سالن عقد کیانشهر – دفتر عقد و ازدواج مهرماندگار

سالن عقد های شیک و لوکس برای برگزاری مراسم عقد لاکچری در زیباترین روز زندگیتان مناسب ترین گزینه هستند. تشریفات عقد هرمس با دو سفره عقد لاکچری و دو سالن پذیرایی دارای دکوراسیون و چیدمانی متفاوت و به روز پذیرای شما عزیزان است. این مجموعه دارای 3 سالن شیک و مجلل به نام ارکیده، مرمر و آینه می باشد و همچنین با فضای باز و محوطه مجلل و مدرن امکان میزبانی از جشن ها و مراسمات عقد شما می باشد. این سالن عقد علاوه بر فضای باز بسیار مناسب برای زمان کرونا، یک سالن بسیار بزرگ و مسقف برای ادامه زمان مراسم و یا زمان شام نیز سالن عقد خاطره قم دارد.

سکویی که عروس و داماد بر روی آن می نشینند، در بالاترین قسمت سالن قرار دارد. این هم از آن مسائلی ست که در صورت رعایت نشدنش، میتواند اعصاب خردیها و ناراحتیهای فراوانی در حین مراسم به بار آورد! یکی از بخش هایی که در هنگام انتخاب محضر عقد در کیانشهر باید به آن توجه داشته باشید، جایگاه عروس و داماد می باشد.

اگر به دنبال یک دفتر عقد شیک کیانشهر هستید، که در نزدیکی مرکز شهر باشد، مهرماندگار بهترین انتخاب است. خانه عقد ترمه با 3 سالن عقد بسیار لوکس و خاص در تهران، یکی از بهترین گزینه ها برای برگزاری مراسم عقد در یک خانه ویلایی لوکس و فضای باز است. مهرماندگار بهترین خدمات را به زوج های جوان ارائه می دهد، بنابراین در انتخاب خود شک نداشته باشید. این سالن بعنوان یکی از شیک ترین و خاص ترین دفاتر ازدواج شرق تهران با خدماتی ویژه در خدمت زوج ها و خانواده های محترم می باشد. دفتر ازدواج 364 در پونک – بلوار میرزا بابایی – بین چهار راه عدل و سردار جنگل قرار دارد .

تشریفات عقد همدم در این مجموعه برای سرو ناهار و شام، با درنظر گرفتن 5 سالن اختصاصی با دکوراسیون و معماری کلاسیک در تمهای رنگی متنوع، سعی در برگزاری جشن عقدی باشکوه و بینقص دارد. سالن عقد وانیا یکی از برترین سالن عقدهای لوکس شرق تهران میباشد که با دکوراسیونی شیک و خاص اولین انتخاب شما برای برگزاری جشنتان خواهد بود. فقط با یک برنامه ریزی ساده که نمیشود این همه دردسر را از سر گذراند. تعدادی از مجموعههای پذیرایی، امکانات گل آرایی و بادکنک آرایی و شمع آرایی دارند که جلوه خاص و ویژهای به مراسم شما خواهند داد.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد سالن عقد تیوا کرج لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر