دانلود هک پابجی موبایل رایگان جدید 2021 سروراصلی + آموزش کامل

استودیو بلوهول کره جنوبی فضایی را ایجاد کرده تا بازیکنان بتوانند در لحظه ظاهر شوند و برای بهدست آوردن رتبه یک و جوایزش با هم به مبارزه بپردازند. در این مطلب قصد داریم چند روش ساده در رابطه با کسب و به دست آوردن یوسی رایگان در بازی پابجی موبایل صحبت کنیم، پیش از اینکه به سراغ راهکارهایی برای دریافت UC رایگان در این بازی برویم لازم به ذکر است بسیاری از وب سایت ها و اپلیکیشن ها این ادعا را دارند که شما می توانید با ثبت نام در آنها و یا دانلود آن ها یوسی رایگان برای بازی pubg mobile کسب کنید، اما شما باید بسیار مراقب باشید زیرا اکثر آنها حاوی بدافزار هایی هستند که می توانند برای دستگاه تلفن همراه شما مضر باشند. تا کامل شدن وال هک صبر کنید و بعد از اینکه کامل شد ماشین و خودتان به رنگ سفید در خواهید آمد. برای گوشییه یا کامپیوتر و اینکه باید گوشی روت باشه؟

اکانت پابجی متیک فشن
توجه کنید که در طی این مدت باید برنامه Virtual PUBG Global باز باشد. بازی PUBG Mobile را باز کنید و سپس به گوشه سمت راست بالای صفحه بروید، روی تنظیمات کلیک کنید. بعد از اجرای آن، ف.ی.ل.ت.رشکن را بر روی گزینه Warp بگذارید تا به عنوان VPN عمل کند. سپس بر روی پرداخت کلیک کنید تا وارد درگاه مستقیم و امن بانکی شوید. به طوری که کاربران پابجی موبایل می توانند یوسی پابجی های مورد نیاز خود را از فروشگاه یوسی پابجی موبایل خریداری کنند تا ضمن مشاهده کیفیت و سرعت در خدمات رسانی، از پرداخت پول های اضافی نیز بی نیاز باشند. دشمنان را می توان با یک گلوله به سر از بین برد، اما چرا دشمنان خود را با نارنجک منفجر نمیکنید؟ بستن در پشت سر شما یکی از آسانترین اقداماتی است که میتوانید برای بهتر شدن در PUBG انجام دهید. اسلحهها در بازی بهترین همراه شما هستند.

وسعت نقشه بازی PlayerUnknown’s Battleground آن قدری زیاد است که بسیاری از مسافتها را نمیتوان با پای پیاده طی کرد. در این بازی دلیل این همه موفقیت و محبوبیت، نوآوری چندانی وجود نداشته؛ به طور کلی هیج شاخص خاصی در این بازی وجود ندارد؛ صرفا بهرهگیری از تجربیات گذشته و جسارت باعث میشود تا در نقد و بررسی PlayerUnknown’s Battleground بیشتر سعی در تحسین این بازی داشتهباشم. از ویژگیهای مثبت بازی، امکان شخصی سازی شخصیتها و خرید مهمات و تجهیزاتی است که به شما کمک میکند در حالت مولتی پلیر یا بتل رویال، بازیکنی حرفهایتر به نظر برسید. این به شما کمک می کند تا از نزدیک شدن دشمن مطلع شوید و برای کمین آماده شوید. شما در این سایت می توانید یوسی پابجی را با بهترین قیمت خریداری کرده و با استفاده از آن اقدام به خرید آیتم های مختلف پابجی نمایید. مسلسلها طبیعتاً سرعت شلیک بالاتری دارند و با این حال شما باید برای درک بهتر این ماجرا تفنگهای مختلف را امتحان کنید. جلیقهها در اطراف نقشه پراکنده شدهاند و همچنین در سه سطح اصلی وجود دارند که جلیقه های سطح 3 بیشترین محافظت را ارائه میدهند. پس از وارد کردن، دقت کنید تا مشخصات کاملا صحیح باشند؛ در صورت هرگونه اشتباه در وارد کردن اطلاعات، یوسی های خریداری شده شما به اکانت اشتباهی واریز می شوند.

و با استفاده از این نکات پیشرفته به رتبههای اول برسید. تکمیل فرم ثبت سفارش نیازمند دانستن برخی نکات مهم است که در متن زیر تمام آن ها را برایتان شرح می دهیم. راهکارهای بسیار زیادی برای دریافت دلار و یا همان یوسی رایگان بازی پابجی موبایل وجود دارد که در زیر به تمام آنها اشاره خواهم کرد، شما پس از مطالعه این مطلب میتوانید براحتی یوسی رایگان بدست آورید. کانال های یوتیوب معمولاً بازی هایی را برای طرفداران pubg mobile به اشتراک میگذارند که به واسطه انجام و برنده شدن در آن ها شما می توانید به عنوان پاداش یوسی رایگان دریافت کنید، هرچه مهارت شما بیشتر باشد و بتوانید بازی های بیشتری را کامل کنید و در آنها به پیروزی برسید قطعاً مقداری یوسی که دریافت میکنید نیز بیشتر خواهد بود. شما می توانید با اجرای این بازی هر مقداری یوسی که میخواهید دریافت کنید، در واقع شما باید برای اجرای این بازی یک حساب یوسی داشته باشید و سپس UC Packages را به صورت رایگان خریداری کنید چرا در شرط بندی ها و تماشای تبلیغات و Bonus Challenge شرکت کنید برای پاداش به شما یوسی تعلق خواهد گرفت اما این روش کمی کند عمل می کند.

اکانت پابجی ام فور جوکر
اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد اکانت پابجی کره برای خرید بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

ایندکسر