افزایش سایز آلت تناسلی با نوین ترین روش ها

افزایش سایز آلت تناسلی به جهت مردانی که دچار مشکلاتی زمان برقراری ارتباط جنسی هستند مثل زودانزالی و همچنین عدم کسب رضایت پارتنر خویش یک چالش و آرزو محسوب می شود که ما در ارتفاع این متن عملکرد کردیم همگی منش های مطمئن ارتقاء سایز آلت تناسلی را برای شما کامل شرح دهیم.

در اکنون حاضر internet مملو از وب‌سایت‌هایی می باشد که همه چیز از قرص‌ گرفته تا اشکال کرم و دستگاه افزایش‌دهنده سایز آلت تناسلی را می‌فروشند. ولی آیا همین درمان‌ها اثرگذار هستند؟ نگرانی آقایان در گزینه اندازه آلت تناسلی‌شان سبب ساز تولید یک صنعت جهانی یک‌سری میلیون دلاری در راستا عرضه اشکال «محصولات تقویت‌کننده قوای جنسی مردان» شده است.

در حالی‌ که بخش اعظمی از مردان نگران ریز بودن آلت تناسلی خویش هستند، تحقیقات نشان می‌دهند که سایز آلت تناسلی عمده آقایان طبیعی است و نیازی به نگرانی نیست. یکی از از مشاوران مطرح سلامت جنسی سفارش می‌کند: «مردانی که نگران میزان آلت تناسلی خود هستند، می بایست قبل از آزمون روش‌هایی که عمدتاً بی‌اثر، پرهزینه و گهگاه مضر هستند، اهمیت یک دکتر معالج کارشناس اورولوژی سخن کنند.»

نحوه ارتقا سایز آلت تناسلی آقایان

متاسفانه اکثری از مردانی که خیلی نگران افزایش سایز آلت تناسلی خود میباشند و از روش‌های فریبنده و بی‌اثر موجود در فضای internet نتیجه نمی‌گیرند، به مرور خیال بدی از بدن و میزان مرغوب بودن فعالیت جنسی خود پیدا می‌کنند. به این دلیل، بهتر است خیلی سرعت بالا به راهکارهای ارائه شده بوسیله اشخاص غیر کارشناس اعتماد نکنید!

در این مطلب قصد داریم شما را با راهکارهای طبابت و طب سنتی گوناگون ارتقاء سایز آلت تناسلی آقایان آشنا کنیم تا همین دفعه مهم تدبیر بیشتر در همین راستا مبادرت کنید.

سیر پرورش و تکامل آلت تناسلی آقایان

بلوغ جنسی پسران عموماً میان ۱۲ تا ۱۶ سالگی واقعه می‌افتد و به کمک ترشح هورمون‌های جنسی، در همین مدت آلت تناسلی بلندتر و ضخیم‌تر می‌شود. اما شتاب رویش از فردی به شخص دیگر متعدد است. اگرچه پس از پایان بلوغ احتمال رشد عمده آلت تناسلی وجود ندارد، اما برخی از مردان جوان ممکن میباشد تا اوایل ۲۰ سالگی، رویش اندکی را تجربه کنند. به طور معمول بقیه تغییراتی که در دوران بلوغ ملازم حساس ارتقا سایز آلت تناسلی صورت می‌دهند، عبارتند از:

  • بزرگ شدن بیضه‌ها
  • نازک شدن و قرمز‌رنگ شدن پوسته بیضه‌ها
  • رشد موهای زائد در اطراف آلت تناسلی
  • ترشحات شبانه منی
  • نعوظ و انزال مکرر

اخیرا تحقیقاتی که بر روی ۱۵۵۲۱ نفر در سراسر جهان انجام شده‌اند، نشان می‌دهند که متوسط طول آلت تناسلی مردان کلمه هست از:

۱۶ سانتی‌متر، زمانی‌که وضعیت عادی دارد

۱۲ سانتی‌متر در موقعیت نعوظ به جهت برقراری رابطه جنسی

در آیتم متوسط عرض آن هم می توان گفت:

۳۱ سانتی‌متر در شرایط عادی

۶۶ سانتی‌متر در موقعیت نعوظ

بسیاری از مطالعات نشان داده‌اند، علت حساس این‌که اکثر آقایانی معتقدند آلت تناسلی کوتاهی دارند، بی‌اطلاعی آنها از سایز طبیعی آلت است. در واقع، هر چند روش‌های طبابت افزایش سایز آلت تناسلی می‌توانند امداد کنند البته نیکی در حدی که ذهن متوهم بعضی از آقایان متصور است.

 

در گزینه خلل میکروپنیس چه می‌دانید؟

جالب هست بدانید که برخی از پسران در اثر ناهنجاری‌های هورمونی یا این که ژنتیکی، حیاتی یک آلت تناسلی دوچندان ریز البته دارای ساختار طبیعی هستند. در واقع پس از انتها مقطع بلوغ، طول آلت آن‌ها کاهش از ۹٫۳ سانتی‌متر است. اگرچه این اختلال هیچ معالجه قطعی ندارد البته هورمون درمانی یا این که جراحی ممکن میباشد افزایش سایز آلت تناسلی را در کودکان در گیر به میکروپنیس تحریک کنند. مطمئنا تشخیص و معالجه به موقع می‌تواند مراحل کار را آسان‌تر کند.

 

باید بدانید که میکروپنیس یک عارضه مضاعف معدود است. در واقع از هر ۱۰۰۰۰ کودک، ۱ نفر ممکن می باشد اهمیت این ایراد به دنیا بیاید. به این دلیل، پزشکان معتقد میباشند که سایز آلت تناسلی اغلب آقایان طبیعی است.

 

آیا می‌توان سایز طبیعی آلت تناسلی آقایان را بزرگتر کرد؟

یک مطالعه در سال ۲۰۰۶ گزارش داد که تنها ۵۵٪ از شرکت‌کنندگان مرد آن از سایز آلت تناسلی خود راضی بودند. به همین دلیل، علم طبی دست به کار شده هست تا بتواند به امداد راهکارهای ایمن، مقداری به ارتقاء سایز آلت تناسلی آقایان امداد کند. چرا که نمی‌توان انکار کرد که یک آلت تناسلی حساس سایز پاره ای بزرگتر، باعث ارتقا لذت جنسی برای یک یا هر دو طرف می‌شود. در واقع همین مسئله بخش اعظم تاثیر خل وچل دارااست تا اثر گذاری فیزیکی!

امروزه محصولات متعددی از گزاره دستگاه‌ها (مانند دستگاه وکیوم مردانه یا دستگاه افزایش‌دهنده طول آلت تناسلی)، قرص‌ها (مانند انواع مکمل‌های غذایی)، کرم‌ها و لوسیون‌ها وجود دارا هستند که می‌توانند سبب ساز افزایش سایز آلت تناسلی شوند. هر کدام حیاتی یک مکانیسم ویژه فعالیت می‌کنند و مزایا و معایب مختص خود را دارند. غالبا کارشناسان پیشنهاد می‌کنند که برای حصول نتیجه، باید در ارتفاع ۴ تا ۶ ماه از آن‌ها استعمال کنید. اما در کنار همین محصولات، تکنیک‌های ورزشی خاص و روش‌های جراحی آلت تناسلی هم بسیار تاثیرگذار هستند. در ادامه به جزئیات بیشتر هر کدام اشاره خواهیم کرد.

قرص‌ها، کرم‌ها و لوسیون‌ها

این محصولات معمولا حاوی ویتامین‌ها، مواد معدنی، گیاهان دارویی یا این که هورمون‌هایی هستند که می‌توانند به تدریج سبب ساز افزایش سایز آلت تناسلی شوند. تحقیقات متعددی ثابت کرده‌اند که بعضی از برندهای همین محصولات نه فقط مفید نمی باشند بلکه سبب ساز زخم به ارگان‌هایی مانند معده یا کبد می‌شوند. طی تجزیه و تحلیل انجام شده در کالج مریلند ایالات متحده، اثراتی از سرب، آفت کش‌ها، باکتری اشرشیاکلای (E.coli) و مدفوع حیوانات در آن‌ها کشف شده است.

به همین دلیل، پیشنهاد می‌کنیم مسلما محصولات خوراکی یا این که موضعی خود را از فروشگاه‌های آنلاین یا حضوری دارای تنظیم کنید. فروشگاه محصولات زیبایی بالینسو سوابق طولانی در عرضه مخلوط روغن خراطین و زالو، به تیتر یک عدد از موثرترین درمان‌های طب سنتی مشکلات جنسی آقایان دارد.

روغن خراطین بالینسو که در اورجینال از نوعی کرم خاکی تنظیم شده است، می‌تواند دارای به کار گیری مستمر خیر فقط آلت تناسلی آقایان بلکه اندام‌های دیگر تن نظیر لب، گونه، باسن، سینه و دیگر عضله‌ها را حجیم‌تر کند. بنابراین، خانم‌ها نیز می‌توانند برای بهبود ظاهر اندام‌های جنسی خویش از همین متاع به کار گیری کنند. نظیر دیگر کرم‌ها و لوسیون‌های موضعی به جهت افزایش سایز آلت تناسلی، حاوی پروتئین و اسیدهای چرب با ارزش امگا ۳، امگا ۶، امگا ۹ است.تخفیف 16%

ترکیب ویژه روغن خراطین و زالو

از آنجایی‌که به طور معمول درمان‌های طب سنتی عارضه ها کمتری نسبت به درمان‌های شیمیایی دارند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از مصرف اشکال محصولات خوراکی و موضعی، نخست یکی از از محصولات بالینسو به این معنی که روغن خراطین یا این که مخلوط روغن خراطین و زالو را امتحان کنید. قابل ذکر میباشد که ترکیب روغن خراطین و زالو به عامل داشتن زالو توان اثرگذاری بیشتری دارااست و در زمانه کوتاهتری می‌توانید نتیجه های مثبت ارتقا سایز و حجم آلت تناسلی را بازدید کنید.

در گذشته، اطبا از روغن خراطین برای درمان دردهای مفصلی، رماتیسم و کمردرد یا این که رفع چین و چروک اشخاص مسن به کارگیری می‌کردند.

دستگاه افزایش‌دهنده ارتفاع آلت تناسلی

جالب است بدانید که مهندسان طبی یک دستگاه ویژه طراحی کرده‌اند که اصلی قرار دادن آلت داخل فریم آن، امکان گیرایی بافتی وجود دارد. در اصل از آن برای اصلاح انحنای آلت تناسلی در مردان مبتلا به بیماری پِیرونی (Peyronie’s disease) و ارتقاء طول آلت تناسلی تا ۲ سانتی‌‎متر استعمال می‌شود. ولی تجربه نشان دیتا میباشد که می‌تواند به ارتقا سایز آلت تناسلی اشخاص تندرست هم امداد کند. نکته قابل دقت این می باشد که هیچ زمان نباید از همین دستگاه در حالت نعوظ به کارگیری کرد، چرا که احتمال بروز آسیب شدید به ساختار آلت تناسلی وجود دارد.

یک تحلیل در سال ۲۰۱۰ گزارش داد، مردانی که از دستگاه کششی ارتقاء ارتفاع آلت استعمال می‌کردند، پس از مدت طولانی افزایش اندازه داشتند. شرکت‌کنندگان از این دستگاه به مدت شش ساعت در روز در ارتفاع چهار ماه به کارگیری کردند. در غایت طول آلت تناسلی آن‌ها به اندازه ۱٫۸ تا ۳٫۱ سانتی‌متر ارتقا پیدا کرد.

البته در سال ۲۰۱۳، مروری بر مطالعات مربوط به جاذبه آلت تناسلی نشان اعطا کرد که دستگاه‌های کششی برای تصحیح انحنا یا این که تغییر تحول رخ آلت تناسلی عمده مفید هستند، تا ارتقا طول! در واقع اثر گذاری ناچیزی بر ارتقا طول آلت تناسلی داشتند. اگر‌چه دستگاه وکیوم توانسته بود نتیجه های بهتری در این زمینه کسب کند.

ممکن هست در مورد روش به کار گیری از این دستگاه ابهاماتی در ذهن شما رخ گرفته باشد. در ادامه به فرایند درست آن اشاره خوا‌هیم کرد:

آلت تناسلی خویش را در راستای قالب دستگاه قرار دهید.

سر آلت تناسلی خود را درون دو بریدگی انتهایی دستگاه محکم کنید.

لوله سیلیکونی را در اطراف بدنه آلت تناسلی ببندید.

انتهای لوله سیلیکونی در زیر دستگاه را بگیرید و به آرامی آلت تناسلی خویش را به سمت بیرون بکشید. در صورتی که آغاز به احساس درد یا ناراحتی کردید، کشش را متوقف کنید.

آلت تناسلی را به مدت ۴ تا ۶ ساعت در روز به امداد دستگاه، در موقعیت کشیده قرار دهید.

دستگاه وکیوم مردانه

احتمالا از دوستان خود شنیده‌اید که به دلیل عدم نعوظ یا کوتاه شدن ارتفاع مدت آن، پزشک معالج استفاده از دستگاه وکیوم را توصیه کرده است. اساسی قرار دادن آلت تناسلی باطن گوشه و کنار استوانه‌ای صورت همین دستگاه و شروع مکش هوا به جهت ساخت خلاء، جریان خون در ماهیچه‌ها ارتقاء می‌یابد و آلت تناسلی به مرور متورم و تبارک می‌شود. از آنجایی‌که دستگاه وکیوم می‌تواند آلت تناسلی را به طور موقت بزرگتر نشان دهد، استفاده گاه به گاه از آن در قالب تمرین ممکن می باشد برای ارتقاء سایز آلت تناسلی اثرگذار واقع شود.

 

امروزه برندهای مختلفی از دستگاه وکیوم مردانه در بازار وجود دارد که کلیه قابل اعتماد نیستند. توصیه دکان محصولات زیبایی بالینسو به شما، خرید کردن دستگاه وکیوم مردانه آلوارس است. چرا که همین دستگاه سوای هیچ‌گونه عارضه جانبی تا الان توانسته به سفت و محکم نمودن سریع آلت تناسلی آقایان در همگی سنین یاری کند. دسته طراحی ساختار و بدنه آن به گونه‌ای هست که برای تمامی اشخاص کاربری ساده‌ای داشته باشد.

 

توصیه می‌کنیم به جهت افزایش سایز آلت تناسلی، در کنار این دستگاه از متاع ادغام روغن خراطین و زالو بالینسو نیز به کار گیری نمایید تا بتوانید در کوتاهترین زمان به سرانجام برسید.

حتما پیش از به کارگیری از همین دستگاه، از طرز صحیح کارکرد آن با خبر شوید. در غیر همین صورت، ممکن هست حین فعالیت به بافت آلت تناسلی شما زخم برسد. معمولا بدین شکل بایستی حساس آن عمل کنید:

آلت تناسلی خویش را باطن محیط یا این که لوله پر از هوا دستگاه قرار دهید.

حال از مکانیزم پمپ دستگاه برای مکش هوا از باطن محیط به کار گیری کنید. این کار جریان خون آلت تناسلی شما را بیشتر می‌کند و سبب نعوظ آن می‌شود.

حلقه یا این که گیره یار را به آلت تناسلی خویش وصل نمایید تا بتوانید آن را به مدت ۳۰ دقیقه در حالت نعوظ نگهدارید. خارج نمودن آلت تناسلی به جهت داشتن ارتباط جنسی یا خودارضایی در همین وضعیت بی‌خطر است.

حال رینگ را بردارید. می‌توانید به جهت ۱ ساعت در روز در قالب تمرین این عمل را مهم فاصله زمانی انجام دهید.

تکنیک کششی موءثر برای ارتقاء سایز آلت تناسلی آقایان

مکانیسم فعالیت همین تکنیک کششی که از آن حساس تیتر ماساژ جلکینگ (Jelqing massage) هم یاد می‌شود، مشابه دستگاه افزایش‌دهنده ارتفاع آلت تناسلی است. در واقع به یاری ماساژ و جاذبه تدریجی حیاتی دست، سایز آلت تناسلی ارتقا می‌یابد. اگر چه تا الان تحقیقات محدودی در گزینه اثرات تکنیک جاذبه آلت تناسلی انجام شده است، البته هیچ یک از آن‌ها به بی‌تاثیر بودن این نحوه اشاره نکرده‌اند.

یک مطالعه در سال ۲۰۱۱ نشان داد، مردانی که در طول سه ماه تا ۹ ساعت در روز از وسایل کششی یا این که این ترفند کششی استعمال می‌کردند، تا ۲٫۵ سانتی‌متر افزایش ارتفاع آلت تناسلی داشتند.

اما روش صحیح انجام ماساژ جلکینگ به چه شکل است؟ در اورجینال انجام این حرکات کششی هیچ ضرری ندارد. حتی ممکن هست به شما یاری کنند اهمیت ترازو و ظاهر آلت تناسلی خود احساس راحتی بیشتری داشته باشید. قبل از انجام هرگونه جاذبه دستی باید بدانید که:

این تمرینات را صرفا هنگامی انجام دهید که آلت تناسلی وضعیت عادی و راحت دارد.

اگر انجام تمرینات کششی منجر احساس درد یا ناراحتی شد، پر سرعت آن را متوقف کنید.

در حالی‌که تمرین خود را انجام می‌دهید، خوب تر می باشد روی میز بنشینید یا کنار دیوار بایستید.

این تمرینات را صرفا یک یا دو توشه در روز انجام دهید تا احتمال دارد بافت خارجی آلت تناسلی شما زخم نبینید.

اگر می‌خواهید این تمرینات را طولانی‌تر انجام دهید یا این که آن‌ها را بخش اعظم انجام دهید، بدون شک اهمیت دکتر معالج خویش کلام کنید.

برای گیرایی دستی آلت تناسلی:

ابتدا سر آلت تناسلی خود را بگیرید.

سپس آلت تناسلی خویش را به سمت بالا بکشید و حدود ۱۰ ثانیه آن را در این حالت نگهدارید.

حال آلت تناسلی خود را به مدت ۱۰ ثانیه دیگر به سمت چپ و آن‌گاه به سمت راست بکشید.

این مراحل را یک یا این که دو توشه در روز به مدت حدود ۵ دقیقه تکرار کنید.

حتی می‌توانید همین تمرین را به صورت ذیل هم انجام دهید:

سر آلت تناسلی خویش را بگیرید.

آلت تناسلی خود را به سمت بالا بکشید.

به طور همزمان بر روی منطقه اطراف قاعده آلت تناسلی خود فشار وارد کنید.

این شرایط را حدود ۱۰ ثانیه نگهدارید.

مراحل ذکر شده را در حالی‌که آلت تناسلی خویش را به سمت چپ کشیده‌اید تکرار کنید و به قاعده آلت تناسلی خود در سمت راست فشار وارد کنید.

دسته‌ها دسته‌بندی نشده