دموکرات ها تمرکز حزب جمهوری خواه بر نظریه انتقادی نژادی را به عنوان نژادپرست محکوم می کنند


بیش از پنج دهه در زندگی عمومی، جو بایدن با درجات مختلفی از موفقیت در تقریباً هر نقطه داغ در سیاست نژادی آمریکا، از تبعیض‌زدایی در مدارس گرفته تا سرکوب جرم و جنایت که به‌طور نامتناسبی جوامع رنگین پوست را تحت تأثیر قرار داده، مواجه بوده است. زمانی که سال گذشته نامزد ریاست جمهوری شد، قول داد که “روح ملت ما را درمان کند” که توسط دونالد ترامپ ملتهب شده بود.

اکنون، کمتر از یک سال پس از دوره ریاست‌جمهوری خود، بایدن با خشم فزاینده‌ای بر سر آموزش و تئوری نژادی انتقادی مواجه است، یک چارچوب آکادمیک دهه‌ای که به اصطلاحی رایج برای همه چیزهایی که جمهوری‌خواهان در مورد طرح‌های گوناگونی دوست ندارند، و نحوه آموزش مدارس به ایالات متحده تبدیل شده است. تاریخ و سایر اثرات هیجان انگیز محاسبه سال گذشته بی عدالتی نژادی که با ترور جورج فلوید دامن زد.

این موضوع چندین چالش را برای رئیس جمهور و حزبش ایجاد می کند. این اکوسیستم رسانه‌ای دست راستی که می‌تواند بحث را تشدید و تحریف کند، منعکس‌کننده درخواست‌هایی برای شکایت‌های سفیدپوستان است که دارای سنت موفقیت در انتخابات است. دموکرات‌ها ممکن است تمایلی به تعهد نداشته باشند، اما نادیده گرفتن بحث‌ها باعث می‌شود که آنها به دلیل دست نزدن یا رد نگرانی‌های والدین انتقاد کنند، احساسی که گلن یانگکین، جمهوری‌خواه، در کمپین موفقیت‌آمیز خود برای فرمانداری ویرجینیا از آن استفاده کرد.

تاکنون، پاسخ بایدن به سؤالات درباره نظریه انتقادی نژادی کوتاه بوده است.

او هفته گذشته به کاخ سفید گفت: «فکر می‌کنم تمام پاسخ این است که حقیقت را بگوییم، بگوییم کجا هستیم». بایدن سعی کرد توجه خود را به برنامه اقتصادی گسترده خود معطوف کند، که در روز جمعه زمانی که مجلس نمایندگان قوانین زیرساختی دو حزبی را که بیش از یک تریلیون دلار تعیین شده بود، تصویب کرد، گام مهمی به جلو برداشت.

دموکرات ها تمرکز محافظه کارانه بر نظریه انتقادی نژادی را بخشی از خط طولانی سیاست های نژادپرستانه سگ بازی می دانند، تاکتیکی که اغلب حزب آنها را که متکی بر ائتلاف چند نژادی است، در دفاع قرار می دهد.

کورنل بلچر، یک جامعه شناس دموکرات، آن را به عنوان “جدیدترین، بزرگ ترین، شیواترین تکرار استراتژی جنوب” توصیف کرد، اشاره ای به تغییرات سیاسی در جریان جنبش حقوق مدنی که در آن جمهوری خواهان از نژادپرست های سفیدپوست خواستند آرای دموکرات ها را ربودند. کوپن. این آخرین تکرار ملکه رفاه است، اتوبوس ها در شهر، تهاجم به مرز جنوبی، غرامت پلیس است.»

جف رو، یک استراتژیست جمهوری خواه که برای یانگکین کار می کرد، این اتهام را رد کرد که صحبت در مورد یک نظریه نژادی انتقادی سوت سگ است.

رو گفت: «تنها به این دلیل که تری مک آلیف، دموکرات شکست خورده توسط یانگکین، گفت که او نژادپرست است، به این معنا نیست که او این کار را کرد. هیچ کس به جز عوامل حزب دمکرات چنین فکری نمی کند.

گلن یانگکین در حالی که بین دو پرچم آمریکا ایستاده مشت هایش را بالا می گیرد.

گلن یانگکین در اوایل چهارشنبه پیروزی خود را در رقابت برای فرمانداری ویرجینیا جشن می گیرد.

(اندرو هارنیک / آسوشیتدپرس)

در پایان، تلاش‌های مک‌آلیف برای متهم کردن یانگ به نژادپرستی با رای‌دهندگان کافی طنین‌انداز نشد تا فرماندار سابق ویرجینیا بتواند شغل قبلی‌اش را پس بگیرد. همچنین تلاش های او برای به تصویر کشیدن یانگکین، یک مدیر سابق سهام خصوصی که هرگز مانند ترامپ در خاکی منصب دولتی نداشت، انجام نشد.

تحلیلگران سیاسی می گویند مک آلیف به اندازه کافی برای ایجاد پیام مثبت در مورد سابقه خود یا اهداف خود برای دوره جدید فرمانداری اقدام نکرده است. آماندا وینترسیک، دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه ویرجینیای مشترک المنافع، گفت که مشارکت در انتخابات افزایش یافته است، اما برای جمهوری خواهان بیشتر از دموکرات ها افزایش یافته است.

بایدن در 26 اکتبر با مک‌آلیف به مبارزات انتخاباتی پرداخت، اما مدارس در مرکز سخنرانی او قرار نداشتند، و او نظریه نژادی انتقادی را مطرح نکرد. در عوض، او پیام مک آلیف را برای پیوند دادن ینگین به ترامپ تکرار کرد.

بایدن گفت: «من علیه دونالد ترامپ جنگیدم. و تری در حال مبارزه با دستیار دونالد ترامپ است.

تماس های یانگکین به ویژه با خانواده هایی که هنوز در مورد تأثیرات همه گیری مردد هستند، طنین انداز بود.

دیوید وینستون، جامعه‌شناسی که به رهبران جمهوری‌خواه در مجلس نمایندگان و سنا مشاوره می‌دهد، گفت: صحبت درباره نژادپرستی – به عنوان تلاش برای تغییر نام مدارس – پس از اینکه ویروس کرونا باعث اختلال در تحصیل فرزندانشان شد، باعث ناشنوا شدن برخی از والدین شد.

او گفت: «چرا وقتی فرزندانشان یک سال و نیم عقب هستند، ما متعهد می شویم که درباره این همه مشکلات صحبت کنیم؟

وینستون گفت که این موضوع در جریان آخرین مناظره کمپین، زمانی که مک‌آلیف گفت: «فکر نمی‌کنم والدین باید به مدارس بگویند که چه چیزی باید آموزش دهند»، به یانگکین استدلالی داد که از مرزهای حزب عبور می‌کند.

وینستون گفت: «این ایده که شما می خواهید اصرار داشته باشید که والدین نقش کلیدی در تعریف یا انجام بحث در مورد تحصیلات فرزندشان دارند، بحث حزبی خاصی نیست.

آدریان شراپشایر، مدیر اجرایی BlackPAC که از مک‌آلیف در رقابت در ویرجینیا حمایت کرد، اذعان کرد که جمهوری‌خواهان پیام قانع‌کننده‌ای را ایجاد کرده‌اند.

او گفت: “فکر نمی‌کنم آنها در مورد این تجارت برای والدین و والدینی که می‌خواهند بیشتر بگویند، اشتباه نمی‌کنند.” آنها مطمئناً می‌خواهند در نحوه تصمیم‌گیری مدرسه مشارکت و مشارکت داشته باشند.»

پرزیدنت بایدن با تری مک آلیف، فرماندار سابق ویرجینیا در 26 اکتبر به مبارزات انتخاباتی پرداخت.

پرزیدنت بایدن با تری مک آلیف، فرماندار سابق ویرجینیا در 26 اکتبر به مبارزات انتخاباتی پرداخت.

(الکس براندون / آسوشیتدپرس)

شروپشایر گفت، اما این مکالمه به شکل دیگری باعث ایجاد یک رشته شد. او استدلال می‌کند که جمهوری‌خواهان از «اعلام این که کودکان سفیدپوست نباید از نظر فیزیکی نزدیک به کودکان سیاه‌پوست بنشینند، به امروز رسیده‌اند که می‌گویند کودکان سفید پوست نباید از لحاظ فیزیکی نزدیک به برنامه‌ای که در مورد نقش نژادپرستی در این کشور صحبت می‌کند بنشینند».

ویرجینیا تنها ایالتی نبود که در آن انتخابات بر نظریه انتقادی نژادی مبتنی بر این ایده که نژاد از نظر اجتماعی ساخته شده است و اینکه نژادپرستی از لحاظ تاریخی در سیستم‌های قانونی و دولتی کشور ذاتی بوده است، برخورد کرد.

نامزدهایی که او را مجرم شناخته بودند، نتوانستند در مسابقات شورای مدرسه محلی در ایالت هایی مانند ویسکانسین، مینه سوتا و کانکتیکات شرکت کنند. اما پس از پیروزی یانگ در ایالتی که بایدن تنها در سال گذشته دو رقمی آن را به دست آورد، جمهوریخواهان احتمالاً در انتخابات میان‌دوره‌ای آتی به پیام‌های مشابهی تمایل پیدا خواهند کرد.

کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان، که در گذشته تئوری نژادی انتقادی را محکوم کرده است، گفت که باشگاه او لایحه‌ای درباره حقوق والدین صادر خواهد کرد تا تمرکز حزب بر آموزش را حفظ کند، چیزی که به طور سنتی به عنوان یک مشکل قوی‌تر برای دموکرات‌ها تلقی می‌شود.

استیو اسکالیس (R-La.)، یکی دیگر از رهبران این گروه، گفت که این انتخابات نشان داد که والدین “نگران چیزهایی مانند نظریه نژادی انتقادی هستند که در گلوی فرزندانشان در تلاش برای آموزش نفرت گیر کرده است.” آمریکا.”

بحث در مورد آموزش و پرورش و نژاد به ویژه در ویرجینیا طنین انداز شده است، جایی که برخی از مدارس دولتی به جای مواجهه با ادغام پس از حکم دادگاه عالی در سال 1954 در براون علیه شورای آموزش و پرورش بسته شده اند. وجوه مالیات دهندگان به «آکادمی های جداسازی» هدایت شد که فقط برای دانشجویان سفیدپوست بود.

این چرخه پیشرفت و واکنش نژادی پس از قتل فلوید توسط یک افسر پلیس سفیدپوست در مینیاپولیس و همزمان با همه‌گیری COVID-19 ادامه یافت. حسن کوام جفریس، استاد تاریخ در ایالات متحده در دانشگاه ایالتی اوهایو، گفت که میلیون ها سفیدپوست به تظاهرات متعاقب آن پیوستند، به ویژه جوانان سفیدپوست که به طور ناگهانی سؤالاتی از والدین خود داشتند.

جفریس گفت: قبل از اعتراضات، کایلی به خانه برنگشت و گفت: “ما یک مشکل سیستماتیک با نژادپرستی داریم.” و حالا مامان میگه این دیگه چیه؟

با تغییر مکالمات در مورد نژاد، والدین ناگهان دید صمیمانه ای نسبت به تحصیلات فرزندانشان پیدا کردند، زمانی که مدارس در طول همه گیری همه گیر تعطیل شد و زندگی آنها را زیر و رو کرد.

برخی از والدین چیزهایی را که دیده‌اند دوست ندارند یا فکر می‌کنند که دارو بیش از حد پیش رفته است، و چهره‌های راست‌گرا این مفاهیم را به عنوان نظریه نژادی انتقادی نامیده‌اند. جمهوری خواهان می گویند راه حل این است که این نظریه را از مدارس خارج کنیم – حتی اگر در واقع بخشی از برنامه درسی نباشد.

«جمهوری خواهان دروغ می گویند. کارین ژان پیر، رئیس کارکنان کاخ سفید هفته گذشته گفت: آنها صادق نیستند. «آنها درباره جایی که ما هستیم صادق نیستند. و آنها بدبینانه سعی می کنند از فرزندان ما به عنوان فوتبال سیاسی استفاده کنند.

تظاهرکنندگان در بنای یادبود لینکلن تجمع کردند.

معترضان در 6 ژوئن 2020 در یادبود لینکلن جمع می شوند تا به ترور جورج فلوید در مینیاپولیس اعتراض کنند.

(الکس براندون / آسوشیتدپرس)

اما برخی معتقدند دموکرات ها قدرت پیام های نژادپرستانه را دست کم می گیرند.

ایان هانی لوپز، نویسنده کتاب سیاست سوت سگ و استاد دانشکده حقوق دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، می‌گوید: «بسیاری از خودی‌های سیاسی لیبرال به خود می‌گویند که سوت زدن نژادی سگ‌ها آشکار است و فقط توسط افرادی که نژادپرست هستند دوست دارند. “این اصلا درست نیست.”

وی در پایان خاطرنشان کرد، ترامپ در سال 2020 رای بیشتری نسبت به سال 2016 به دست آورد و سهم خود را از رای دهندگان غیرسفیدپوست افزایش داد. جمهوری خواهان همچنین نامزدهای مختلفی را در ویرجینیا معرفی کرده اند، از جمله یک زن سیاه پوست برای معاون فرماندار، وینسوم سیرز، و یک زن آمریکای لاتین برای دادستان کل، جیسون میرس. همه آنها پیروز شدند.

سلیندا لیک، جامعه‌شناس دموکرات که سال گذشته با کمپین بایدن کار می‌کرد، گفت دموکرات‌ها می‌توانند پاسخی مؤثر به استدلال‌های مربوط به نظریه انتقادی نژادی داشته باشند و گفت: «ما می‌خواهیم فرزندانمان خوب و بد را بیاموزند تا آینده‌ای روشن داشته باشند. و اشتباهات گذشته را تکرار نکن.»

او گفت که سال آینده، بایدن “اعتماد به نفس، راحتی و تجربه زیادی دارد.”

بایدن در اوایل زندگی سیاسی خود روابط قوی با جوامع سیاه پوست ایجاد کرد، اما گمراه شدن در مورد مسائل مربوط به عدالت نژادی آسان نیست.

او در تظاهرات حقوق مدنی شرکت کرد و به عنوان نجات غریق در محله ای عمدتا سیاهپوست در ویلمینگتون، دل کار کرد. به عنوان یک سناتور، او با حمایت فدرال از برنامه های ادغام مدارس که شامل حمل و نقل اتوبوسی است، مخالف است و سیاست های سختگیرانه جرم و جنایت را اعمال می کند که نرخ زندان را افزایش می دهد.

او بعداً یکی از دستیاران سرسخت پرزیدنت اوباما شد و هشت سال به عنوان معاون رئیس جمهور اولین فرمانده سیاه پوست این کشور خدمت کرد. او نامزدی ریاست جمهوری سال گذشته دموکرات ها و انتخابات را عمدتاً به دلیل حمایت رای دهندگان سیاه پوست به دست آورد، اگرچه برخی اظهارات غیرمنتظره جنجال هایی را در این راه برانگیخت.

هدر مک گی، که نقش نژادپرستی در سیاست آمریکا را مطالعه می کند و قبلا برای سیاستمداران و سازمان های دموکراتیک کار کرده است، گفت بایدن به عنوان نماینده حزبش با درهم آمیختن جذابیت های پوپولیستی با صحبت های نژادی موفق شود.

مک گی افزود: “شما می توانید در مورد نقش نژادپرستی صادق باشید، در حالی که دایره افرادی را که احساس می کنند می توانند در سمت درست تاریخ باشند را گسترش دهید، با توضیح اینکه این مقدار صفر نیست.

مگریان و لوگان از واشنگتن گزارش دادند. میسون از لس آنجلس گزارش داد.
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر