تو هیوامووی هر فیلمی میخواهید را به صورت رایگان دانلود نمایید!

جدید ترین ها را همیشه در هیوامووی داشته باشید احتمالا شما هم به دنبال جدید ترین سریاله و فیلم های منتشر شده چه در ایران چه در جهان می باشید و میخوهاید همیشه جدید ترین ها را در سریع تر زمان ممکن دریافت کنید به عنوان یک رسانه بزرگ برای دانلود میتوانید به هیوامووی مراجعه کنید تا جدید ترین اها را با ترافیک نیم بها دانلود نمایید.

سریال خواب زده

هر ساله و یا هر ماهه فیلم وسریال هایی منتشر شده اند که معمولا از جذابیتی به خصوصی نزد شما به شمار می روند ” سریال محبوب خواب زده ” یکی از جدید ترین آثار نمایش خانگی می باشد که تا کنون 16 قسمت آن پخش شده است و میتوانید قسمت های هفتگی آن را از این وبسایت دریافت نمایید این مجموعه همچنین روبه پایان می باشد و قرار است که سریال های دیگر نظیر آقازاده و موچین جایگزین آن شوند برای دریافت قسمت های جدید آن ها نیز میتوانید به هیوا مووی مراجعه نمایید.

حتی اگر پیگیر فیلم های جدید با دوبله فارسی هستید میتوانید بهترین و جدید ترین عناوین سال 2020 را از وبسایت ما تهیه نمایید The Invisible Man یک عنوان ترسناک و معمایی که می باشد که محصول سال 2020 آمریکا ست و به کارگردانی Leigh Whannell و تهیه کنندگی Jason Blum ساخته شده است و به تازگی به اکران رسیده است و نخسه بلوری ان نیز منتشر شده است و همچنین دوبله فارس آن به تازگی منتشر شده است .

داستان فیلم درباره یک زن جوان می باشد که به تازگی همسرش را از دست داده است و پس گذراند یک افسردگی موقتی میخواهد دوباره به روال زندگی عادی خود بازگردد اما همه چیز برای وی ساده پیش نخواهد رفت چرا که اتفاقات عجیبی درحال رخ دادن است که در زندگی او تاثیرات منتفی میگذارد.

فیلم خانه ائو

اما اگر به دنبال جدید ترین ساخته هنر و تجربه ایرانی هستید پس حتما باید به فیلم بین ظیر و پر جوایز ” خانه – ائو ” نگاهی بیندازید این فیلم بی نظیر که محصول سال 1395 ایران می باشد و به کارگردانی و تهیه کنندگی اصغر یوسفی نژاد ساخته شده است و به زبان ترکی نیز منتشر شده و زبان اصلی در آن ترک می باشد هرچند که فارسی هم هست و به طور یک اثر کامل متفاوت می باشد . این فیلم که در جشنواره های مختلف توانسته است جوایز بسیاری را کسب کند به تازگی از نمایش خانگی منتشر شده است و استقبال کنندگان بسیاری نیز داشته است.

داستان فیلم درباره یک دختر جوان می باشد که به پدرش را به تازگی از دست داده است وقتی همسایه ها جسد پد وی را پیدا میکنند و در وصیت نامه اش نیز قید شده است که جسدش را دانشکده پزشکی بدهند تا روی آن تحقیق شود دختر بیشتر ناراحت می شود و با این کار مخالفت می کند و بر سر یک دوراهی سخت قرار میگیرد.

منبع : https://hivamovie.com/

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>