رنگ سال 2021 و عکسهایی از آن در دکوراسیون داخلی

همچنین پارکت و کف چوبی که مورد استفاده قرار می گیرند، می توانند محیط را خودمانی و طراح داخلی اداری صمیمیتر کنند. کارایی این کمد ها می تواند فضایی برای در نظر گرفتن آرشیوهای متعدد و بایگانی ها باشند و در عملکرد دیگر میتوانند یک حریم شخصی برای کارکنان به وجود بیاورند تا از این طریق کارکنان بتوانند به راحتی در راستای اهداف خود تلاش کنند. امکان نظافت مقاومت و عمر مبلمان نیز در فضاهای اداری اهمیت بالایی دارد زیرا به علت حجم بالای رفت و آمد امکان خراب شدن آنها بسیار زیاد است مثلا مبلهای چرم این امکان را دارند که به راحتی نظافت بشوند. اگر اصول طراحی داخلی ساختمان اداری مورد توجه قرار نگیرد و فضا به مدیریت فضای در دسترس، راحتی افراد در محیط توجهی نشود و یا دکوراسیون اداری مدرن و یا دکوراسیون اداری شیک پیاده سازی نشود از میزان رضایت کارکنان و مراجعان کاسته می شود. برای نورپردازی مصنوعی بهتره که ابتدا میزان نیاز نور در فضا رو محاسبه کنیم و به علاوه با انواع روشنایی های مصنوعی در ساختمان ها و فضای داخلی آشنا باشیم. هر محیط کاری به یک طراحی داخلی اداری نیاز دارد تا زیبا و کارآمد باشد. چیزی که بیشتر از هر چیز دیگری شرکت اپل و شرکتهای شبیه به آن نیاز دارد.

، استفاده کرد و از المانهایی بهره گرفت که بتواند حسی لطیف را در مخاطب ایجاد کند. تناسب لوازم اداری با دفاتر، تحت تاثیر عواملی چون قابلیت تطبیق ، تنظیم، دوام، سازگاری، فضای نگهداری، بهره وری، زیبایی و چگونگی سیم کشی می باشد. اتخاذ تصمیم در خصوص فضاهای ثابت، فضاهای داخلی و چیدمان مبلمان، عوامل مهمی در طراحی فضاهای اداری و چگونگی انجام فعالیت ها می باشد، از این رو در طراحی معماری فضاهای اداری بهتر است یک فضای یکدست داشته باشیم تا با استفاده از انواع پارتیشن ها و مبلمان اداری با سایزهای استاندارد تفکیک فضاها صورت گرفته و دکوراسیون اداری مد نظر کارفرما طراحی و اجرا شود. کاربرد متریال های متنوع در دکوراسیون این ساختمان اداری به منظور ایجاد فضایی مدرن و نو در طراحی، و هم چنین سازماندهی فضایی با در نظر گرفتن ویژگی های مادی آن صورت گرفته است. ساختمان اداری شرکت تبلیغاتی Marquis واقع در هند توسط استودیو معماری KAAS در فضایی به مساحت 1800 متر مربع طراحی و به اجرا رسیده است. لابی اصلی شرکت یوتیوب در جنوب لسآنجلس در محله پلایا ویستا واقع شده که میتوان گفت که بدون آن لیست بهترین طراحیهای دکوراسیون داخلی شرکتهای معروف جهان کامل نیست.

دفاتر گوگل در سرتاسر جهان وجود دارد و همه آنها بسیار خلاقانه هستند. مسلما طراحی داخلی خانههایی که وسایل نو برای آنها قرار است خریداری شود، راحت تر از خانههایی خواهد شد که کارفرما تمایلی برای خرید وسایل جدید ندارد. در شرایطی که حداقل وسایل نو خریداری شود، طراح مجبور است بر اساس اکسسوریهای موجود، سبک طراحی خود را انتخاب کند. بر طبق نوشته خود سایت یوتیوب فضای شرکت یوتیوب در لسآنجلس شامل صفحهنمایشی بزرگ، دوربین، چراغها و وسایل صوتی میشود و اگر کانال شما بیش از ۱۰ هزار علاقهمند دارد شما میتوانید به صورت رایگان از این امکانات استفاده کنید. گفته میشود که اگر کانال شما بیش از ۱۰ هزار دنبال کننده دارد، میتوانید به قسمتهایی از شرکت که نیازمند تولید هستید دسترسی داشته باشید! در این سبک با استفاده از نور و رنگ، محیطی شاد و جذاب خلق نمود. شما باید نور طبیعی را تا آنجا که امکان پذیر است، وارد دفتر خود کنید. به سقف چوبی دقت کنید. در شرکت اپل همچنان که در تصویر بالا مشخص است، از مبلمان کاملا ساده استفاده شده که به طراحی مینیمال این شرکت کمک کرده است. اما در کنار این ون، نشانههای زیبای از توجه به ورزش وجود دارد، درست مثل همین کافه تریای شرکت و کاشیهایی به شکل مایکل جردن که در تصویر زیر مشاهده میکنید.

بهتر است توجه داشته باشید که طراحی داخلی اداری نباید مثلا مانند یک کافه یا رستوران باشد. رو به دریا بودن یک طرف، ست بودن میزها و رنگ جذابشون یک طرف. اینجا میخوایم یک نمونه دکوراسیون اداری خیلی خاص رو بهتون نشون بدیم. اینم یک نمونه از طراحی دکوراسیون اداری خیلی ساده. برندهایی که بخشی از زندگی روزمره ما شدهاند. در حال حاضر اکثر شرکت ها در طراحی اداری خود، از ترکیبی از این رنگ ها که با رنگ برند و لوگوی خود همخوانی داشته باشند استفاده می کنند. بسیاری از سازمان ها در دنیا از رنگ خنثی برای دیزاین محیط کار استفاده می کنند و برای تاکید روی رنگ سازمانی به صورت لکه های تاکیدی از رنگ سازمانی استفاده می کنند. نور محیط کار می بایست مطلوب باشد که چشم ها را خسته نکند و باعث خستگی کارکنانی که در طولانی مدت فعالیت می کنند نشود شایان ذکر است که عدم نور کافی موجب می شود چشم ها ضعیف و آسیب دیده شوند.

ایندکسر