بایدن از تغییرات برای حمایت از حق رای حمایت خواهد کرد

[ad_1]

پرزیدنت بایدن در یک سخنرانی در روز سه شنبه در آتلانتا، خواستار تغییر قوانین سنا برای حمایت از حقوق رای، فراتر از گذشته، در تلاش برای متحد کردن دموکرات های سنا در مورد آنچه که او به عنوان یک سوال وجودی برای آن مطرح می کند، خواهد کرد. کشور.

بایدن، کهنه سرباز 36 ساله سنا که حمایتش از قوه مقننه در ماه های اخیر به آرامی کاهش یافته است، خواستار حذف یک الزام موجود نیست که به یک حزب اقلیت اجازه می دهد هر طرحی را که 60 رای کسب نمی کند، مسدود کند. در عوض، یکی از مقامات دولت گفت که پس از تصویب 34 قانون رای محدودکننده توسط قانونگذاران جمهوری خواه در 19 ایالت، از “کاهش” برای دور زدن تقلب در موضوع حق رای حمایت خواهد کرد.

سنا که به طور مساوی تقسیم شده است که توسط دموکرات ها بر اساس توانایی کامالا هریس معاون رئیس جمهور برای به صندوق انداختن 51 رأی کنترل می شود، آماده است تا دو اقدام دموکراتیک را که قبلاً در سالن مسدود شده بود، بررسی کند و به دنبال لغو بسیاری از قوانین رأی گیری جدید کشور به رهبری جمهوری خواهان است.

بایدن بر اساس گزیده ای از سخنرانی خود در کاخ سفید گفت: «چند روز آینده که این لوایح به رأی گذاشته می شود، نقطه عطفی در این کشور خواهد بود». «آیا دموکراسی را بر خودکامگی، نور را بر سایه، عدالت را بر بی عدالتی انتخاب خواهیم کرد؟ می دانم کجا ایستاده ام. من تسلیم نخواهم شد. من نمی لرزم. من از حق رای شما و دموکراسی خود در برابر همه دشمنان خارجی و داخلی دفاع خواهم کرد. بنابراین سؤال این است که نهاد سنای ایالات متحده در کجا قرار خواهد گرفت؟

این سخنرانی نوعی اقدام پر انرژی و تمام عیار در مورد موضوع حق رای است که بسیاری از فعالان از زمان تحلیف بایدن منتظر آن بودند. تعدادی از آنها از ترس اینکه رئیس جمهور تاکنون به قانون زیرساخت های دو حزبی اولویت داده و اکنون تلاش ها برای بهبود شبکه تامین اجتماعی را به جای حق رای متوقف کرده است، تصمیم گرفتند در این سخنرانی شرکت نکنند و به صراحت اعلام کردند که به سخنان بیشتر راضی نخواهند شد. ، فقط اقدام سنا.

لاتوشا براون، مدافع مستقر در گرجستان و یکی از بنیانگذاران، گفت: “این یک سابقه جدی ایجاد می کند که در پایان روز، وقتی افرادی هستند که به دنبال پایگاه رای دهندگان شما می آیند، شما آن را به هم می زنید و واکنشی نشان نمی دهید.” رای دهندگان سیاه پوست. موضوع، روز دوشنبه با خبرنگاران صحبت کرد.

«ما نیازی به سخنرانی دیگری نداریم. کلیف آلبرایت، مدیر اجرایی Black Voters Matter Fund، گفت: آنچه ما به آن نیاز داریم در واقع یک طرح است.

مارتین لوتر کینگ سوم، پسر رهبر نمادین حقوق مدنی، روز سه‌شنبه با بایدن و هریس دیدار خواهد کرد و در بیانیه‌ای گفت که ناامیدی آن فعالانی را که تصمیم به شرکت در آن شرکت نکرده‌اند را درک می‌کند، اما به فشار هماهنگ کاخ سفید امیدوار است. حق رای ممکن است منجر به اقدام شود. کینگ گفت: «ما دیدیم که وقتی پرزیدنت بایدن از تمام وزن دفتر خود برای انتقال پل ها استفاده کرد، چه چیزی ممکن بود و اکنون باید ببینیم که او برای حق رای نیز همین کار را انجام می دهد.

اگرچه تغییر تدریجی بایدن به سمت فیلیباستر منعکس کننده اجماع جدیدی در میان دموکرات های سنا است، اما او هنوز آرای لازم را ندارد. تغییر این قانون برای تصویب قانون حق رای مستلزم حمایت همه 50 سناتور دموکرات است. حداقل دو تن از آنها، سناتور جو مانچین سوم از ویرجینیای غربی و کرستن سینما از آریزونا، گفته اند که با این تغییر مخالفند.

تا کنون، مانچین نشان داده است که در برابر فشار کاخ سفید، اگر نه کاملاً خاردار، آسیب‌ناپذیر است. درست قبل از کریسمس، ناراحت از اینکه کاخ سفید بیانیه ای صادر کرده و مخالفت وی با بخش عمده ای از دستور کار قانونگذاری خود را دلیل اصلی تاخیر در رای گیری به این لایحه عنوان کرده بود، با حضور در تلویزیون برای اعلام مخالفت، چشم بایدن را کور کرد. پیشنهاد 1.8 تریلیون “بسازی بهتر”، بسته ای از اعتبارات مالیاتی و مزایای برای خانواده های کارگر.

شکست لایحه هزینه های اجتماعی بایدن، که تمرکز دولت وی در ماه های پایانی سال 2021 بود، حداقل تا حدی توضیح می دهد که چرا کاخ سفید در وهله اول حق رای را منتقل می کند. اما تغییر قانونگذاری در قاعده فیلیباستر، حتی نفوذ سیاسی سنگین‌تری نسبت به Build Back Better است، که دموکرات‌ها امیدوار بودند با 50 رای از طریق فرآیند آشتی بودجه به آن دست یابند.

مشخص نیست که چگونه استفاده بایدن از منبر به عنوان یک زورگوی رئیس جمهور در آتلانتا در روز سه شنبه دیدگاه مانچین را نسبت به فیلیباستر تغییر دهد. جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید روز دوشنبه اذعان کرد که توانایی بایدن برای کسب آرا در دستور کار کنگره خود، که بیشتر تلاش او برای ریاست جمهوری در سال 2020 است، تضمینی نیست: «آنچه ما در مورد آن صحبت می کنیم این است که آیا می توانیم آرای کافی در کنگره برای انجام این کار به دست آوریم یا خیر. که “او گفت.

مانچین تلاش کرده حمایت جمهوری خواهان را برای یک پیشنهاد مصالحه در مورد حق رای جلب کند، اما تاکنون موفق نشده است.

در همین حال، دموکرات ها باید دو لایحه را که قبلاً توسط مجلس تصویب شده است، بررسی کنند. قانون آزادی رأی، تلاش‌های ایالتی برای محدود کردن رأی‌گیری پستی یا غیابی، تبدیل روز انتخابات به تعطیلی و پایان دادن به جنون چریکی که حوزه‌های انتخاباتی کنگره را جذب کرده است، کم‌اهمیت می‌سازد. قانون ترویج حق رأی توسط جان آر. لوئیس، مؤلفه‌های ضد تبعیض قانون حقوق رای 1965 را بازیابی می‌کند، که اکثریت محافظه‌کار دیوان عالی، با این استدلال که اکنون حقوق رای کاملاً تضمین شده است، در سال 2013 لغو شد.

ساکی گفت، بایدن در نظر دارد مبارزه کنونی برای حق رای را در یک تداوم تاریخی قرار دهد و آن را به عنوان نبردی جدید در مبارزه جاری برای حقوق مدنی و پاسخی ضروری به دروغ‌های رئیس‌جمهور سابق ترامپ مبنی بر شکست در انتخابات 2020 تقلبی معرفی کند. – که جرقه قیام کنگره در 6 ژانویه 2021 را برانگیخت و بهانه ای برای قوانین جدید ایالت جمهوری خواه بود که دسترسی به صندوق رای را محدود می کرد.

او همچنین این را به عنوان یکی از معدود لحظات در تاریخ یک کشور توصیف می کند که زمان متوقف می شود و ضروریات فوراً از چیزهای پیش پا افتاده جدا می شوند و ما باید اطمینان حاصل کنیم که 6 ژانویه پایان دموکراسی نیست، بلکه آغاز رنسانس است. ساکی گفت: “جایی که ما برای حق رای و شمارش منصفانه آن آرا ایستادگی می کنیم، بدون اینکه توسط چریک هایی که می ترسند به چه کسی رای داده اید یا می خواهند نتیجه را معکوس کنند، تضعیف شویم.”

قبل از اظهار نظر، بایدن و هریس که به ندرت با هم به خارج از واشنگتن سفر می کنند (هواپیماهای جداگانه می گیرند)، قصد دارند از سرداب کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور و همسرش کورتا اسکات کینگ بازدید کنند. آنها همچنین در کلیسای باپتیست تاریخی Ebenezer توقف خواهند کرد، جایی که مارتین لوتر کینگ جونیور و جان لوئیس دموکرات فقید، قهرمان حقوق مدنی و نماینده کنگره از گرجستان، مورد ستایش قرار گرفتند.

سناتور رافائل وارنوک، اولین سناتور سیاهپوست جورجیا، که انتخاب وی در یکی از دو دور دوم انتخابات در ژانویه گذشته، اکثریت 50 کرسی را برای دموکرات ها به ارمغان آورد، آنها را همراهی خواهد کرد. وارناک، که قرار است در ماه نوامبر برای یک دوره کامل شش ساله در انتخابات مجدد شرکت کند، هدف اصلی جمهوری خواهان است و به مشارکت بالای رأی دهندگان سیاه پوست بستگی دارد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Bozdurma