ردیاب شخصی با قابلیت شنود – قیمت ردیاب شخصی

و کمک میکند که آن ها را گم نکنیم یا در صورت گم شدن ، مجددا آن ها را پیدا کنیم. البته ارزانترین ردیاب خودرو هم از یک بدنه باکیفیت برخوردار است اما به صورت کلی وجود یک بدنه، حتی باکیفیت کم، الزامیست. جنس بدنه ی ردیاب ها یکی از مواردی هستند که روی قیمت نهایی محصول تاثیر مستقیم دارد. تنها یک بدنه پلاستیکی یا فلزی شکل که احتمالا یک دکمه کوچک روی آن وجود دارد! اگر تاکنون ردیاب های متفاوت را از نزدیک دیده باشید، احتمالا ظاهر آن را به یاد دارید.

در مدار ردیاب GPS پین های TX، RX، GND، VCC ماژول Sim808 را به همان ترتیب به پین های 10، 11، GND و VCC برد اصلی متصل می کنیم. برای برقراری این ارتباط به همان ماژول سیم کارات GSM Module نیاز داریم. 3-حتما سابقه کاری شرکت را چک کنید،شرکتی که تازه وارد به بازار ردیاب است،با توجه به نیاز مشتری به خدمات پس از فروش،احتمال خروج سریع از بازار و عدم پشتیبانی مشتری را دارد.

به عنوان مثال، اگر به روز رسانی محل از هر دقیقه به هر ۳۰ دقیقه تغییر دهید، این کار، عمر باتری را به طور چشمگیری افزایش خواهد داد. در صورت سرقت خودرو یا استفاده بی مورد و خارج شدن از مسیر حرکت و یا پارکینگ ، مالک وسیله نقلیه می تواند سریعا توسط نرم افزار موبایل یا کامپیوتر شخصی خود ، مکان خودرو را پیدا کرده و به سمت آن برود. حتی می توانید به ردیابی حیوانات خانگی بپردازید تا در صورت دور شدن از شما آن ها را پیدا کنید. بیشتر جی پی اس ها را می توان از راه دور کنترل کرد.

برای استفاده از انواع دستگاه ردیاب، تنها دغدغه ای که شما باید داشته باشید این است که دستگاه را به یک سیمکارت دارای شارژ، مجهز کنید. این جی پی اس می تواند به عنوان دستگاه ردیاب خودرو و یا جی پی اس شخصی مورد استفاده قرار بگیرد. ردیاب یا Tracker یک دستگاه الکترونیکی کوچک (3 تا 5 سانتی متر) و سبک (20-100گرم) است که در صورتی که همراه با شخص یا وسیله دیگری حمل شود ، مکان جغرافیایی آن را توسط سنسور جی پی اس ، پیدا کرده و لحظه به لحظه به سیستم مرکزی مخابره میکند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از قیمت gps شخصی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر