صندلی دیوان عالی می تواند پایگاه بایدن را پس از ناکامی ها انرژی بخشد

[ad_1]

بازنشستگی استفن جی. بریر، قاضی دیوان عالی کشور، فرصت طلایی را برای رئیس جمهور بایدن و دموکرات ها فراهم می کند تا از شکست های اخیر عبور کرده و به رای دهندگان سیاه پوست و مترقی قبل از انتخابات میان دوره ای، انرژی دوباره بدهند.

یعنی اگر همه چیز به آرامی پیش برود.

انتصاب اولین زن سیاه‌پوست قاضی دادگاه عالی کشور، همانطور که بایدن متعهد شده است، می‌تواند مشکلات سیاسی را که دموکرات‌ها در انتخابات نوامبر با آن روبرو هستند، به ویژه در بحبوحه کاهش محبوبیت بایدن و پس از شکست‌های متوالی در قوانین مربوط به حق رای، کاهش دهد. و صورتحساب مخارج هنگفت «بهتر بساز».

اما با توجه به ماهیت خطرناک اکثریت دموکرات‌ها در سنا و تقویم قانونی شلوغ، اضافه شدن فرآیند تأیید دیوان عالی این امکان را دارد که تنش‌های درون حزبی موجود را تشدید کند و فشار برای تصویب بیشتر دستور کار قانونی بایدن را پیچیده‌تر کند.

جیم مسینا، دستیار سابق کاخ سفید پرزیدنت اوباما و مدیر کمپین انتخاباتی او در سال 2012، گفت: «این در زمان مناسبی برای این کاخ سفید می‌آید».

مسینا گفت که فرآیند تایید دیوان عالی می تواند به دموکرات ها یک دوره آرامش پس از سقوط لایحه 1.7 تریلیون دلاری بایدن برای شبکه امنیت اجتماعی بدهد که با مخالفت سناتور میانه رو از مسیر خارج شد. جو مانچین سوم (DW.Va.).

او گفت: «در کوتاه‌مدت، هیچ‌کس روی «بهتر بسازید» متمرکز نخواهد شد. “و این به احساسات آسیب دیده زمان می دهد تا بهبود یابد و آنها می توانند این رابطه را دوباره تنظیم کنند.”

اما ایجاد توازن میان فشار تایید با دیگر اولویت های قانونی می تواند پیچیده باشد. اگر تاریخ اخیر یک راهنما باشد، به محض اینکه بایدن انتخاب را اعلام کند، نبرد تایید تمام اکسیژن سنا را مصرف می کند. و اگر رأی گیری با مشکل مواجه شود، ممکن است زمان بیشتری را از دست بدهد زیرا رهبر اکثریت سنا، چارلز ای. شومر (DN.Y.) و دیگر دموکرات ها تلاش می کنند اکثریت را جمع آوری کنند.

بایدن بعدازظهر چهارشنبه پرسش خود درباره بازنشستگی بریر را قطع کرد و به عدالت موکول کرد، که هنوز رسماً بازنشستگی خود را اعلام نکرده است.

رئیس جمهور در جریان رویدادی با مدیران عامل در اتاق غذاخوری ایالتی کاخ سفید گفت: «اجازه دهید هر اظهاراتی را که می خواهد بیان کند، و من خوشحال خواهم شد که بعداً در مورد آن صحبت کنم».

شومر بازتر صحبت کرد. او روز چهارشنبه در نیویورک گفت: “ما می خواهیم به سرعت حرکت کنیم.” ما می خواهیم این کار را در اسرع وقت انجام دهیم.»

به گفته یک فرد آشنا با تفکر شومر، دموکرات‌های سنا می‌گویند که قصد دارند از جدول زمانی جمهوری‌خواهان برای نامزدی قاضی امی کونی بارت در سال 2020 به عنوان الگو استفاده کنند. طبق آمار کنگره غیرحزبی، در آن صورت، تنها یک ماه بین نامزدی و تایید کامل سنا فاصله بود که یک جدول زمانی بسیار سریعتر از میانگین تاریخی دو ماهه بود.

به محض اینکه بایدن نامزد شود، ساعت شروع می شود. به گفته دستیاران دموکرات، زمانی که این اتفاق بیفتد، دموکرات‌های سنا مطمئن هستند که می‌توانند قبل از کناره‌گیری بریر، جلسات استماع و رأی‌گیری در کل سنا برگزار کنند.

با این حال، روند نامزدی یک اقدام جدی خواهد بود. احتمالاً می توان آزمایش کرد که آیا رابطه بین مرکزگرایان مانچین و سن وجود دارد یا خیر. کیرستن سینما (دی-آریز.) و بقیه اعضای حزب دموکرات پس از هفته‌ها ناامیدی به دلیل عدم تمایل این زوج به حمایت از هزینه‌های اجتماعی و لایحه آب و هوایی بایدن و مخالفت با تلاش‌های او برای لغو قانون سنا در مورد این قانون فرسوده شده‌اند. قانون حق رای

در مجلس سنا 50-50، دموکرات‌ها به رای همه اعضا و رای دو مستقل که با آن‌ها جمع می‌شوند نیاز دارند. برای هر دموکراتی که از دست می دهند، باید یک جمهوری خواه را انتخاب کنند.

با توجه به تمرکز طولانی مدت میچ مک کانل، رهبر اقلیت سنا (R-Ky) بر ایجاد یک دادگاه عالی محافظه کار، او مطمئناً جمهوری خواهان را به مخالفت با هر نامزدی بایدن سوق خواهد داد.

اما دموکرات ها می توانند برای جلب حمایت سن. سوزان کالینز از مین، که از همه نامزدهای دیوان عالی حمایت کرد تا قبل از بارت، یا سناتور، در برابر او بیایند. لیزا مورکوفسکی از آلاسکا که با نامزدهای اوباما مخالفت کرد اما در مورد نامزدهای ترامپ اختلاف نظر داشت.

سناتور آمریکایی گفت: «اگر همه دموکرات‌ها کنار هم بنشینند – که من انتظار دارم این کار را انجام دهند – آنها این قدرت را خواهند داشت که در سال 2022 بدون یک رأی جمهوری‌خواه به جای قاضی بریر جایگزین شوند.» لیندسی گراهام از کارولینای جنوبی، جمهوری خواه ارشد کمیته قضایی سنا. “انتخابات پیامدهایی دارد، و این در مورد احراز پست های خالی دادگاه عالی آشکارتر است.”

با این حال، یک استعفای غیرمنتظره یا مرگ یک سناتور دموکرات می تواند کنترل را به دست مک کانل بازگرداند، مک کانل می تواند تصمیم بگیرد که از هرگونه اقدامی در مورد نامزدی جلوگیری کند، همانطور که اوباما در سال 2016 قاضی مریک گارلند را به دیوان عالی معرفی کرد.

کمیته قضایی سنا ریچارد جی. دوربین (D-Ill.) گفت که قصد دارد هر نامزد بایدن را “به سرعت” از طریق کمیته خود منتقل کند، احساسی که توسط چندین سناتور دیگر تکرار شد.

سناتور گفت: “من آماده هستم تا در اسرع وقت برای بررسی و تایید یک نامزد بسیار واجد شرایط حرکت کنم.” پتی موری (D-Wash.) و اضافه کرد که او می خواهد نامزدی را ببیند که “موانع را بشکند و به عنوان اولین زن سیاه پوست در دادگاه عالی ایالات متحده تاریخ ساز شود.”

سن دایان فاینشتاین (D-Calif.) گفت زمان زیادی برای تایید نامزدی وجود دارد و اطمینان حاصل می شود که هیچ شکافی روی نیمکت وجود ندارد. او گفت: «با شش ماه تا خروج قاضی بریر از دادگاه، کمیته قضایی سنا زمان کافی برای برگزاری جلسات استماع در مورد نامزد رئیس جمهور بایدن خواهد داشت.

بریر صراحتاً نگفته است که تا پایان دوره در ماه ژوئن باقی خواهد ماند، اگرچه این همان چیزی است که بسیاری از دموکرات ها انتظار دارند.

به گفته اسکات جنینگز، استراتژیست حزب جمهوری خواه، که نزدیک به مک کانل است، یک نبرد تأیید سریع می تواند برای جمهوری خواهان که در انتخابات میان دوره ای امسال مورد حمایت قرار گرفته اند، سودمند باشد.

دیدگاه استراتژیک کلی این است که جمهوری خواهان محیطی عالی دارند که عمدتاً همه پرسی درباره بایدن، اقتصاد، جرم و جنایت و مدارس است. هر چیزی که از آن مکالمه دور کند، خوب نیست.

او با کنایه گفت: «ممکن است این یکی از لحظات نادری باشد که منافع استراتژیک شومر و جمهوری خواهان در یک راستا قرار دارند.

ناتان گونزالس، سردبیر و ناشر Inside Elections، که تحلیل‌های سیاسی غیرحزبی را منتشر می‌کند، گفت که تأیید جدید قاضی دیوان عالی بعید است که پویایی سیاسی گسترده‌تر را در انتخابات میان‌دوره‌ای تغییر دهد.

برای رأی دهندگانی که دیوان عالی را به موضوع اصلی تبدیل کرده اند، قبلاً تصمیم گرفته اند به کدام حزب رأی دهند. آنها در حال حاضر انرژی دارند، “او گفت. اگر بایدن نتواند عدالت را تأیید کند، دموکرات ها را بیشتر تحت فشار قرار می دهد و می تواند به نامزدهای دموکرات در سال 2022 آسیب برساند.

مت گروسمن، استاد علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی میشیگان، گفت، با این حال، یک انتصاب موفق می تواند به اطمینان حاصل شود که رای دهندگان دموکرات در ماه نوامبر شرکت می کنند.

«بعید نیست که کسی را که قبلاً انجام نداده است به دست آورد [Biden’s] گروسمن گفت. ممکن است هر کسی که در آن طرف است بیشتر در مبارزه باشد.”

اما نمی توان انکار کرد که اخبار بازنشستگی بریر فرصت بسیار مورد نیاز را برای دموکرات ها فراهم می کند تا حتی برای مدت کوتاهی، روایت سیاسی را تغییر دهند و پایگاه ضعیف حزب را در پشت نامزد تاریخ ساز جمع کنند، در زمانی که دادگاه در حال بررسی پرونده ای است که می تواند. باز کردن Roe vs. تصمیم وید که حقوق سقط جنین را تضمین می کند.

در میان تورم فزاینده، نوع مخرب ویروس کرونا Omicron و افزایش ترس عمومی در مورد جرم و جنایت و ایمنی، بایدن نتوانسته است تعداد تاییدیه‌های نزولی خود را که ماه‌ها بیش از 40 درصد گیر کرده بود، بهبود بخشد.

این کاهش بیشتر در میان اعضای حزب خودش مشهود است. یک نظرسنجی که این هفته توسط مرکز تحقیقاتی پیو منتشر شد، نشان داد که تقریباً سه چهارم دموکرات‌ها نمره بالایی از عملکرد شغلی رئیس‌جمهور می‌دهند که نسبت به 91 درصد در مارس سال گذشته کاهش یافته است. این کاهش حتی در میان رای دهندگان متمایل به دموکرات که میزان رضایت آنها 20 امتیاز کاهش یافته و اکنون در 56 درصد است، شدیدتر است.

جای خالی دادگاه آتی همچنین به بایدن فرصتی می دهد تا با رأی دهندگان سیاه پوست، ستون فقرات ائتلاف دموکرات، جایگاه خود را به دست آورد. بایدن با تلاش ناموفق خود برای پیشبرد حمایت از حقوق رای و فقدان قانون اساسی عدالت کیفری، می‌توانست با عمل به وعده مبارزات انتخاباتی مبنی بر معرفی یک زن سیاه‌پوست به دادگاه، جایگاه خود را با این حوزه انتخابیه کلیدی جبران کند.

جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید روز چهارشنبه تایید کرد که بایدن «مطمئناً پایبند» وعده‌اش برای معرفی یک زن سیاه‌پوست است.

مسینا، دستیار سابق اوباما، گفت: «این به رئیس‌جمهور این امکان را می‌دهد که لحظه‌ای بی‌سابقه داشته باشد که همه را خوشحال کند، و تعداد آن‌ها کم است.» «با قوانین، مردم پس از آن که به آن چیزی که می‌خواستند نرسیدند، ناامید می‌شوند. اما وقتی سنا را بر روی یک قاضی جدید دیوان عالی کوبید، آن لحظه یک لحظه کنترل داخلی است.»[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort kusadasi escort