اسانس چیست + فروش انواع اسانس خوراکی

در سال 1374 اولین سری از محصولات شرکت داروسازی باریج اسانس بصورت قطره خوراکی در داروخانه ها توزیع شد. مسئولیت مرحوم مهندس حجازی در مجتمع: رئیس هیئت مدیره مجتمع و مدیرعامل شرکت داروسازی باریـجاسـانس. شركت داروسازی باریــجاســانس تولید کنندۀ دارو و فرآوردههای آرایشی – بهداشتی و غذائی بر پایۀ مواد مؤثره گیاهی است که در سال 1371 تأسیس شده و در سال 1374 رسماً محصولات خود را به بازار عرضه نموده است. با بررسیها و پرسشهایی که از مصرف کنندگان اسانسها صورت گرفته است مشخص شده است که کاربران پس از استفاده از اسانسها احساس بسیار بهتری روی پوست خود داشتهاند و بدون نیاز به لایههای اضافی دیگر روی پوست میتوانند پوستی شاداب و جوان داشته باشند.

از نحوه واردات، توزیع و مصرف کنندگان آن در بازار ایران چه اطلاعاتی دارید؟ در سال ۲۰۰۸ میلادی بود که برند ژیوادا به علت تنوع و کیفیت بسیار بالا در محصولات به عنوان بزرگترین شرکت در این زمینه در سطح دنیا شناخته شد و تا به امروز نیز هیچ کدام از رقیبان در این زمینه نتوانسته اند از نظر کیفیت به پای این برند برسند. رایحه های پایه طول می کشد تا به مشاممان برسند به طوری که ممکن است در ابتدا متوجه آن ها نشویم.

شما با یک روغن پایه (base oil) شروع می کنید و سپس اسانس های میانی (Middle note) را اضافه می کنید و در نهایت رایحه فوقانی (top note) را اضافه می خرید اسانس گیاهی کند. به هر حال، بعد از آنکه تمامی رایحه ها ناپدید شوند رایحه های پایه (base notes) همچنان باقی خواهند ماند.

آیا با وجود این همه مراحل که هر روز باید برای مراقبت از پوست انجام دهیم لازم است که یک مرحله دیگر هم به آن اضافه کرده و هزینههای خود را افزایش دهیم؟ برای تهیه برخی از اسانسها، نیاز به مقدار زیادی از آن ماده وجود دارد؛ بنابراین نمی توان قیمت تمامی اسانس ها با یکدیگر مشابه باشد. و شما باید با تزریق و یا سرم های اسید هیالورونیک این ماده موثره را به پوست خود برسانید تا کمبود این ماده بسیار ضروری را از بین ببرید و پوست خود را از این ماده غنی کنید .

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد فروش اسانس زغال لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ایندکسر