بد شکلی گوش نوزاد : برسی علل و راههای درمان بدشکلی گوش نوزاد

ولی این روشها در ســنین بــالاتر کـاربردی ندارند و در مواردی اگر بستن گوشها سفت باشد باعث ایجاد خونمردگی و بدشکلی گوشها در کودک میشود و به هیچ عنوان توصیه نمیشود. ایشان در سال ۱۳۷۹ به عنوان نفر اول وارد رشته تخصصی گوش حلق بینی شدند و تاکنون بالغ بر ۱۰ هزار عمل زیبایی بینی موفق را در کارنامه خود دارند. در حالی که دو هورمون آخر یعنی اکسی توسین و هورمون ضد ادرار، توسط هیپوتالاموس تولید، به هیپوفیز خلفی منتقل و در آنجا ذخیره و بعد ترشح میشود. در صورتی که پزشک شما حاذق نباشد ممکن است عدم تقارن را در دو گوش خود احساس کنید. اتوپلاستی ، به منظور قرینه سازی هر دو گوش نیز انجام درمان گوش برجسته در خانه می شود. اتوپلاستی یا جراحی زیبایی گوش ، به منظور فرم دهی و کوچک کردن گوش انجام می شود ؛ افرادی که اندازه گوش آن ها نسبت به سرشان بزرگتر است یا افرادی که گوششان بر اثر حادثه آسیب دیده ، کاندیدای انجام این جراحی می باشند.

اگر لاله ی گوش دچار کشیدگی در اثر ایجاد تغییرات و یا پارگی در زمان سوراخ کردن شده، باید عمل جراحی لاله ی گوش را برای ترمیم آن انتخاب کنید و دوباره از گوشواره استفاده کرده یا جلوه بد آن را از بین ببرید. بعد از اتوپلاستی ( جراحی زیبایی گوش ) دور سر شما بندپیچی انجام می شود و این باعث ایجاد درد و خارش می شود. برای مشاهده نمونه جراحی اتوپلاستی می توانید روی لینک کلیک کنید. در نتیجه ، ممکن است فرد نیاز به جراحی اضافی داشته باشد. 3. باعث تقویت اعتماد به نفس فرد می شود. وجود این فاصله هم باعث زیبایی بیشتر می شود و و هم این فاصله برای قرار دادن دسته عینک و یا وسایل کمک شنیداری از جمله هدست های مختلف که این روزها بسیار استفاده می شوند، ضروری است. این روش ساده و ایمن است که می تواند برای درمان نوزادان 6 ماه یا کوچک تر مورد استفاده قرار گیرد. از طرفی جراحی زیبایی گوش زودهنگام در کودکی علاوه بر ایجاد زیبایی، موجب پیشگیری از اختلالات افسردگی وافت تحصیلی ناشی از گوشهای برجسته در کودک می شود، به همین دلایل بنظر می رسد زمان ایده آل برای جراحی در شش تا هفت سالگی و قبل از سن مدرسه رفتن کودک باشد.

تا شش هفته قبل از جراحی گوش ، از سیگار کشیدن خودداری نمایید ، چرا که استعمال دخانیات موجب کاهش اکسیژن رسانی در خون می شود. البته لازم به ذکر است که ناحیه انتخاب شده برای برش و همینطور مکان بخیه ها ارتباط مستقیمی با مشکل گوش دارد از این رو این برش و بخیه می تواند در پشت گوش انجام شود و یا در درون چین های داخلی گوش صورت گیرد. جراحی گوش ، بسته به نظر جراح تحت بیهوشی کامل یا بی حسی موضعی انجام می شود ؛ در این جراحی معمولا برش ها از پشت لاله گوش ایجاد می شوند تا بعد از جراحی ، جای اسکار ها باقی نماند. جراحی گوش به هر دلیلی که انجام شود ، بعنوان اتوپلاستی یا جراحی سنجاق گوش شناخته شده است و می تواند ، راه حلی برای تغییر دادن شکل ، اندازه و تغییر موقعیت گوش باشد. پانسمان عمل جراحی بعد از سه روز از روی گوش برداشته می شود و هر روز باید محل زخم را در حمام با آب ولرم و صابون شست و شو داد تا از عفونت آن جلوگیری کرده و به بهبودی زخم کمک شود. بسیاری از بیماران در سنین جوانی و حتی میانسالی مراجعه می کنند و این جراحی در این سنین نیز موفقیت آمیز است ولی نتیجه جراحی در این افراد فقط جنبه زیبایی دارد.

اگر بیماران نکات مراقبتی را رعایت کنند هیچ گاه دچار برگشت پذیری جراحی گوش نخواهند شد. در این بیماران معمولاً مراحل رشد لاله گوش در دوران جنینی به خوبی طی نشده و انحنا و چین های طبیعی لاله گوش شکل نگرفته اند؛ این امر موجب برجسته شدن لاله گوش شده و گوش بزرگتر از حد طبیعی بنظر میرسد. همانطور که گفته شد در صورتی که لبه گوش از سر فاصله زیادی داشته باشد، یا گوش ها بزرگتر از حد نرمال باشد و یا اینکه فرد از جراحی گوش قبلی خود رضایت نداشته باشد و نتیجه قابل توجهی را از عمل اتوپلاستی قبل خود دریافت نکرده باشد، می توانید برای جراحی زیبایی گوش به مطب دکتر دوغایی مقدم مراجعه کند. جراحی گوش در چه مواردی انجام می شود؟ اتوپلاستی ( جراحی زیبایی گوش ) چیست؟ رایج ترین جراحی های زیبایی گوش کدامند ؟ عمل جراحی اتوپلاستی از طریق برشی در پشت گوش انجام می شود و درصورتیکه نیاز به برش در سطح قدامی لاله گوش نیز باشد، این برش در داخل چین و شکن ها طوری طراحی می شود که قابل مشاهده نخواهد بود. جراحی گوش : نام دیگر جراحی زیبایی گوش، اتوپلاستی نام دارد که در این روش سایز و حالت گوش ها تغییر پیدا می کنند.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت درمان گوش برجسته با چسب نی نی سایت.

ایندکسر