بهترین ردیاب آهنربایی بازار کدام است؟

ردیاب آهنربایی GP023 A دارای آهنربای بسیار قوی جهت نصب آسان بوده بطوریکه خیلی سخت جدا می شود (درصورت کنده شدن دستگاه و یا افتادن آن به شما آلارم میدهد. ردیاب آهنربایی مدل VT03 فقط به صاحب دستگاه و کاربر اصلی پاسخ می دهد و در صورت تماس شخص دیگری هیچ اتفاقی نمی افتد. در این دستگاه زمانی که شخص کاربر با ردیاب تماس بگیرد دستگاه صدای محیط اطراف را برای کاربر پخش میکند. در این حالت ردیاب هیچ نقطه ای را ثبت نمی کند و فقط زمانی به مکان یابی می پردازد که کاربر از او بخواهد که در این حالت بیشترین حالت شارژ دهی را دارد.

ردیاب آهنربایی از آن دسته ردیاب ها یی به شمار می رود که تنها برای استفاده در ردیابی خودرو طراحی نشده است و از آن می توان برای ردیاب اشخاص و محیط های دیگر بسته به نیاز افراد، بهره برد. به کمک این ردیاب و با استفاده از تلفن هوشمند، لپ تاپ یا کامپیوتر شخصی می توان تعداد زیادی از خودروهای مجهز به GPS را کنترل کرد.

از قابلیت های نرم افزار این ردیاب می توان به آنلاین بودن آن ، نمایش مسیر های طی شده قبلی ، نمایش ترافیک موجود بر روی نقشه ، امکان اعمال محدودیت جغرافیایی ، امنیت بالای آن ، قابلیت نصب آن بر روی تمامی گوشی های موبایل و تبلت (اندروید و آیفون) ، قابلیت مکان یابی بر روی کامپیوتر و لپ تاپ و غیره.

این ردیاب از همان لحظه اول قادر به شروع ارسال موقعیت دقیق وسیله نقلیه موردنظر به صورت پیامکی و یا امواج وای فای روی گوشی همراه و کامپیوتر دارد و می تواند محل دقیق وسیله را روی نقشه به شما نمایش کوچکترین ردیاب آهنربایی دهد. این ردیاب، از طریق یک آهنربای مغناطیسی قدرتمند، به خودرو یا شی مورد نظر شما می چسبد و اطلاعات را از طریق سیم کارتی که قبل از نصب بر روی آن راه اندازی شده را برای شما ارسال می کند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از ردیاب آهنربایی تبریز دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر