی این نیز آرای کافی ندارد – مانچین با چنین اقدامی مخالف است، مگر اینکه دو حزبی باشد. جمهوری خواهان تقریباً در سراسر جهان با قانون حقوق رای مخالف هستند. سینما هم از آن پشتیبانی نمی کند.

پس از ماه‌ها ناامیدی فزاینده نسبت به مانچین، چند تن از دموکرات‌ها در این هفته از اینکه لایحه هزینه‌های هنگفت متوقف شده است، عصبانیت خود را اعلام کردند. بسیاری از دموکرات ها بر این باورند که تصویب آن برای اطمینان از اینکه آنها شانسی برای حفظ قدرت پس از انتخابات میان دوره ای 2022 دارند، ضروری است.

سناتور میسی جیرونو (D-Hawaii) گفت: “سنا 50-50 واقعاً مشکل ساز است – من از کلمه “شفت” استفاده کردم.” “بله، من ناامید هستم.”

سناتور ریچارد جی. دوربین (D-Ill.)، اکثریت شلاق گفت که او “ناامید و ناامید است.”

او گفت: ما یک فرصت را از دست دادیم. “اما من تسلیم نمی شوم.”

مترقیان مجلس در اوایل سال جاری نگران این سناریوی دقیق بودند، زمانی که از دموکرات ها خواستند یک لایحه کوچکتر زیرساختی دو حزبی را به لایحه هزینه های اجتماعی مرتبط کنند. آنها در ابتدا گفتند که از آرای طرح دو حزبی خودداری خواهند کرد، مگر اینکه مطمئن باشند که مانچین و سینما از طرح مخارج بزرگتر موسوم به “بهتر بسازید” حمایت خواهند کرد.

اما در نهایت، ترقی‌خواهان با تکیه بر اطمینان بایدن مبنی بر اینکه می‌تواند برای لایحه بزرگ‌تر در سنا رای دهد، به تصویب طرح دو حزبی کمک کردند. عدم رعایت ضرب الاجل کریسمس می تواند ترس مترقیان را در مورد توانایی بایدن در اجرای این وعده افزایش دهد.

لایحه 1.75 تریلیون دلاری شبکه اجتماعی کشور را با گسترش اعتبارات مالیاتی تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه، گسترش Medicare به شامل سمعک، و ایجاد یک برنامه جهانی مهدکودک و مراقبت از کودک، از جمله برنامه‌های دیگر، تقویت خواهد کرد. همچنین حدود 500 میلیارد دلار در برنامه های تغییرات آب و هوایی تأمین مالی خواهد کرد.

مانچین، که مخالفت‌هایش قبلاً دموکرات‌ها را مجبور به کاهش بسته اولیه 3.5 تریلیون دلاری کرده است، در هفته‌های اخیر مخالفت خود را با تمدید اعتبار مالیاتی کودکان اعلام کرده است، مگر اینکه تمدید کامل 10 ساله باشد. او مدعی است که گنجاندن آن در لایحه به عنوان یک برنامه کوتاه مدت یک ترفند بودجه است زیرا احتمال تمدید آن وجود دارد. اما برداشتن چنین قدمی هزینه ها را بیش از آنچه او می خواهد افزایش می دهد.

بایدن در سال جاری چندین بار به صورت انفرادی با ویرجینیای غربی دیدار کرده است. او فکر می‌کرد که امضای مانچین در اکتبر چارچوبی برای قانون‌گذاری احتمالی منجر به حمایت او از بسته نهایی خواهد شد، اما سناتور همچنان نگرانی‌های جدیدی را مطرح می‌کند. تماس های تلفنی این هفته بین این دو، بن بست را حل نکرده است.

اما بایدن پنجشنبه شب گفت که مانچین مجدداً به سطح مخارج 1.7 تریلیون دلاری توافق شده در اکتبر متعهد است و گفتگوها ادامه خواهد یافت.

رئیس جمهور آمریکا گفت: “من معتقدم که بر اختلافاتمان غلبه خواهیم کرد و حتی در مواجهه با مخالفت های شدید جمهوری خواهان، در طرح “بهتر بساز” پیشرفت خواهیم کرد.”

اگرچه بایدن به دستیارانش اجازه نخواهد داد که ناامیدی خود را از مذاکرات در رسانه ها بیان کنند یا به تنهایی این کار را انجام دهند، برخی به طور خصوصی اعتراف کرده اند که رئیس جمهور از تمایل مانچین برای قرار گرفتن در مسیر برنامه داخلی خود ناراحت است.

«جو مانچین در اتاق خواب لینکلن کمپ زد و جای پارک خودش را در کاخ سفید دارد، او اغلب آنجا بود. دوربین گفت: «نمی‌توانم از جو بایدن بخواهم که در تلاش‌هایش برای یافتن زمینه‌های مشترک با جو منچین بیشتر از این بخواهد.

اگرچه دموکرات‌ها هنوز رای لازم برای تصویب این مصوبه را ندارند، آنها در حال بررسی کل این لایحه با نماینده مجلس سنا هستند تا از مطابقت آن با قوانین مجلس اطمینان حاصل کنند. اگر برخی از مقررات از قوانین پیروی نکنند، احتمالا حذف خواهند شد.

دموکرات‌ها نگران هستند که این نماینده مجلس علیه سیاست مهاجرتی این لایحه، که محافظت در برابر اخراج و اجازه کار برای برخی از افراد غیرقانونی در کشور را فراهم می‌کند، حکم کند.

در حالی که دموکرات‌ها قبل از کریسمس پروازهای خود را به خانه تماشا می‌کنند، ممکن است در پایان سال بدون موفقیت باقی بمانند، به جز تعداد زیادی از انتصاب‌های برنامه‌ریزی‌شده برای دولت بایدن. انتظار می‌رود فهرستی متشکل از 22 نامزد تا پایان هفته مشخص شود.

یکی از نام‌های کلیدی که در این فهرست وجود ندارد، اریک گارستی، شهردار لس‌آنجلس است که برای سفیر در هند نامزد شده است. کمیته روابط خارجی سنا جلسه استماع نامزدی وی را این هفته برگزار کرد، اما انتظار می‌رود تا اوایل سال آینده توسط کل سنا مورد بررسی قرار گیرد.
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر