درمارولر ZGTS تیتانیومی میکرونیدلینگ خانگی سایز 1.5mm

برای سفارش این درمارولر و سایر تجهیزات و کوکتل های میکرونیدلینگ و مزوتراپی با مشاوران و قسمت پشتیبانی سایت حیان طب در ارتباط باشید . امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه سلامت، زیبایی و بهداشت روشهای زیادی برای مراقبت از پوست به وجود آمده است. مشتریان ما می توانند هم از طریق سایت یا اپلیکیشن موبایل و هم بصورت تلفنی سفارش خودشان را ثبت بکنند، شاید در خیلی از مواقع دسترسی به سایت نداشته باشید، در این صورت با یه تماس ساده محصول برایتان فاکتور و ارسال میشود. زمانی که پوست میخواهد این روزنهها را به صورت طبیعی ترمیم کند مقدار زیادی کلاژن تولید میسازد و همین عمل سبب جوانسازی پوست از طریق تحریک کلاژن سازی میشود.

روشن کردن رنگ پوست، بهبود آب رسانی و جوانسازی که به همراه مواد دیگری که روی پوست قرار می گیرند بکار می رود. قبل از استفاده از دستگاه درمارولر دکتر رولر از تمیز بودن پوست خود نسبت به کثیفی و چربی مطمئن شوید و با شوینده مناسب ، پوست خود را شستو دهید و با کرم مرطوب کننده پوست خود را نرم و مطوب کنید(مخصوصا پوست های خشک به دلیل تاثیر بیشتر درمارولر بر رئی پوست). کمک به جذب بالاتر آنها تا ۱۰۰ برابر و کمک به گذر این مواد از لایه شاخی پوست خواهد شد. اگر می خواهید این کار را در خانه انجام دهید حتما قبل از استفاده از درمارولر از یک کیسه یخ برای بی حس کردن نواحی اطراف لب و دیگر نقاط حساس صورت کمک بگیرید یا با کرم بی حسی، بی حس کنید .

از انجام رولینگ در نواحی سایه دار بپرهیزید زیرا نشان دهنده ناحیه اوربیتال است. افزایش تولید کلاژن در پوست و الاستین ، از طریق درمارولر است که همین امر باعث صاف شدن پوست با ظاهری طبیعی می شود و زمان مشاهده کردن تغییرات و بهبود های پوستی ، بستگی به شدت چین و چروک ها درمارولر نی نی سایت دارد. با توجه به نوع پوست و نوع آسیب پوستی خود سایز سوزن درمارولر را انتخاب کنید. توجه کنید که خیلی با دقت از درمارولر استفاده کنید زیرا حرکت دادن اشتباه درمارولر باعث عدم تولید کلاژن می شود.

این کلاژن سازی علاوه بر بهبود پوست باعث درمان عارضه پوستی نیز می شود. این محصول همچنین جای جوش و اسکار را درمان کرده و خطوط پوستی را از بین میبرد. درمارولرها برای درمان جای زخم های عمیق و بزرگ و استرچ مارک ها (ترک های پوستی) بسیار موثر هستند و خیلی سریع آنها را ازبین می برند. در درمارولر از سوزن های بسیار ریزی استفاده شده است که سایز و ضخامت این سوزن ها از ۲۵/.میلی متر شروع شده و تا ۲ میلی متر ادامه دارد.

ایندکسر