اجاق را خاموش و روشن کنید

به همین دلیل لازم است تا در صورت عمل نکردن ترموکوپل اجاق گاز هر چه سریعتر تدابیر لازم برای تعمیر آن اندیشیده شود. معمولا وقتی یک اجاق گاز تازه خریداری می شود لازم است تا نصاب متخصص، اجاق گاز را به گاز شهری وصل کند. وقتی قفل اجاق گاز را فعال می کنید روی صفحه نمایش عبارت قفل( Locked) را می بینید. وقتی اجاق گاز را تمیز می کنید امکان خیس شدن شعله ها وجود دارد. با استفاده از یک سنجاق کوچک به آرامی فضای بین شعله ها را تمیز کنید.

باد سشوار هیچ آسیبی به اجاق گاز، ترموکوبل، فندک یا سر شعله ها نمی رساند. شاید یک مشکل فرعی موجب شده که فندک جرقه نمی زند. پخت و پز موجب کثیفی شعله ها می شود. توصیه می شود تا خشک شدن کامل اجاق گاز و شعله ها اقدام به روشن کردن آن نکنید. اگر برای باز کردن منافذ شعله ها با مشکل روبرو شدید با ما تماس بگیرید. در دفترچه راهنمای اجاق گاز هم طریقه باز کردن قفل، نوشته شده است. نصاب سالم بودن فندک و ترموکوبل اجاق گاز را هم بررسی می کند و اجاق گاز را با شعله روشن تحویل می دهد.

قبل از اینکه با تعمیرکار برای تعمیر فندک اجاق گاز تماس بگیرید موارد دیگر را بررسی کنید. یک مزیت دیگر نیز این است که اجاق گاز توکار به فضای کمتری در مقایسه با اجاق گاز مبله نیاز دارد. در مواردی که احتمالا مشکلی برای اجاق گاز پیش بیاید نیز به طور اتومات قفل، فعال خواهد شد. فقط کافی است اگر در تهران هستید با توجه به منطقه خود برای تعمیر اجاق گاز در شمال تهران یا جنوب تهران یا غرب تهران یا شرق تهران با شماره تلفن ها تماس حاصل نمایید.

در غیر این صورت اقدام به تعویض آن نمایید. کارشناسان و تعمیرکار کاراسان در سریع ترین زمان ممکن با کمترین هزینه اقدام به سرویس اجاق گاز سینجر شما میکنند. چنانچه این وسیله کاربردی نیاز به تعمیر و یا سرویس داشته باشد باید هر چه سریع تر اقدام کرد. هر یک چهارم دور که پیچ تنظیم را بچرخانید در حدود ۱۵ درجه سلنتیگراد حرارت فر تغییر می کند. در مورد ساختار و تعمیر اجاق گاز فردار بخشهای دیگری مانند بدنه، درجه تنظیم حرارت، ساعت زنگدار و جوجهگردان هم داریم. سرویس نصب و تعمیر فر و اجاق گاز از سرویس های خدماتی فنی است.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد ترموکوپل اجاق گاز خانگی بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

ایندکسر