قالب سیلیکونی گل

قالبهای سیلیکونی گل به دلیل کیفیت بالا و ظرافت قالبهای رزینی از منابع طبیعی با کیفیت تهیه می شوند و خلاصه اینکه می توانید در این جزیره باشید و آن را در سایت خود قرار دهید.

قالب سیلیکون گل در اصل 6 قالب سیلیکونی در طرح ها و مدل های مختلف ، شما باید مته بخواهید تا ما بتوانیم آن را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید از آن استفاده کنید تا تولید کنندگان تزئینی و جواهرات رزین را در اختیار شما قرار دهد.

“بیشتر افراد محلی از خرید قالب سیلیکون برای این سوال سوال می کنند ، سوالی که می تواند بار دیگر از این قالب کردی استفاده کند ؟!”
پاسخ به شما امکان می دهد چت کنید و می توانید از الگوی خود استفاده کنید.

اما طبق معمول ، این قالب 40 بار قابل دسترسی است و می توانید به آن بیشتر دسترسی پیدا کنید ، و می توانید به یاد داشته باشید که نحوه استفاده و استفاده از آنها در طول عمر الگوی پیشنهادی برای شما ایجاد شده است.

در اینجا چند نکته برای کمک به شما در بهره‌مندی بیشتر از قالب سیلیکون خود آورده شده است:
درباره استفاده از این الگو در لیست مواد و بررسی ها نظر دهید.

رزین اپوکسی غلیظ شده را درون قالب سیلیکونی مجاز با عنوان بسیار داغ بریزید و توانسته نسخه چسبنده الگوی شما را انتخاب کند.

مواد با کیفیت ضعیف مجاز هستند تا به الگوی شما برسند ، خرید خود را انتخاب و از بین ببرند ، و از خود بخواهید که خاص خود را داشته باشید.

در بین رزین های اپوکسی موجود در بازار ، رزین اپوکسی شفاف و بدون حباب از کشور خدمات ارائه شده به شما را ارائه می دهد.

رنگهای جوهر تقلبی ، که در آن مقادیر نازک کننده غیر استاندارد برای قالب سیلیکونی با قابلیت رزین استفاده می شود ، می توان از رنگهای استاندارد و با کیفیت جوهر استفاده کرد.

کار با قالب به همراه شعله و تئوری خیلی سبک تر ارائه قالب لیست بد است.

پس از هر بار استفاده ، قالب کاملاً شسته شده و برداشته می شود (بدون نوار اسکاچ یا برس).

برای به دست آوردن گرد و غبار در نایلون با قدرت و نظارت ممکن در موقعیت رئیس به عنوان یخچال مدیریت.

ارائه آموزش:
همانطور که می دانید زیور آلات رزین اندازه های ظریف و ممکن است و از قالب های سیلیکونی گل نیز می توان به عنوان ابزاری برای دستکاری متن استفاده کرد.

شفافیت را می توان بعد از تهیه رزین از قالب به الگوی دیگر تغییر داد و سایر تغییرات نیز باید انجام شود.

در ساخت جواهرات رزین می توان از انواع قالب های سیلیکونی از قالب سیلیکونی گل واسط استفاده کرد.

با مراجعه به این نکته ، ما نمی توانیم از آن استفاده کنیم و از رنگهای جوهر به عنوان رزین (رزین اکریلیک یا پودرهای رنگی در رنگهای مختلف) استفاده کنیم.

یا انواع رزین گل و سایر وسایل تزئینی ظریف می تواند زیبایی و جلوه خاصی ببخشد.

منبع : https://haadish.com/shop/material/silicone-mold/

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>