انتقال به نوار بسته بندی

بسته بندی انتقال تصاویر
سلام به همه ، این آندره از بازار Cottage است. مطمئناً امیدوارم که تعطیلات شما به طرز خارق العاده ای پیش رود خوب امروز یک DIY سریع و آسان دیگر برای شما دارم و واقعاً فکر می کنم می خواهید از آن لذت ببرید … ما قصد داریم انتقال نوارهای بسته بندی DIY را انجام دهیم ، این یک تکنیک عالی برای انتقال روی شیشه است. اگر قبلاً آنها را انجام نداده باشید و کمی مردد باشید … نترسید … من فقط یاد گرفته ام و حدس می زنم چه؟ این واقعا کار می کند و واقعاً آسان است! آنچه من واقعاً درباره آنها دوست دارم این است که یک میلیون و یک مورد برای آنها استفاده شده است. نمونه های ما روی شیشه است بنابراین می توانید نحوه شفاف بودن آنها را مشاهده کنید اما می دانم که دوست دارید از آنها برای تزئین بسته ای برای تهیه یک برچسب برای یک قوطی استفاده کنید! من از سیاه و سفید استفاده کردم اما با رنگ نیز کار می کند … چیزی که باید بخاطر بسپارید اینست که باید از چاپهایی استفاده کنید که به صورت لیزر یا تونر باشد. برای این گرافیک ها و بسیاری دیگر که برای این پروژه مناسب هستند می توانید به بخش انتقال مبلمان مراجعه کنید. اگر چاپگر آن را ندارید ، همیشه می توانید به فروشگاه عرضه محل کار خود بروید و چاپ های خود را برای سکه های دلار تهیه کنید:) بگذارید ببینیم که چگونه این کار را می کنیم …

این پست ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد که قیمت شما را تغییر نمی دهد اما کمیسیون به اشتراک گذاشته می شود ، می توانید خط مشی رازداری ما را در اینجا بیابید.
انتقال نوار DIY بسته بندی

چگونه می توانید تصاویر ONTO GLASS را انتقال دهید
شما به نوار بسته بندی سنگین نیاز خواهید داشت (می توانید به طور منظم از آن استفاده کنید … اما نوار وظیفه سنگین بهتر کار می کند و کار با آن راحت تر است) ، قیچی ، مشعل (می توانید یکی را خریداری کنید یا از چوب کاردستی استفاده کنید) ، تصاویر مورد نظر و کشتی های خود را .

نحوه انتقال تصاویر بر روی شیشه

بعد از اینکه تصویر خود را اصلاح کردید ، نوبت به نوار بسته بندی رسیده است … یک نکته مهم را بخاطر بسپارید … هرچه سفید باشد شفاف خواهد بود. کافیست تصویر خود را به پایین دراز بکشید و نوار بسته را به طور مساوی روی آن متمرکز کنید و فشار دهید. سپس نوار را برش دهید.

 

اکنون زمان آن رسیده است که آن را خسته کنیم … حتماً روی کل فضا آن را فشار دهید تا بسیار مهم باشد. من چندین بار از آن عبور کردم تا مطمئن شوم … از گوشه ای به گوشه دیگر … از پایان تا پایان برای اطمینان از یک محصول عالی تمام شده.

 

حالا یک کاسه را با آب بسیار گرم در آن قرار داده و نوار بسته بندی شده خود را در تصویر کاسه قرار داده و بگذارید حدود 2-3 دقیقه خیس شود.

خدمات چاپ استیکر

سپس آن را از کاسه جدا کرده و آن را بین انگشت شست و انگشت خود قرار دهید و با زور شروع به مالش عقب و جلو کنید … خواهید دید که کاغذ خاموش است … ادامه آن را درون آب فرو کنید و کار را ادامه دهید تا تمام رنگ سفید باشد. خاموش در مورد طرف چسبنده اعتراض نکنید … وقتی خشک شد دقیقاً شبیه به جدید خواهد بود. همچنین ممکن است مقدار کمی بقایای سفید روی نوار شما وجود داشته باشد … این نیز خوب است:)

 

اکنون که تمام کاغذها برداشته شده اند … آن را روی یک سطح صاف قرار دهید و بگذارید خشک شود.

 

پس از خشک شدن برچسب ، زمان آن است که آنها را روی سطح خود بمالید … این کار ساده تر نمی تواند باشد … دقیقاً مانند برچسب ادامه می یابد … خیلی راحت است! حتما آن را به خوبی صاف کنید. اگر برچسب هایی دارید که قصد استفاده از آنها را ندارید … کافی است آنها را برای روز دیگر روی کاغذ موم قرار دهید.

نحوه انتقال تصاویر بر روی شیشه

هر قطعه شیشه ای که دارید… به ما واضح یا رنگ دهید! من در فکر ساختن کوچک و متفاوت بودم و از آنها به عنوان کرم های شیشه ای شراب استفاده می کردم … فقط آنها را روی لیوان ها قرار دهید و بعد از انجام ظروف ، آنها را در آخر شب جدا کنید. آنها بسیار ارزان هستند شما می توانید هر بار که میهمانی برگزار می کنید ، گرافیک جدید انتخاب کنید! بسته بندی کنید … قوطی های خود را برچسب بزنید … با کلیه گرافیک های موجود در گرافیک پری می توانید سالها گرافیک مختلفی داشته باشید!

برای رأی دهندگان کوچک می توانید موارد کوچک ایجاد کنید یا می توانید نوار بسته خود را دو برابر کنید تا مطمئن شوید که لبه ها اما برای تصویرهای بزرگتر کل تصویر را می پوشانند. SOOOOO بسیاری از امکانات!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>