اشنایی با لپ تاپ های استوک HP

لپ تاپ استوک معامله گران سهام اغلب برنامه های سنگینی را برای تجزیه و تحلیل داده ها و کار بر روی چندین برگه در

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 12 شهریور 1401

لپ تاپ استوک

معامله گران سهام اغلب برنامه های سنگینی را برای تجزیه و تحلیل داده ها و کار بر روی چندین برگه در مرورگرهایی مانند موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم اجرا می کنند، بنابراین اگر لپ تاپ استوک یا دست دوم با پردازنده قدرتمند را هدف قرار دهید، بهترین کار است. به همین ترتیب برای اجرای روان تجارت خود، باید لپ تاپ های استوک با Core i3، رم بالاتر و درایوهای حالت جامد (SSD) برای عملکرد بهتر انتخاب کنید شما می توانید برای دیدن اینگونه لپ تاپ های استوک اروپایی به این سایت مراجعه کنید.

طرح

یک لپ‌تاپ استوک باریک‌تر با نیازهای معامله‌گران سهام که همیشه در حال حرکت هستند، مناسب است. اگرچه اکثر لپ تاپ های فوق باریک گران هستند، اما ارزش هر پنی را دارند زیرا کیفیت ساخت عالی و طراحی حرفه ای را ارائه می دهند. مدل‌های لپ‌تاپ استوک رده بالا همچنین دارای دریچه‌های دفع حرارت کافی برای جلوگیری از گرمای بیش از حد هستند.

لپ تاپ استوک HP

آیا اخیراً متوجه شده اید که تأمین کنندگان شما به شما می گویند که موجودی لپ تاپ ها تمام شده است یا به سختی می توانید آنها را تهیه کنید؟ تولیدکنندگان لپ‌تاپ و سایر رایانه‌ها، و همچنین بسیاری از انواع دیگر لوازم الکترونیکی و تقریباً هر چیز دیگری که حاوی یک ریزتراشه است، با کمبود و عقب ماندگی بی‌سابقه‌ای مواجه هستند. این پست وبلاگ به بررسی برخی از دلایلی که چرا این اتفاق می افتد و چگونگی کمک به هارتفورد فناوری اجاره می پردازد.

فروش جهانی لپ تاپ ستوک اچ پی در سال 2017 به 101.7 میلیارد دلار رسید که 161.6 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته شد. بازار تحت سلطه شش سازنده بزرگ رایانه های شخصی بود: HP، Lenovo، Dell، Apple، ASUS و Acer. شرکت‌هایی مانند توشیبا، ام‌اس‌آی، مایکروسافت و سامسونگ نیز در رتبه‌های بالایی قرار دارند و مجموعاً ۱۳ درصد از سهم بازار جهانی لپ‌تاپ در سال ۲۰۱۷ را به خود اختصاص داده‌اند. بر اساس مطالعه ای که توسط Grand View Research انجام شده است، تخمین زده می شود که فروش جهانی لپ تاپ با نرخ رشد مرکب سالانه تنها 0.4٪ تا سال 2025 افزایش یابد. پیش بینی می شود محموله های واحد با CAGR 1٪ افزایش یابد تا در همان دوره ثبت شود. لپ تاپ استوک اچ پی در این میان با تنوع و کیفیت ساخت بالا بسیار مورد توجه قرار گرفت که در ادامه لینک بسیار به آن اشاره شده است.

 

آخرین مطالب