حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین

فهرست: مولودی مال کالی ناب خانگی لند پیشرو مال آبیدر استوک فروشگاه اسباب خانگی حیاتی پشتوانه واردات مستقیم،

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 22 آبان 1401
معرفی 4+1 <span class=changed>مغازه</span> <span class=changed>جدید</span> <span class=changed>اسباب و اثاث</span> خانگی

فهرست:

  1. مولودی مال
  2. کالی ناب
  3. خانگی لند
  4. پیشرو مال
  5. آبیدر استوک

فروشگاه اسباب خانگی حیاتی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی فرآورده Moloudimall

فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی تیم مولودی مال اساسی بیش از سه دهه فعالیت رشته ای در حوزه لوازم خانگی، به این معنی که از سال 1370 سرگرم به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، مجموعه مولودی فرآورده در حوزه فروش اثاثیه خانگی کلیدی توجه به استانداردها و نیاز مشتریان مهم بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، عمل خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

هم حال مولودی مال مفتخر میباشد که با دقت به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار لوازم خانگی ایران باشد. در گفتگویی که اساسی مادح مولودی رئیس ارشد همین تیم داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این تیم یار آوردیم:

امید میباشد که مشتریان دائمی و دیرین هم اهمیت حضور در باشگاه مشتریان وبسایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و هم‌زمان از هدایا و تخفیفات ویژه وب سایت اینترنتی اسباب و اثاث خانگی مولودی فرآورده به جهت مشتریان قدیمی استفاده نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن مشتری عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

برای مراجعه به سایت مولودی فرآورده میتوانید از نشانی ذیل به کار گیری نمایید:

آدرس سایت رسمی گروه مولودی مال: https://moloudimall.com/

لوگو مولودی مال
لوگو مولودی مال

فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

فروشگاه کالی ناب در سالیان قبلی به تیتر یکی از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این کمپانی فعالیت خود در زمینه اثاثیه خانگی را از سال ۲۰۱۸ اصلی واردات محصولات حیاتی میزان مرغوب بودن دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا با مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این شرکت از همان نخست بر همین اورجینال بوده هست که لیاقت مشتری کالی ناب خرید کردن یک محصول با کیفیت و راضی بودن بخش میباشد و نه هر کلایی حیاتی هر قیمیتی.

اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از ارزش رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی می باشد هنگامی که هدف شما هم ارائه محصولات دارای کیفیت و هم قیمت مطلوب و رقابتی هست فعالیت دوچندان پیچیده و مشکلی را پیش روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. اما این تیم امیدوار میباشد که به کمک خداوند و تلاش همکاران کماکان که تا به امروز در به وقوع پیوستن همین اساسی چیره بوده‌اند در آتی هم جهت جلب رضایت مندی عمده مشتریانشان عملکرد ببیشتری رخ بدهند.

کالی ناب بی رقیب در بها محصولات شیائومی در بازار

در ضمن دکان کالی ناب رو در حوزه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی اساسی بها رقابتی و بسیار خوب به نسبت بازار قیمت محصولات شیائومی در نظر گرفت.

برای مراجعه به مغازه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی لینک و پیوند ذیل کلیک نمایید:

آدرس وب سایت دکان اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

لوگو کالی ناب
لوگو فروشگاه کالی ناب

فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

یک وبسایت آیتم پسند به جهت بانوان و نوعروسان اختلال پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به صورت حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته میباشد و از در آغاز سرمایه خویش را بر تهیه محصولات حساس کیفیت سازه نهاده است.

بهار سال ۱۴۰۰ کرکره فروشگاه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اهمیت خدماتی متفاوت و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای کلیه چیز فروشی و فروش نامطمئن، مهم نگاهی دارای و هدف راضی بودن مشتریان خویش را از در میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود تعیین کند؛ مطمئن‌تر، با کیفیت‌تر و با ارزش های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اورجینال

در ارتباط مهم تارنما خانگی لند اهمیت رئیس فروش متشخص این تیم توانمند و دارای کیفیت صحبت کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع بسیار فراوان این وبسایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب خانگی سوال پرسیدیم، البته جواب آقای هیمن عبداله پوری بسیار جالب و به اندازه بود:

در سال چهارم عمل خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و گامی تازه برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و با مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات لوازم خانگی و اسباب جانبی بر سر میز گفتمان نشستیم و اهمیت متخصصین این راستا در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و راهنمایی خرید مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

آقای هیمن عبداله‌پوری مدیریت فروش مجموعه خانگی لند

مشاهده و بررسی محصولات وبسایت خانگی لند توصیه میشه، به ویژه به جهت بانوان و دوستانی که برای تهیه و تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

خانگی لند لوگو
لوگو فروشگاه اینترنتی خانگی لند

آدرس وبسایت خانگی لند یکی از بهترین مراجع تهیه و تنظیم و خرید جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

پیشرومال یک وب سایت جامع از لوازم خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

سایت فروشگاه اینترنتی پیشرو مال ، از تحت گروه سایتهایی می باشد که تمرکز حساس آن‌ها بر محصولات مختص و تکنولوژیک است، این مغازه در سال 1400 کلیدی فروش محصولات وبسایت آمازون در ایران و اساسی ارزش کمتر از همین سایت بر سر زبانها افتاد.

پیشرومال به شکل جدی، فعالیت خود را در زمینه محصولات 'خانگی گجت و جانبی اهمیت کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف این تیم فروش محصولات اساسی کیفیت و اهمیت ارزش های مناسب و خدمات متفاوتی از دیگر تارنما ها می باشد. گروه پیشرومال سعی بر ارسال محصولات در پر سرعت ترین دوران و بالاترین خدمات را دارد.

مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمانه ممکن را دارد. ارزش محصولات موجود در پیشرومال کارایی شده همواره به روز باشد و میتوانید اساسی تصور سهل وآسان تصویب پیشنهاد نمائید.

در واقع مسئله خاصی که پیشرو مال را در چکیده این نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات تارنما چیره آمازون در محصولات این وب سایت اینترنتی می باشد.

حتما سری به این وب سایت بزنید، شاید شما هم مانند ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در سایر سایتها یا این که سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

فروشگاه پیشرومال
لوگو دکان پیشرومال

یک سایت بینظیر برای خرید لپ تاپ استوک، برند اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

اما برسیم به معرفی پنج‌مین گزینه از لیست معرفی 1+4 فروشگاه برتر، فروشگاهی غیر اثاثیه خانگی البته اضطراری برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، دکان اینترنتی آبیدر استوک به تیتر وبسایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ مشغول به عمل شده است.

خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت و امکان را به جهت مشتریان فراهم می‌آورد که ارزش ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را بررسی کنند. نکته جالب در گزینه لپ تاپ استوک ارزش آن است. بودجه گزینه نیاز برای خرید کردن لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم بودجه مورد نیاز برای خرید یک لپتاپ تازه کلیدی مشخصاتی مشابه است.

اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا مختلفی می کند، علاوه بر بها منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی کلیدی همین تیم در ارتباط باشید و محصولات این فروشگاه رو یه نگاه بندازید.

آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید فارغ از نگرانی

مسئله با در خرید کردن لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و سالم بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی برای راحتی تصور مشتریان، بی تردید قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

همچنین مهلت به کار گیری مشخصی را برای کاربران در حیث گرفته اند که در صورتی که در زمان استفاده مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را برگشت داده و یا هزینه را به حساب خرید کننده واریز می‌نمایند و یا دستگاهی فارغ از اختلال احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

یکی دیگر از خدماتی که به وسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اصلی دقت به حجم بالای سفارشات، همت کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

برای خرید و یا تماشا جور های محشر لپ تاپ استوک بدون شک به آبیدر استوک سر بزنید:

خرید و قیمت لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

در غایت در یک جدول میتونیم همین چهار فروشگاه رو مهم هم مقایسه کنیم:

در جدول تحت همت کردیم بهترین خصوصیت های هر دکان اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
مولودی مال بالا بله بله بله عالی
کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
جدول مقایسه سرویس ها 1+4 مغازه معرفی شده

در صورتی که شما نیز فروشگاه لطف میشناسید بی تردید معرفی کنید.

نکات اساسی در خرید کردن اینترنتی

امکان خرید و فروش امن از طریق اینترنت، عاملی کلیدی برای برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. بسیاری از مشتریان نسبت به همین جور معاملات شک وتردید دارا هستند زیرا نگران‌اند که داده ها شخصیشان به وسیله هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. حیاتی یاری دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

این فناوری‌ها به‌سرعت در حال پیشرفت‌ هستند و هر روز برای امنیت و راحتی اکثر خرید کردن و فروش اینترنتی یک راهکار جدید ابداع می‌شود. مهم وجودِ این، هنوز هم بخش اعظمی از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استعمال از internet شک دارا‌هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

نکته حیاتی که در خرید اینترنتی باید به آن اعتنا نمایید همین هست که خرید کردن خویش را از یک تارنما معتبر و خوش سابقه انجام دهید. مسلما نظرات کاربران در ارتباط حیاتی ارآیه متاع و راضی بودن مشتریان را در حیث بگیرید.

به همین نکته توجه نمایید که به جهت پیدا کردن وب سایت های اعتبار در نتیجه ها جستجو ممکن است تقلبی شکل دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس تلاش نمایید سایت هایی که میشناسید را تعیین کنید خیر لزوما تارنما هایی که در نتایج ابتدایی google بالا آمده اند. در اسم وبسایت مراقب غلط املایی یا این که دامنه ی آن (به تیتر مثال .net به جای .com .net) باشید و بدون شک از درستی و صدق آدرس سایت اطمینان حاصل کنید.

حتما از سایتهای اهمیت ssl اعتبار خرید کردن کنید

هرگز حساس استعمال از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را نصب نکرده است ، هیچ خرید آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. اما این آیتم را چگونه متوجه شویم؟ سایتی که اساسی SSL رمزگذاری شده هست نشانی اینترنتی آن اهمیت HTTPS شروع می شود خیر صرفا اهمیت HTTP.

علاوه بر همین نمادی از یک قفل کوچک هم در نشانی توشه آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا این که نوار شرایط پایین قرار داراست که مقام قرارگیری آن ، بستگی به دسته مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS اکنون حتی در وب سایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال هست ونشانه ای از امن بودن آن وب سایت دارد. این استاندارد تا جایی با می باشد که وب سایت گوگل Chrome هر برگه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

اهمیت داشتن درگاه پرداخت

یکی از بهترین عمل هایی که در سال های اخیر در باطن سرزمین آغاز شده، ثبت و سوق‌دهی دکان های اینترنتی است. آرم اعتماد الکترونیکی که بوسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور‌ایران به دکان های آنلاین داده می شود بهترین خط مش به جهت تشخیص و شناسایی یک وب وبسایت اعتبار از وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

تمامی فروشگاه های آنلاین می توانند اهمیت تصویب اسم اینترنتی در سامانه علامت اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir التماس تصویب دیتاها و اختصاص نشانه اعتماد را داشته باشند. همچنین همگی فروشگاه های مورد تایید می بایست علامت اعتماد الکترونیکی را (که به رخ یک e آبی رنگ به همراه یک یا یک‌سری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی عمل چندان سختی نیست. در سرانجام در صورتی که می‌خواهید از امنیت یک وب وبسایت به طور کامل مطمئن شوید به اندازه هست به برگه کسب و کارهای اهمیت علامت اعتماد الکترونیکی در این وب تارنما مراجعه کنید و با یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن سایت گزینه لحاظ اطمینان پیدا کنید.

درگاه بانکی را بررسی کنید

فروشگاه های آنلاین به جهت خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد به کارگیری می کنند. پس در این نخست باید دقت داشته باشید که هرگز به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت شخصی استعمال می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی کلیدی استفاده از پروتکل های امن SSL رابطه شما را مهم بانک مورد لحاظ برقرار می کنند. به این ترتیب درصورتیکه به نوار آدرس وب وبسایت بانکی که از طرز دکان به آن متصل شده اید اعتنا کنید، در شروع آن می بایست عبارت https را مشاهده کنید. چنانچه برگه بانک آیتم لحاظ کلیدی عبارت http میباشد هیچوقت اطلاعات حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

نکته سوم: در زمان وارد کردن اطلاعات کارتتان در برگه خزانه آیتم نظر، حتی چنانچه همگی حالت دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از برگه سوییچ های مجازی (Virtual Keyboard) استفاده نمایید تا ضریب امنیتی عمل شما فراتر باشد. همچنین تا حد امکان از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مرکزها عمومی مانند مدرسه ها و دانشکده برای انجام خرید کردن اینترنتی استعمال نکنید.

از مرورگر به روز به کارگیری کنید

بسیاری از اشخاص از مرورگرهای دیرین و غیراستاندارد مانند اینترنت اکسپلورر نسخه ۶ یا مرورگرهای دیرین دیگر به کارگیری می‌کنند.

توجه نمایید که اگر به سلامت اطلاعات خویش اساسی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صدق بر روی مرورگر خود ببینید، از پایانی نسخه مرورگر گزینه علاقه‌تان استعمال کنید. چون در اصل مرورگرها خویش دارای مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که اساسی کشف آنان نسخه‌ای نو جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخرین ورژن مرورگرتان برای خرید کردن الکترونیکی استعمال کنید.

از رمز دوم پویا به کارگیری کنید

رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین موردها امنیتی برای دوری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی اهمیت روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در سرزمین گسترده شده و اکثری از اشخاصی که اطلاعات یه خرده از روش‌های سارقان امروزی دارا هستند در گیر ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

در وضعیت رمز ثابت شما به جهت خرید اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم دائمی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طرز فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک ورقه جعلی پرداخت می‌کشانند.

مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا به عبارتی رمز پویا راهکاری برای رسیدن به امنیت در خدمات اینترنتی است. در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارااست و به معنای کلمه و واژه رمزی میباشد که می‌تواند فقط به جهت یک توشه در تراکنش گزینه به کارگیری قرار گیرد. بر شالوده آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ ادله شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرزو بوم است. به این خاطر به کارگیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در امر کار قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود حیاتی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی تمامی بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کارگیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر توشه خرید کردن اینترنتی یا این که پرداخت‌های مستمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، استفاده کنند.

روش فعالسازی رمز پویا برای خرید اینترنتی


پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی تنها و صرفا بوسیله خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن بانک مراجعه کنند. همچنین دریافت رمز پویا از روش پیامک و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های آماده شده برای ارائه آن به مشتریان به وسیله بانک‌ها است. خزانه مرکزی نیز حیاتی هدف آنالیز و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

در بخش اعظم بانک‌ها باجه‌ای به منظور ارائه سرویس ها الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر بانک به جهت دریافت هدایت و سرویس ها دارای ربط اصلی رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها اخذ کنند. همچنین در شکل بروز مشکل، مشتریان می‌توانند این دارای را از روش روابط‌عمومی مدیریت شعب هر بانک پیگیری کنند. یا اصلی مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

نکات پایانی

معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از روش یک عدد از بانک‌های مرزو بوم دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین هنگامی می‌خواهید سطح پرداخت وجه را از طرز کارت انجام دهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

بسیاری از سارقان اینترنتی اهمیت طراحی و ساخت درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های اصلی بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار اعضا قرار داده و به محض وارد نمودن دیتاها بانکی، مبادرت به سرقت اطلاعات حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خود اقدام کنند.

مجرمان سایبری دارای ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقاد و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا کاربر را وارد ورقه جعلی و مشابه سازی شده بانک کرده یا این که در بعضی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش نظیر دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن چکیده از پول فرآورده به عنوان پیش پرداخت یا به عبارتی بیعانه کرده و آن‌گاه جدا ارتباط می‌کنند.

در انتها باز نیز می بایست به همین نکته اشاره نماییم که یک دکان دارای را نمی قدرت صرفا حیاتی اعتنا به رتبه آن در وب وب سایت هایی نظیر الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن می باشد یک برگه فروشگاهی معمولی در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وبسایت لبریز زرق و برق اینترنتی کلیدی هزاران مشاهده کننده و جايگاه جهانی بالا داشته باشد. با رعایت همین نکات ساده می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

در دهه اخیر، مهم توجه به سرعت بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید کردن اینترنتی رغبت مضاعف متعددی نشان داده‌اند البته نکته‌ای که همواره از آغاز به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

به یاد داشته باشید که حیاتی توجه به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از جهان گریزو فرار ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواقعی می باشد که می‌تواند به جهت اعتماد به یک دکان اینترنتی به شما امداد کند و دانایی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا چیره شود تا در غایت خرید کردن اینترنتی بدون دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

امیدواریم همین مقاله توانسته باشد به جهت شما در خرید کردن اینترنتی خوب تر یاری کننده و راهنما باشد.

با تشکر

زیاد
آخرین مطالب