طراحی لبخند دیجیتال – لابراتوار دیجیتال R2Gate

این وضعیت در قیمت ها نیز منعکس شده و ممکن است قیمت گذاری های متفاوتی ارائه شود. در کد کم طراحی و ساخت ریستوریشن های دندانی و تصاویر سه بعدی درون دهانی گرفته می شود. طراحی لبخند دیجیتال یا همان طراحی لبخند با کامپیوتر (Digital Smile Design) که به اختصار DSD نام می گیرد، به استفاده از فناوری های دیجیتال در طراحی و اصلاح طرح لبخند مربوط می شود. زیرا روش های انجام شده برای به دست آوردن لبخندی زیبا برای هر بیمار یکسان نیست.

سیستم DSD یا طراحی دیجیتال لبخند یک سیستم کاملاً منحصر بفرد میباشد کهبرای اولین بار طراحی لبخند بیمار بصورت دیجیتالی و توسط کامپیوتر انجام میگیرد. انجام میپذیرد. استفاده از نرم افزار پیشرفته GPS و قابلیت منحصر بفرد آندر آنالیز زیبایی صورت و دندان ، این امکان رابهما میدهد کهبه سادگی و با دقت بالا پارامترهای مورد نظررا بررسی و دستورات لابراتوری و کلینیکی را صادر نماییم.

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و همچنین افزایش انواع روش ها و درمانهای زیبایی در سال های اخیر مقوله دندانپزشکی نیز از این مهم بی تاثیر نبوده است. دانش مدرن در اختیار روش های درمانی حرفه ای متنوع و انتخابی قرار گرفته است. پس از آنکه اطلاعات وارد نرم افزار می شوند، دندانپزشک به آرشیو دیجیتالی فرم ها و اشکال مختلفی که می توانند در تصاویر روی دندان ها قرار بگیرند نگاه خواهد کرد. اصلاح طرح لبخند شامل بهبود شكل، فرم و رنگ دندانها برای داشتن یک لبخند زیباست. علاوه بر این از آلبوم موجود میتوانید فرم داخلی، شیارها و فرم مورد نظر (بیضی، مستطیلی، مثلثی) دندانها را مشاهده و جزییات را انتخاب کنید.

این فرآیند بهبود لبخند و داشتن لبخند هالیوودی توسط دندانپزشک زیبایی از طریق یک یا چند روش زیبایی دندان از قبیل لمینت یا لامینیت، ونیر یا کامپوزیت ونیر، باندینگ دندان، کاشت دندان و سفید کردن دندان یا بلیچینگ و روکش گذاری با روکشهای فول و تمام سرامیک دندان، اصلاح لبخند لثهای و غیره انجام میشود.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با طراحی لبخند دیجیتال چیست وب سایت خود باشید.

ایندکسر