علیرغم تلاش های بایدن، Omicron از خطوط دفاعی ایالات متحده جلوگیری می کند

[ad_1]

پس از اینکه نسخه Omicron درست قبل از تعطیلات در ایالات متحده گسترش یافت، رئیس جمهور بایدن آنچه را که به عنوان تلاشی بزرگ برای تقویت دفاع کشور توصیف کرد، آغاز کرد.

او قول تقویت بیمارستان‌های پر ازدحام، آزمایش‌های غربالگری خانگی بیشتر برای عفونت‌ها و سرمایه‌گذاری جدید در دسترسی به واکسن‌ها را داد.

اما به‌نظر می‌رسد با وجود پافشاری بایدن مبنی بر اینکه «مطمئن است ما در مسیر درستی قرار داریم» در حالی که همه‌گیری به سومین سال خود می‌رسد، انتشار Omicron کمی کند می‌شود. اگرچه واکسن ها از تعداد مرگ و میرهای ویرانگر جلوگیری می کنند، بیمارستان ها به حد مجاز رسیده اند. در همین حال، آمریکایی‌ها از گیج‌کننده دستورالعمل‌های بهداشت عمومی، تلاش برای یافتن آزمایش‌ها و عدم اطمینان مجدد در مورد اینکه آیا مدارس کلاس‌های درس خود را باز نگه می‌دارند، ناامید هستند.

بایدن قصد دارد روز پنجشنبه کشور را از تلاش‌های دولتش به‌روزرسانی کند، سخنرانی که در حالی انجام می‌شود که دولت او با انتقاد شدید کارشناسان بهداشت و حتی برخی از مشاوران سابق مواجه است.

دکتر مگان رانی، رئیس دانشگاهی در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه براون، گفت: “تراژدی بزرگ اینجا این است که ما زمستان و حتی تابستان گذشته را پشت سر گذاشتیم و هرگز وظیفه مقابله با مشکلات ساختاری را که ما را به وضعیت فعلی بازگرداند، انجام ندادیم.” هیچ چیزی که امروز اتفاق می افتد غیرقابل پیش بینی نیست.»

دکتر ریک برایت، کارشناس بهداشت عمومی در بنیاد راکفلر و یکی از اعضای سابق تیم انتقالی بایدن، گفت: برخی از چالش‌های امروزی ریشه در تصمیماتی دارند که ماه‌ها پیش گرفته شده‌اند. او گفت که مقامات دولت نتوانستند برای گزینه های مسری بیشتر آماده شوند وقتی بایدن در 4 ژوئیه اعلام کرد که کشور “بیش از هر زمان دیگری به اعلام استقلال ما در برابر یک ویروس مرگبار نزدیک شده است.”

برایت گفت: «آنها ویروس را دست کم گرفتند.

وی گفت: اکنون دولت تحت تأثیر این جهش فعلی قرار گرفته است.

جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید، از پاسخ Omicron دفاع کرد و این هفته خاطرنشان کرد که “ما در مکانی متفاوت از یک سال پیش هستیم” به دلیل استفاده گسترده از واکسن ها. او همچنین گفت که دولت ماه ها را صرف افزایش تولید کیت های تست کرده است.

با این حال، برخی از ابتکارات آزمایشی جدید اکنون به صورت آنلاین در دسترس هستند. از روز شنبه، آمریکایی‌هایی که بیمه درمانی خصوصی دارند، ممکن است بازپرداخت هشت آزمایش خانگی برای کروناویروس را در ماه دریافت کنند. دولت همچنین 50 میلیون آزمایش ارائه کرده است که تا پایان ژانویه می توان آنها را به صورت رایگان از طریق یک وب سایت دولتی سفارش داد. انتظار می رود 450 میلیون آزمایش دیگر در هفته های آینده در دسترس باشد.

کاخ سفید روز چهارشنبه اعلام کرد که میلیون‌ها آزمایش دیگر برای کمک به غربالگری دانش‌آموزان و کارکنان از نظر عفونت، بخشی از استراتژی جدید “آزمون ماندن” با هدف باز نگه داشتن کلاس‌های درس ارائه می‌شود.

نوع Omicron جدیدترین و مسری ترین سویه ویروس کرونا است که از ابتدای همه گیری پدیدار شده است. نه تنها نسبت به نوع دلتا که سال گذشته از کشور عبور کرد، قابل انتقال تر است، بلکه احتمال ایجاد عفونت های ناگهانی در بین افراد واکسینه شده نیز بیشتر است.

نتیجه یک لحظه گیج‌کننده و نگران‌کننده است، اگرچه واکسن‌ها همچنان در برابر بیماری‌های جدی و مرگ محافظت می‌کنند، به‌ویژه زمانی که یک تقویت‌کننده اضافه شود.

دکتر جانت وودکاک روز سه‌شنبه هنگام شهادت در کاپیتول هیل ماسک می‌زند.

دکتر جانت وودکاک، کمیسر موقت سازمان غذا و دارو، روز سه شنبه در کاپیتول هیل شهادت داد.

(شان تو / آسوشیتدپرس)

دکتر جانت وودکاک، کمیسر موقت سازمان غذا و دارو در جلسه استماع سنا در روز سه‌شنبه گفت: پردازش آنچه واقعاً در حال حاضر اتفاق می‌افتد دشوار است، یعنی اینکه بیشتر مردم به کووید مبتلا می‌شوند.

سناتورهای دو طرف راهرو در جلسه استماع که با حضور مقامات ارشد دولت برگزار شد، لرزیدند.

سناتور پتی موری (D-Wa.) از قوانین پیچیده در مورد اینکه چه زمانی افراد باید پس از عفونت منزوی شوند، شکایت کرد و گفت که تلاش‌های دولت شکست خورده است.

او گفت: «من ناامید هستم که ما هنوز در مسائلی که برای خانواده ها به اندازه آزمایش و حمایت از مدارس مهم است عقب هستیم. این به این معنا نیست که ما پیشرفت نکرده‌ایم، فقط به اندازه کافی پیشرفت نکرده‌ایم.»

سناتور ریچارد بور (RN.C.) گفت که دولت اعتماد مردم آمریکا را از دست داده است و افزود که “من در انتهای طناب خود هستم.”

دکتر آنتونی فائوچی، مشاور ارشد پزشکی بایدن، به سناتورها گفت که او “بهترین کاری را که از دستمان بر می‌آید” در برابر آنچه که او به عنوان “ویروس بسیار هوشمندانه” توصیف کرد، انجام می‌دهد.

در حالی که بایدن با گزینه Omicron روبرو است، او با موانع سیاسی دائمی روبرو است.

برخی از آمریکایی ها، به ویژه محافظه کاران، نمی خواهند واکسینه شوند.

بیست و هفت ایالت تحت رهبری جمهوری خواهان می گویند که بایدن با طرحی برای الزام اکثر کارگران آمریکایی به واکسینه یا آزمایش منظم از اختیارات خود فراتر رفته است. این موضوع اکنون ناشناخته است زیرا در انتظار صدور حکم از سوی دادگاه عالی ایالات متحده است، جایی که محافظه کاران اکثریت را در اختیار دارند.

فرمانداران جمهوری خواه همچنین با احکام اضافی برای COVID-19، مانند الزام برای استتار در داخل ساختمان، مخالفت کردند.

اما برخی از متحدان بایدن نیز از دولت خواسته اند تا مسیر را تغییر دهد.

اعضای سابق تیم انتقال بایدن در مجلات پزشکی نوشته‌اند که سیاستمداران باید با حرکت از وضعیت اضطراری به بهبود زیرساخت‌های بهداشت عمومی برای مقابله با ویروس کرونا به عنوان یک تهدید دائمی، برای «عادی‌های جدید» آماده شوند.

دکتر سلین گاندر، متخصص بیماری‌های عفونی در دانشگاه نیویورک که یکی از مقاله‌ها را تالیف کرده است، گفت که دولت بر روی واکسیناسیون تمرکز کرده است و استراتژی‌های دیگر را نادیده می‌گیرد.

وی گفت: واکسن ها مهمترین ابزار شماره 1، 2، 3 در جعبه ابزار هستند. “اما آنها تنها ابزار نیستند.”

او گفت که دولت مجبور شد در بهار، زمانی که میزان تردید در زمینه واکسن ها آشکار شد، رویکرد خود را گسترش دهد. فکر اولیه این بود که «اگر بسازیم، می آیند»، اما بیشتر کشور نمی خواهند کارمندان خود را بگیرند. بیش از 25 درصد از بزرگسالان در ایالات متحده به طور کامل واکسینه نشده اند.

معلمی در اعتراض به پروتکل‌های ایمنی سخت‌گیرانه‌تر در مقابله با کووید-۱۹، تابلویی را جلوی شیشه ماشینش نگه می‌دارد.

کری لندهیر، معلم مدرسه ابتدایی، در روز 7 ژانویه در مقابل مقر ناحیه مدرسه یونایتد در اوکلند به پروتکل های ایمنی سختگیرانه تر در مورد COVID-19 اعتراض کرد.

(نوح برگر / آسوشیتدپرس)

به عنوان مثال، او گفت، دولت باید سخت‌تر کار کند تا آمریکایی‌ها ماسک‌های خود را ارتقا دهند، زیرا نسخه‌های پولی محافظت کمتری در برابر Omicron ارائه می‌کنند. وب‌سایت «مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها» همچنان استفاده از ماسک‌های پارچه‌ای محکم را به عنوان روشی برای پیشگیری توصیه می‌کند. گاندر گفت، اما افراد بیشتری نیاز به پوشیدن N95 یا KN95 دارند.

“فکر نمی کنم غرق شده باشد. او گفت: “مردم همچنین پیشنهاد می کنند که این ماسک ها ناراحت کننده خواهند بود.” “گاهی اوقات شما فقط باید آن را در معرض دید کسی قرار دهید.”

دقیقا مشخص نیست که موج Omicron چقدر مضر خواهد بود. نشانه‌هایی وجود دارد که این نوع باعث بیماری خفیف‌تر می‌شود، و تعداد بستری‌شده‌های کرونا در سراسر کشور شامل تعداد قابل توجهی از بیماران مثبت است، اگرچه به دلایل دیگر بستری شده‌اند.

با این حال، گاندر گفت، این گزینه ممکن است در ایالات متحده مضرتر از آفریقای جنوبی باشد، جایی که برای اولین بار گزارش شد، یا بریتانیا، که موج خود را متحمل شده است.

به عنوان مثال، آفریقای جنوبی شهروندان سالخورده کمتری دارد که بیشتر در برابر COVID-19 آسیب پذیر هستند، و این گزینه زمانی پدیدار شد که این کشور تابستان را تجربه می کرد، بنابراین مردم کمتر در هنگام هوای سرد در داخل خانه تحت فشار قرار می گیرند. و بریتانیا یک سیستم بهداشت عمومی گسترده‌تر با مزایای مرخصی استحقاقی دارد که می‌تواند به مردم در مقابله با همه‌گیری کمک کند.

اما در ایالات متحده، موج Omicron تنها می تواند بدتر شود. پس از انتشار در مناطقی مانند نیویورک، در نهایت به مناطق کمتر واکسینه شده کشور خواهد رسید.

گاندر گفت: “اعداد به نظر خوب نیستند.”

دکتر رابرت واچر، رئیس دپارتمان پزشکی دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو، گفت که تعداد موارد حتی سریعتر از حد انتظار افزایش یافته است، اما امیدوار است که موج Omicron به زودی افزایش یابد.

او گفت: «در جاهای دیگر جلوی منحنی، آن‌ها چیزی را می‌بینند که ما امیدواریم افتضاح و بزرگ باشد و به اوج سریعی برسد و به همان سرعت پایین بیاید.»

در حال حاضر، افزایش بستری شدن در بیمارستان، بار کادر پزشکی را تحت فشار قرار داده است. بسیاری از کارکنان بهداشتی در سراسر کشور به دلیل فرسودگی شغلی، دستمزدهای پایین یا ترکیبی از این دو در سال گذشته این حوزه را ترک کرده اند.

رانی، رئیس دانشگاه براون، گفت که برنامه بایدن برای استقرار 1000 پزشک نظامی “بهتر از هیچ، اما کافی نیست” و افزود که دولت باید بر جذب و حفظ پرسنل پزشکی تمرکز کند تا با این جهش و همچنین با این جهش موثر مبارزه کند. همه آینده ها رانی گفت که چنین ابتکاری می تواند شامل پاداش های ریسک یا مشوق هایی برای بازپرداخت وام ها در حمایت از “بنیاد سیستم” از جمله پرستاران و دستیاران پزشکی باشد.

دکتر جی وارما، استاد علوم بهداشت عمومی در پزشکی ویل کورنل، گفت که در ابتدای دولت بایدن “بسیار خوشبین” بود زیرا رویکرد او به بیماری همه گیر معکوس کامل از آنچه در زمان دولت قبلی رخ داده بود بود. ”

وی گفت: «متاسفانه به نظر نمی‌رسد که بسیاری از این طرح به اندازه برنامه‌ریزی شده اولیه اجرا شده است. بنابراین آنچه که ما در حال حاضر می بینیم تلاش برای جبران است.

وارما با اشاره به نیاز ملی به “تست های خانگی ارزان، فراوان و باکیفیت”، افزود: “برای ما غیرقابل قبول است که بدون توجه به توانایی پرداخت شما، این نوع تست را در همه جا در دسترس همه قرار دهیم.”

وارما نیز مانند رانی به نیاز به راه حل های بلندمدت از سوی دولت بایدن اشاره کرد.

او گفت: “نگرانی واقعی من این نیست که آنچه در حال حاضر وعده داده اند کافی نیست.” من می‌خواهم مطمئن شوم که کاری که آنها اکنون انجام می‌دهند فقط پیش پرداختی برای سرمایه‌گذاری بسیار قوی‌تر در برنامه‌ای است که در ابتدا در زمان شروع به کار تعیین کرده بودند.»[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Bozdurma