بهترین فروشگاه درب ضد سرقت کجاست!

اولین و مهمترین سوال در هنگام ساخت منازل و اپارتمان ها این است که بهترین فروشگاه درب ضد سرقت کجاست؟ به همین جه

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 تیر 1401

اولین و مهمترین سوال در هنگام ساخت منازل و اپارتمان ها این است که بهترین فروشگاه درب ضد سرقت کجاست؟ به همین جهت بهترین گزینه به عنوان درب ورودی منازل همین مدل از انواع درب ضد سرقت است. از آنجا که دربهای ضد سرقت چینی قیمت ارزانی دارند، میزان فروش درب ضد سرقت چینی زیادتر از سایر انواع آن است. مقاومت دربهای از جنس استیل نیز مانند سایر انواع بالا بوده و امنیت کافی را برقرار میسازد. بنابراین به همین راحتی و از طریق اینترنت میتوانید دربهای ضد سرقت باکیفیت و مرغوب را برای منزل یا محل کار خود خریداری کنید.

افرامهر بزرگترین تولیدکننده درب ضد سرقت

احساس امنیت در خانه و یا محل کار بسیار با اهمیت است و اقدامات مختلفی در جهت داشتن امنیت و آرامش صورت میگیرد. دربهای ضد سرقت به غیر از اینکه امنیت خانه را در برابر سرقت چندین برابر میکنند ویژگیهای بارز دیگری از قبیل آتش پاد بودن و همچنین عایق مناسبی در برابر گرد و غبار،گرما و سرما و رطوبت نیز هستند. درهای ضد سرقت افرامهر دارای ورقه ای فولادی در درون خود هستند تا امکان ورود به خانه و آپارتمان از طریق شکستن درب وجود نداشته باشد. مهمتر از همه قفل دربهای ضد سرقت تقویت شده هستند که باز شدن درب را تقریبا غیر ممکن کرده است. یا برای کارخانه ها و یا کارگاه های خارج از شهر باید از دربهای ضد سرقتی استفاده شود که در صورت تخریب لایه های بیرونی درب، تخریب لایه های میانی غیرممکن باشد که به این منظور اغلب برای لایه های میانی این دربها از فولاد به همراه تزریق مواد ویژه ضد برش، ضد مته، ضد اسید و ضد تخریب در لایه میانی درب استفاده شده و آن را بسیار مستحکم کرده استفاده میکنند که این دربها از استانداردهای ویژه خود برخوردار هستند.

درب ضد سرقت ترک مونتاژ شده در کشور

بسیاری از دربهای ضد سرقت نیز کار مونتاژ شرکتهای ترک را انجام میدهند. درب های ضد سرقت ایرانی در اندازه های مختلف و استاندارد تولید می شوند که نیاز هر مشتری برای خرید درب را برآورده می کنند و تنوع طرح و رنگ در این گونه درها به حدی است که گاهی این تنوع مشتری را در انتخاب درب مورد نظر گیج می کند.این درب ها علاوه بر مقاومت و استحکام بسیار بالا، نمای زیبایی هم دارند که می توانید با خرید آن جلوه زیبایی برای ورودی ساختمان یا محیط کار خود ایجاد کنید. از طرفی برای مدرن کردن منازل خود با این نوع دربها میتوانید برای اتاق خوابها و دربهای داخلی منزل از درب چینی استفاده کنید و برای درب ورودی منزل از درب ضد سرقت ایرانی یا ترک را خریداری کنید. همانطور که از روی دسته بندی دربهای ضد سرقت نیز مشخص است

مقاومت کدام مدل درب ها بیشتر است

مقاومت و استحکام دربهای فلزی بسیار بالا بوده و اتفاقاً ظاهر زیبایی نیز دارند؛ چراکه رویهی درب با رنگهای کورهای رنگ میشود. به این صورت که به جای رویه چوب، رویه فلزی روی آن سوار می شود و با کمی بیشتر کردن ضخامت لایه محافظ (لایه محافظ در برابر زنگ زدگی) می توانید به تمام اهداف و انتظاراتی که از یک در ضدسرقت فلزی داریم برسید.

مهندسان و مبتکران در زمینه ساخت انواع درب ضد سرقت توانسته اند، دربهایی را از جنس استیل ضد زنگ تولید و روانه بازار کنند که با ترکیب کردن ساخت آن با شیشه تبدیل به یکی از زیباترین انواع درب خواهد شد. هرچه جلوتر میرویم درب هایی که به سبک مدرن ساخته شدهاند دارای سطح چوبی گره دار و جزئیات پیچیده و طلایی میباشد. در واقع روکش های چوبی که برای کاور کردن هسته درب مورد استفاده قرار گرفته است، با هدف اقتصادی و پایین بودن قیمت درب ، نازک و از گونه های معمولی است. از جمله برندهای دیگر که در تولید درب ضد سرقت فعالیت دارند برند افرامهر می باشد. این درب ها دارای کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب هستند که با توجه به بودجه خود می توانید یکی از مدل هایی که با سلیقه شما و دکوراسیون ساختمانتان سازگار است را تهیه نمایید. این نوع دربها که از کشور ترکیه به ایران وارد میشوند با متریال و مواد فوق العاده عالی ساخته میشوند و در جهان محبوبیت دارند. این دربها با توجه به یراق آلات استفاده شده در ساختارشان، نوع روکش درب و میزان یرجستگی به دسته های مختلف تقسیم بندی میشوند.

این مجموعه برای تولید چارچوب از ورق آهن 2 میلی متری استفاده کرده که ضخامت بسیار بالایی در مقایسه با سایر تولیدکنندگان این صنعت است و تا میزان بسیار بالایی، میزان دیلم خور بودن درب را کاهش می دهد. شهر تهران، پایتخت ایران و یکی از بزرگ ترین و صنعتی ترین شهر های منطقه به شمار می رود. یکی از انواع دربهای ضد سرقت، درب ضد سرقت فلزی است که این دربها به علت ایمنی و استحکام بسیار بالایی که برخوردار هستند موارد مورد استفاده زیادی نیز دارند. درب ضد حریق راه دسترسی خروجی امن از محوطه آتش گرفته می باشد. برای خرید انواع درب ضد سرقت فلزی می توانید با سنا درب امن تماس بگیرید. علاوه بر نکته بالا فلزی بودن سمت بیرونی درب یک فایده دیگر هم دارد. اما اگر قصد خرید درب ضد سرقت دارید میتوانید از کادر فروش درب ضد سرقت در یک فروشگاه مشاوره بگیرید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. مهمترین بخش در هنگام خرید درب ضد سرقت آن است که به دنبال یک فروشگاه معتبر و مطمئن باشید، زیرا وجود بزه کاران در بازار موجب میشود که به راحتی نتوانید دربهای باکیفیت را خریداری کنید.

 

آخرین مطالب