خرید دستگاه پالس اکسیمتر

دستگاه پالس اکسیمتر یا دستگاه سنجش اکسیژن خون  برای اندازه گیری میزان اکسیژن موجود در خون را اندازه گیری می کند.

مراجع خرید پالس اکسیمتر: وین طب,طب تولید,وین سلو,سدان مد,ماهان طب,بیورر,ماهان مدیکال,سان مد,مثبت سبز,مدکده,

در بیمارانی که مشکل تنفسی و مشکل ریوی دارند؛ سطح اکسیژن خون بطور مداوم در حال تغییر هست و کاهش آن نشانه بیماری است. بیماری کرونا نیز که در حال حاضر یکی از معضلات جامعه است؛ یکی از علائمش کاهش سطح اکسیژن خون می باشد.

با قراردادن انگشت در پروب دستگاه، میزان اکسیژن خون اندازه گیری می شود و در صفحه دیجیتالی مقدار اکسیژن را با عدد نشان می دهد. میزان نرمال و طبیعی اکسیژن خون بین95تا97 درصد می باشد.

 اگر عدد نمایش داده شده بین 91 تا 94 درصد باشد، نشانه کاهش خفیف اکسیژن است وبستگی به شرایط فرد اکسیژن مکمل با دز پایین تجویز می شود.

اگر مقدار عددی بین 86 تا 90 درصد باشد؛ بیانگیر کاهش متوسط اکسیژن در بیمار است و با توجه به نوعی بیماری و احتیاط اکسیژن مکمل 100 درصد تجویز می شود.

و مقدار عددی  نمایش داده شده کمتر از 85 درصد باشد؛ به معنی کاهش شدید سطح اکسیژن خون است و بیمار به اکسیژن مکمل 100 درصد و تهویه مصنوعی نیاز دارد.

 

نکات استفاده از دستگاه سنجش اکسیژن خون:

دستگاه را در معرض شدید نور قرار ندهید.

هنگام استفاده از دستگاه، بازو را در راستای بدن قرار دهید و انگشت خود را تکان ندهید.

میزان نبض فرد را بطور دستی گرفته و با میزان نبض نمایش داده شده در دستگاه مقایسه کنید؛ در صورت عدم همخوانی اعداد، میزان اکسیژن نمایش داده شده نیز غلط است.

اگر فرد به ناخن خود لاک زده بود و یا ناخن های بلندی داشت، یا لاک ها را پاک کرده و ناخن را کوتاه کنید و یا دستگاه را بطور عمودی به طرفین انگشت متصل کنید. از سنسور لاله گوش و انگشتان پا نیز میشود استفاده کرد.

 

خرید پالس اکسیمتر

در حال حاضر پالس اکسیمترهای متفاوتی با برندهای متفاوتی در بازار موجود است. که تفاوتشان در ظاهر دستگاه؛ پارامترهای نشان داده، اندازه صفحه دیجیتال و کیفیت و قیمت متفاوت است. ولی بطور کلی کارایی و کاربرد تمامی دستگاه های موجود در بازار یکی است.

 

بهترین مرکز خرید پالس اکسیمتر

هنگام خرید پالس اکسیمتر علاوه بر کیفیت باید به پارامترهای نشان داده شده توسط دستگاه و پارامترهای درخواستی خود دقت کنید. بطور مثال بعضی از انواع پالس اکسیمتر حافظه کامپیوتری برای ثبت مداوم میزان اکسیژن خون دارد.

بهترین مرکز و فروشگاه برای شما عزیزان از جهت قیمت و کیفیت برای دستگاه پالس اکسیمتر و سایر تجهیزات پزشکی، فروشگاه اینترنتی ماهان طب با مدیریت اقای امانی می باشد. فروشگاه ماهان طب علاوه بر تضمین قیمت و کیفیت برای مشتریانش، برگه گارانتی نیز دارد.

فروشگاه ماهان طب محصولاتش را بصورت عمده و تکی هم در تهران و هم در سایر شهرها به فروش می رساند و ارسال می کند.

برای بررسی ویژگی ها و مشخصات فنی انواع پالس اکسیمتر و مقایسه ویژگی هایشان می توانید به سایت فروشگاهی ماهان طب مراجعه کنید.

ایندکسر